Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



  • Index
  •  » Uwodzenie
  •  » Popularność uwodzenia, czyli czy dużo PUA to problem?

#16 15-03-2007 11:33:03

Jason

Ekipa SPT

Zarejestrowany: 23-02-2007
Posty: 64

Re: Popularność uwodzenia, czyli czy dużo PUA to problem?

Telenova ale pamietajmy ze Gra nie podaje zadnych konkretow.Jesli chodzi o wartosc merytoryczna to jest ona na baaaardzo niskim poziomie.Co innego juz Annihilation method gdzie przynajmniej ja uwazam zawarto sporo ciekawych informacji(wbrew recenzjom innych).Ale tutaj społeczny program w pewnym sensie nas ochrania.Bo widzisz laska przeczytała i mowi ze nie wierzy w takie rzeczy co oznacza ze nawet nie bedzie tego tematu dalej drazyc.A co dopiero sciagac jakies materiały szkoleniowe ktore maja czesto po kilka giga

Offline

 

#17 16-03-2007 01:04:21

Kicaj

Advanced

Zarejestrowany: 12-01-2007
Posty: 51

Re: Popularność uwodzenia, czyli czy dużo PUA to problem?

Wydaje mi sie ze kobiety generalnie nie wierza iz mozna je uwiesc wykorzystujac jakies "techniki". Moze ich duma na to im nie pozwala   Rozmawiajac kiedys z pewna panna weszlismy na temat psychologii, potem ona sama wspomniala ze zainteresowala sie NLP. Ja wspomnialem ze ogladalem w "rozmowach w toku" program o NLS. Wytumaczylem bardzo pobienie o co chodzi. Stwierdzila z cala pewnoscia ze "kazda z nas jest inna i nie ma mozliwosci zeby cos takiego dzialalo"   Nie widzialem potrzeby zeby ja przekonywac

A, dodam ze to nie byl target ;p

Offline

 

#18 17-03-2007 10:55:24

fg

Początkujący

Zarejestrowany: 16-03-2007
Posty: 1

Re: Popularność uwodzenia, czyli czy dużo PUA to problem?

Moim zdaniem w przyszłości może to byc problem, nie chodzi to że będzie dużo PUA, ale jeżeli wiedza na ten temat stanie się bardziej popularna to po pewnym czasie zaczniemy trafiac na kobiety, które mogą zupełnie przypadkiem odkryc jakieś materiały z dziedziny uwodzenia. Uwodzenie jakąskolwiek metodą jest zawsze w pewnym stopniu mnipulacją. Jeżeli kobieta zda sobie sprawę, że jest manipulowana i co gorsza ma wiedzę na temat sposobów, to albo będziemy mieli szczęscie i od razu nas oleje, albo sama zacznie manipulowac co może miec przykre konsekwencje. Na dzień dzisiejszy prawdobodnbienstwo takiego obrotu sprawy jest oczywiście niewielkie, ale jeżeli wiedza o PUA będzie popularyzowana w takim tempie jak to ma miejsce teraz to kto wie...

Offline

 

#19 17-03-2007 12:28:52

desiderata

Advanced

Skąd: KATO
Zarejestrowany: 25-02-2007
Posty: 92

Re: Popularność uwodzenia, czyli czy dużo PUA to problem?

fg masz racje ale ja mysle ze do tego czasu bedziemy juz w takim stadium zaawansowania ze nei bedziemy uzywac oklepanych openerow, patternow itp. bedziemy improwizowac od samego poczatku i nei ebdziemy sobie nawet zdawac sprawy jakich technik uzwyamy, poprostu to nam poleci z glow, bedzie wygladalo na natural wiec laska nie zauwazy co i jak... takie moje zdanie


bez młota nie robota, bez pracy nie ma kołaczy czyli... bez młota nie ma kołaczy? LOL

wytrwały przeciwnik klubowych sarge... do 31.03.2007

Offline

 

#20 20-03-2007 01:12:47

liquid

Początkujący

Zarejestrowany: 14-02-2007
Posty: 10

Re: Popularność uwodzenia, czyli czy dużo PUA to problem?

