Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 29-10-2006 10:38:03

NeSt

Friend

Zarejestrowany: 29-10-2006
Posty: 2

Panna zaczyna się chwytac brzytwy?

Witam!
Obecnie jestem sam, bo panna z racji tego ,że nie wiedziałem,czy bede mogł byc na ważnej rozmowie z nia, która była potzrebna(to napewno)  i powiedziałem jej, ze jak bede mogł to bede,a jak nie to nie.Ona napisala esa:"W takim razie nie chce słyszec juz zadnych Twoich pytań,ani odpowiedzi.Przykro mi,ale to minie bla bla" Od tego momentu stwierdziłem ,ze nie bede się odzywał ,skoro podjęła taką decyzję to znaczy ,ze wie co robi. Stad stwerdziłem ,że nie ma sensu sie odzywac w ogóle.Postanowiłem odpoczac .


  Pozniej w dzien ktory zaproponowala na ważną rozmowe odezwala sie z pytaniem czy bede(co nie podobne do niej ,zeby sie odzywac w takich sytuacjach), na co stwierdziłem, ze nie ma sensu, bo pewnie bedzie chciala zerwac i sobie zjebie dzien,a byłem ustawiony z ziomami na browary celowo. ODMÓWIŁEM. Oczywiscie sie wkurzyła. 2 dni pozniej dzwoniła do mnie z 40 razy i nie odbierałem. Dopiero jak wróciłem do domu ,gdy sie odezwala na gg powiedziałem, ze nie mam ochoty sie z nia teraz spotkac, chce od niej odpoczac,a ta koniecznie nalega na spotkanie.Mówi mi ,że trzeba sie zachowywac jak dorosli ludzie,itp.No to napisałem jej,że nie bede sie tym razem zachowywał jak ona chce ,tymbardziej jak według spoleczenstwa powinienem sie w porzadku zachowac.Troche sie uspokoiła.Koło tygodnia pozniej ustawilismy sie,ale ze wzgledu na to ,ze jej byłem winien kase i przy okazji pozyczyłem od niej ksiazke. Szczerze mowiac byłem na tym chwilowym spotkaniu spiety strasznie, bo przyszła z kolezanka,czego w ogóle sie nie spodziewałem. Przez ten cały czas byłem pewien ,ze ona juz to przekresliła i mialem na to kilka powodów, wiec sie rozlużniłem , wiecej sie usmiechałem, zacząłem sie spotykac czesciej z kolezankami, choc nie  do tego stopnia co powinienem,ale zawsze lepiej, treningi, basen-to tylko pomagało.
  Kilka dni temu (Od rozstania mineło jakies 2 tygodnie) gadałem z jej dobrą kolezanką ,jak i moja tez .Napisala mi cos takiego:

"(Poniedziałek 23.10.2006 11:44)
mi powiedziała..że..to nie jest tak, ze to wszystko jest zupełnie źle..muszą być kompromisy poprostu jak w każdym związku..i ona tego nie skreśliła
powiedziała, ze gdybyś chciał z nią porozmawiać...gdybyście wszystko sobie wyjaśnili..
to ona moglaby...o tym jakoś zapomnieć..i mogło by być..dobrze..
to nie był..dla niej krótki związek trochę przezyliście razem..i ona to ceni..
nie chciała tak tego kończyć..
tu nie chodzi o przywiązanie..
bo jak na przywiązanie..to był jednak za krótki związek
..coś was  lączyło..
i taka rozmowa...mogła by być dobra..."

  Stiwerdziłem,ze porozmawiam z nia, ale za jakies 2-3 tygodnie, bo chce odpoczac, zdystansowac sie.Bo głównie przez to zaczęło być nie ciekawie, zacząłem widziec tylko ją.

  A ona teraz zmieniła na gronie sobie zdjecia na fajniejsze (ścieła włosy,zmiana koloru , wyglada naprawde przyzwoicie i podnieca mnie jeszcze bardziej-taki pewnie jest tego cel:) .
  Oprócz tego dodała sobie tematy AKADEMIA SEKSU , FACET=DUPEK, co mi sie zbytnio nie podoba. Jakby chciala mi pokazac, ze potrzebny jest jej seks i jakiegos typa sobie zaraz znajdzie do tego. Z reszta ogólnie rzecz biorac na tym GrOnIe cały czas pokazuje ,jaka to ona juz  wolna itd. ,a ja wiem, ze i tak ona o mnie cały czas mysli i próbuje ShIt TeSty stosowac . W kazdym razie zaczyna mnie to troche wpieniac.

