Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 11-12-2006 23:34:55

Piotrek1986

Advanced

Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 98

Dyskusja na temat płyt BB PL

Dobrze Alex napisał że te płyty są chuja warte. Zgadzam sie z nim. Jakość dźwięku tragiczna, a sam materiał jest rzeczywiście gówno warty. No ba, są tam podstawym o byciu w dobrym nastroju, żeby laska tez w niego weszła, kilka misji podejdź i powiedz cześć, potem pdoejdź do setu i rozpocznij rozmowę (o czym?) i wogóle jakieś to wszystko niespójne. Powiem szczerze - w niczym te płyty nie są lepszy od innych produktów po polsku. O rozpierdalaniu się na kanapie to ja już wiem.  O silnej ramie także. Zobaczcie ile błędów faceci popełniają w samej treści werbalnej - właśnie tłumaczę te rzeczy ze strony datingclass.com - tam jest dużo o treści werbalnej.

Co wam się podoba w tych płytach a co nie? Napiszę co mi się nie podoba - ubogość materiału. Jestem pewien ze BB pozostawił na swoje szkolenia cały materiał.

No i w czym konkretnie wam pomogły te płyty???

Mi w następujacych rzeczach:

- pamiętaj że laska powinna być ukarana za każde złe zachowanie
- społeczeństwo będzie się starało zrobić ciebie człowieka nieszczęśliwego, abyś mógł sobie kupić szczęście
- że jest lewa półkula i prawa półkula
- nie bądź przewidywalny (Finger już pisał o tym w swojej książce - NIC NOWEGO)
- mili goście vs dranie (to też było w książce TU - tak więc NIC NOWEGO)
- rady odnośnie rapportu - jedyna dobra rzecz na tych płytach, szeroko rozwinięta i doskonale wytłumaczona
- styl życia (pełno postów było na ten temat na uwodzenie.fr.pl i w Sharku - NIC NOWEGO)
- bądź na wyższym poziomie energii

Wow!!!


Ten Grzesiak na zdjęciu wygląda na jakieś około 30 lat, a po głosie na płytach mam wrażenie jakby to nie był on, lecz jakiś niewyspany podstawiony 15-latek z zapaleniem gardła. Czy to na pewno Grzesiak jest lektorem??? A ta kobieta-lektorka (czyli Gosia) jak flegmatycznie podaje przykład rapportu z Mateuszem:

Mateusz: Jakiej słuchasz muzyki? (ton głosu "na odwal się")
Gosia: Ja słuchaaam rapuuu (ton głosu: "dawaj kończmy już nagrywanie tych jebanych płyt, bo się nudzę")
Mateusz: Świetnie. Ja słucham Jazzu. A co czujesz gdy jesteś na koncercie?
Gosia: Tam leecii fajna muzykaaa.... (ton głosu o jakby mówiła z jakimś obrzydzeniem)
Mateusz: Ale tam musi być fajny klimat (...)
Gosia: Taak (chyba brzuch ją boli).

Ważne: Ich ton głosu ejst niespójny z tym co demonstrują na tym przykładzie. Grzesiak mówi że to jest łączenie sie na poziomie emocji, ze laska z entuzjazmem i radością opowiada o swoich wrażeniach i przeżyciach, a Gosia to wypowiada jakby przed chwilą zjadła cytrynę.

Gosia czytająca tekst z kartki o misjach: Zrób teraz ćwi... ćwiczenie numer jeden. Idąc ulicą mów do.... do każd... (gdzie ja k**** skończyłam czytać?) do każdej napotkanej dziewczyny cześć i nic wiecej. Zrób tak 20 razy.

Mateusz: Nie mogą łączyć wasz powierzchowne rzeczy (TRZASK, TRACH) tylko mają łączyć was uczucia. Jeśli spotkałeś laskę (MLASK, SMARK, KHY, KHY) i nie stworzyłeś z nią rapportu, to jesteś kolejnym kolesiem z klubu (CHRUM, KHY) który jest dla niej niezjanomym. Jeśli chcesz (mikrofon się oddala i słabiej słychać) ją potem znów spotkać i znów spędzić z nią kolejną gorącą noc, musisz zbudować z nią rapport (...)

jeśli dasz im dobry sex - wrócą po więcej!!! (ktoś na forum TU napisał ze Grzesiak ogłosił to jak jakiś wyrok śmierci - "wrócą po więcej" a nie jako zapowiedź gorącej nocy).
Piszcie szczerze!!! Ja napiszę - one są nic nie warte!!! Lepiej za darmo poczytać uwodzenie.fr.pl, forum tajemncie uwodzenia, lover.pl i Attract & Date Sharka (i jeszcze Basic Playboy). No comment!!!

Offline

 

#2 12-12-2006 16:39:34

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Re: Dyskusja na temat płyt BB PL

Sam ten Mateusza wywiad z laską przyprawił mnie o śmiech No przecież nie można tak gadać - to tak jakby ktos czytał z kartki - a potem ktoś sobie weźmie do serca plyty i będzie kicha. Każdy przecież powie że za 250 zł to powinien być materiał  tak interesujący, ze słuchałoby sie go nonstop. A mi po pierwszym słuchaniu już się odechciało, chociaż sam tekst jest ciekawy. Gdyby to Badboy usłyszał, to by chyba czapa mu ta biała ze łba spadła.

Jedyne co mi się podobało na płytach to tekst, który i tak zresztą czytałem na forach

Pozdro

Offline

 

#3 13-12-2006 16:07:54

ChinczykZ

Początkujący

Zarejestrowany: 13-10-2006
Posty: 12

Re: Dyskusja na temat płyt BB PL

Płytki jako tako nie są idealne.
Natomiast nie mowcie mi ze caly tekst nie jest dobry. Bo jest zajebisty!!!
Nie porownujcie mi Badboya z tym o czym pisal z Fingerem. Finger to exuser w porownaniu do niego.

Preferuje Direct tylko i wylacznie i wiem, ze te plytki bardzo wiele daja tylko trzeba zrozumiec przekaz jaki ma to szkolenie.
Plytki Grzesiaka w tym napewno nie pomoga. Sa dennie zrobione, nudne i monotone.
Polecam przeczytac to w pdf. w tedy mozna o wiele wiecej dostrzec i zrozumiec.

Offline

 

#4 13-12-2006 16:35:29

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: Dyskusja na temat płyt BB PL

material zajebsity...jakos chujowa...piotrek...nie wiesz jaka wiedze posiadasz...teraz kwestia ja wykorzystac...mi te plyty bardzo pomolgy...kawalek o rapporcie zajebsity jest !

Offline

 

#5 13-12-2006 17:40:16

darek

Początkujący

Zarejestrowany: 02-11-2006
Posty: 18

Re: Dyskusja na temat płyt BB PL

Masz racje smoku , trzeba to w odpowiedni sposób wykorzystać , mi tez pomogly w budowaniu raportu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Oтeли Германия Lodging Philippines