Panowie a mi się wydaję, że jesteśmy takimi małymi pionierami którzy pchają świat na przód (ku zagładzie).
Tak jak informatyka była czymś tajemniczym 30 lat temu tak teraz każdy ją zna, niektórzy lepiej niektórzy gorzej.
Teraz nasze pokolenie jeszcze nie rządzi..ale juz niedługo nasze dzieci będą nosiły książki NLP w swoich tornistrach.Być może bedzie lepiej (:


(tak czy siak kiedy wszyscy zaczną się uczyc my bedziemy juz profesorami ; )

pozdro

Ostatnio edytowany przez liquid (20-03-2007 01:15:56)

Offline

 

#21 24-03-2007 11:36:17

Matheus

Advanced

2314884
Skąd: Katowice, Zurich
Zarejestrowany: 01-02-2007
Posty: 69

Re: Popularność uwodzenia, czyli czy dużo PUA to problem?

liquid, ciekawa wizja przyszłości ale należy wsiąść pod uwagę negatywne reakcję ludzkie związane z NLS ,  chociaż muszę przyznać że to Ciekawa, nawet bardzo ciekawa wizja przyszłości, i pomyśleć że to wszystko zaczęło się od dwóch akwizytorów:)

Offline

 

#22 26-03-2007 23:33:37

Greco

Advanced

zapytaj jak potrzebujesz
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 22-02-2007
Posty: 32

Re: Popularność uwodzenia, czyli czy dużo PUA to problem?

negatywne relacje ludzi wynikają bardzie z tego że nie lubią być kontrolowani a przynajmiej nie lubią wiedzieć że są kontrolowani, szczególnie Polacy wysoko stawiają sobie wolność osobistą dlatego oburzamy się na jakieś próby zawładnięcia naszą osobą. Myśle że to co pisze liquid jest możliwe. Jest możliwe że kiedyś nasze dzieci będą chodzić na kursy relacji między ludzkich na których będa się uczyć NLP tak jak nasze babcie miały zajęcia z poprawnej postawy podczas chodzenia. Jest też prawdą że coraz więcej ludzi się interesuje tematyką podrywu ale mało kto to stosuje więc jak zacznie to być naprawdę powszechne my juz będziemy mistrzami w naszych umiejętnościach.


---------------------------------------
nie żałuj dnia poprzedniego nie możesz tego zmienić

Offline

 

#23 28-04-2007 17:25:12

Boski

Advanced

6214056
Zarejestrowany: 28-04-2007
Posty: 34

Re: Popularność uwodzenia, czyli czy dużo PUA to problem?

Witam.

liquid napisał:

Tak jak informatyka była czymś tajemniczym 30 lat temu tak teraz każdy ją zna, niektórzy lepiej niektórzy gorzej.
Teraz nasze pokolenie jeszcze nie rządzi..ale juz niedługo nasze dzieci będą nosiły książki NLP w swoich tornistrach.Być może bedzie lepiej (:


(tak czy siak kiedy wszyscy zaczną się uczyc my bedziemy juz profesorami ; )

pozdro

Zgadam sie z ta wizja

a jeżeli juz porównujemy podrywanie do informatyki to może to wyglądać tak, że większość ludzi potrafi włączyć komputer i obsługiwać podstawowe programy ale jeżeli natrafia na jakiś problem to wzywają profesjonalistów którzy komputer poznają od podstaw po kolei technikę i sposób działania komputera. Nie można w żaden sposób porównać osoby która korzysta z gotowych programów do informatyka który w pełni rozumie działanie komputera i w razie potrzeby potrafi napisać program który wykona konkretne zadanie.

Myśle, że z Uwodzeniem może być podobnie, ze będą profesjonaliści (czyli ludzie którzy robią to z pasja) i osoby które korzystają z tego co profesjonaliści stworzą. Jest rzeczą oczywistą ze profesjonaliści zawsze będą o kilka kroków do przodu i nie mogą w żaden sposób czuć sie zagrożeni. Bo to oni nadają temu wszystkiemu kierunek.

Poza tym kobietami żądza emocje od początku ludzkości i raczej nic tego nie zmieni, zmieniać sie będą teksty które na początku będą "wyjątkowe" a po jakimś czasie staną sie tym, czym teraz jest "Cześć. Jak sie bawisz?". Dlatego pionierzy zawsze będą z przodu, a prawdziwy PUA zawsze będzie pionierem, bo on dokładnie zna kobiety i zna siebie.