Wiem ,ze mogłbym sie teraz odezwac i pogadac, moze bysmy wrócili do siebie, ale nie mialoby to sensu, bo zaraz znowu bedzie jak było,czyli niemiło. Wiec chce odczekac i spotkac sie z nia i zaczac droczyc, smiac i znowu stanowic wyzwanie jak na poczatku. 
   Co o tym myslicie? Szczególnie aprpos jej zachowania na gronie, to mnie najbardziej meczy.

Offline

 

#2 29-10-2006 15:33:26

ChuDy

Advanced

8893220
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 28-09-2006
Posty: 45

Re: Panna zaczyna się chwytac brzytwy?

i jestes z siebie dumny ? ? ? ?  myslisz ze dobrze zrobiles... to ci powiem co o tym mysle   zle zrozumiales to cale uwodzenie, bycie alpha, chlosnik itp... za bardzo sie rozpedziles, to juz nie jest wzbudzanie w lasce zainteresowania, czy zazdrosci.  Ja sam jestem przeciwnikiem chlodnika... zacytuje kawalek mojego posta ktory akurat dzisaj napisalem:

"Tez stosowalem chlodnik, i stwierdzilem ze gdy naprawde dobrze rozumisz sie ze swoja dziewczyna nie potrzebujesz tego. Wydaje mi sie ze chlodnik ( do swojej dziewczyny, bo do znajomej z ktora tylko sie spotykasz bez zwiazku to inaczje dziala ) stosuja excuiserzy i nie pewni siebie i swojej pozycji w zwiazku kolesie, ktorzy nie umia dac swojej dziewczynie na tyle szczescia by nie musiala kombinowac."

Chodzi mi o to ze probojesz robic dobrze, ale nie umisz wyczuc tej gornej granicy >>>> tego momentu w ktorym powinienes przestac stosowac te gierki, sztuczki i powiedziec koniec z tym <<<<<  mam pytanie do ciebie i do reszty forumowiczow_______czy wy nie umicie byc soba, czy serio jestescie na tyle sztywni i nudni ze musicie stosowac te rozne szesciany trojkaty czy inne huje muje ...  Badzcie soba, nie probojcie udawac kogos kim nie jestescie,  bo nie ktorym z was to nie wychodzi 

Pzdr


NIE GRAJ ZAWSZE BEZPIECZNIE POZOSTAJĄC W STREFIE KOMFORTU !!!

Offline

 

#3 29-10-2006 16:09:17

NeSt

Friend

Zarejestrowany: 29-10-2006
Posty: 2

Re: Panna zaczyna się chwytac brzytwy?

Na pewno dużo masz w tym racji, że trzeba być po prostu sobą i walić te wszystkie schematy szczególnie w przypadku swojej kobiety. Jednak BYĆ SOBĄ w przypadku naszego społecznego wychowania od samego urodzenia nie znaczy zawsze być AlPhĄ. Często po prostu będąc sobą pokazujesz wpojone ExCuSeRsTwO. Tak mi sie wydaje.Stąd stosuje chłodnik i jest on jak najbardziej potzrebny, bo panna za dużo sobie zaczęła pozwalać niestety. I trzeba ją nauczyć,że nie ona jest tu tylko ważna.
 

    A z tą przerwą to jakis tydzień wcześniej stwierdziłem, (kiedy między nami było w miarę porzadku choć wiadomo ta bomba cały czas rosła niewyjasnionych spraw) że potrzebna mi jest ,żeby sie troche zdystansowac , bo inaczej bedzie tylko gorzej. Zaczynałem się wpieniać o byle co,mieć pretensje o jakieś mało ważne sprawy itd ,itd. Za pewne doskonale wiecie o co mi chodzi.
   
   Szczerze czuje,ze jeszcze 2 tygodnie powinienem wyluzować i zając się innymi pannami, innymi sprawami i dopiero spokojnie z nią porozmawiać mam nadzieje na luźno.Jak myslicie? Z góry dzieki za odpowiedz
                       
                                                                                                PoZdRaWiAm

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hotelstayfinder.com