Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 19-10-2008 15:48:20

Arturro-1990

Friend

Zarejestrowany: 05-09-2008
Posty: 37

Załamanie Stanu

W środe załamał mi sie stan,cała moja inner game padła.Runeła jak world trance center.Dziwne bo akurat tego dnia zdałem prawo jazdy.Po egzaminie poszedłem do ludzi czekających na egzamin i zaczołem ze wszystkimi rozmowe i wszystko było spoko,nawet niemiałem excusuw choć zwykle sie pojawiają.I gdy wróciłem do domu stało sie to takie dziwne uczucie,i choć byłem zadowolony że zdałem to jednak czułem w sobie coś jkaby coś wyżerało mnie od środka.Wszystko co w sobie wybudowałem jakby padło,a budowa stanu zajeła mi bardzo długo,(2 lata temu miałem opory przed spytaniem sie o godzine).

Teraz ogólnie cały świat przestał jakby mnie obchodzić.choc to przestaje troche przechodzić.

Jesli ktoś z was przeżył coś podobnego ,albo ma problem z blokadą to piszcie.Ja troche sie zagubiłem ,ale odnajde droge.

Offline

 

#2 19-10-2008 22:32:53

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: Załamanie Stanu

Odpowiedz sobie na pytanie co jest przyczyna Twojego złego humoru, stanu obniżonej pewności siebie i to popraw.

Takie załamanie stanu zdarza się gdy cierpi czyjeś nadmuchane ego. Skupiaj się na budowaniu prawdziwej pewności siebie wynikającej z realnych sukcesów, osiągnięć.

Offline

 

#3 20-10-2008 10:56:19

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: Załamanie Stanu

prawda, troche niezrozumialy post btw. Kazdy tak czasem ma, ja to nazywam efektem zejścia bo najczesciej takie chwile zdarzaja mi sie po chwilach wielkiej radosci itp Najpierw Haj a potem Dolek


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Elite Tower