Można to tez porównać do książek o psychologii biznesu. Uczą one jak stać sie milionerem, ale tak naprawdę ile osób naprawdę staje sie milionerami po ich przeczytaniu.

P.S. Jest to moja pierwsza wypowiedz na forum


Pozdrawiam Boski

Offline

 

#24 28-04-2007 20:18:46

soa

Advanced

3430379
Call me!
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 04-02-2007
Posty: 38

Re: Popularność uwodzenia, czyli czy dużo PUA to problem?

Pierdolcie to !! Niech sie stanie popularne, kogo to obchodzi, ważne zebys ty sie fajnie bawił, wiecej dymał. Nawet jezeli stanie sie "popularne" to nie nastapi to szybko i macie spokojnie kupe czasu zeby rwac laski. Liczcie min 10 lat (tylko tak, ale bedzie wiecej) to ja i wiekszosc z was wyleci z gry, pozna kobiete, zwiaże się z nia i bedzie zył szczesliwie. Kolejne roczniki mnie juz jebia wazne zeby mi bylo fajnie hehe

Popatrzcie teraz na forach jest w h** excuserow ktorzy nie potrafia podejsc do kobiety (liczac ok 90%) przeczyta a&d, posłucha badboy'a i na tym zakonczy zabawe PU. Potem bedzie duzo gadal, pisal, czytal ale nie bedzie praktykowac. Panowie praktyka, praktyka i praktyka sie liczy. Forum fr.pl tam jest zajebiscie, dzieki nim o pua wiekilka tysiecy ludzi, ale co z tego jak nie wykorzystuja oni tego.

Pierdolcie to i bawcie sie dobrze

pzdr
soaX


"Kto sie waha ten czeka...czeka...czeka i traci"

Offline

 

#25 28-04-2007 20:38:44

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: Popularność uwodzenia, czyli czy dużo PUA to problem?

Czytajac to doszedlem do jednego ciekawego wniosku ... Dobrze ze ksiazki pokroju TU powstaja ... sieja wieksze zamieszanie i dezinformacje w terenie


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#26 28-04-2007 23:30:41

ChuDy

Advanced

8893220
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 28-09-2006
Posty: 45

Re: Popularność uwodzenia, czyli czy dużo PUA to problem?

Moze jestem jedynym ktory popiera i broni TU, ale ja akurat sie ciesze ze zaczalem od tej wlasnie ksiazki ... TU bylo dla mnie wprowadzeniem do swiata PUA zmienila moje zycie, moj ubior, moje zachowanie, moj styl, nadala mojemu zyciu inny lepszy kierunek. TU byla wprowadzeniem ale dopiero cuda zaczalem czynic po GRZE .
Mozna ujac to w ten sposob
- Tu nadala sens mojemu zyciu wprowadzikla mnie bardzo skutecznie w ciekawsze zycie
- GRA Ulepszyla moj podryw i sprawila ze jestem lepszym czlowiekiem
To w takim duzym okrojonym skrocie bo wiadomo po drodze byly A&D DavidX etc ...

Pzdr


NIE GRAJ ZAWSZE BEZPIECZNIE POZOSTAJĄC W STREFIE KOMFORTU !!!

Offline

 

#27 29-04-2007 01:28:43

Boski

Advanced

6214056
Zarejestrowany: 28-04-2007
Posty: 34

Re: Popularność uwodzenia, czyli czy dużo PUA to problem?

Ja tez miałem podobnie TU było pierwsze i pokazało mi ze Uwodzenia można sie "nauczyć" i podobnie jak ChuDy dopiero po przeczytaniu Gry naprawdę zagłębiłem sie w świat PUA (tzn. zmieniłem i nadal zmieniam swój styl życia) co jak na razie wychodzi mi na dobre

Zgadzam sie również z soa, że najważniejsza jest PRAKTYKA.


Pozdrawiam Boski

Offline

 
  • Index
  •  » Uwodzenie
  •  » Popularność uwodzenia, czyli czy dużo PUA to problem?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.seductionpoland.pun.pl