Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 25-09-2007 20:33:22

Nevion

Advanced

Zarejestrowany: 17-03-2007
Posty: 47

Hb9+, hb8 Delitkanie skomplikowane.

A więc tak, ide sobie z kuzynem i mijam zajebista laske. Pochwili kojarze, ze to znjoma kumpla, na drugi dzien zalatwiam sobie do niej numer, na moje oko hb9, perfekcyjnia, idealna, super sie ubiera, cudowna. Cos zaczynamy pisac, okzauje sie ze mnie kojarzy O.o za dwa dni umawiam sie na jutro z nia, nastpnego dni pisze 45 min przed spotkaniem, iz jej siostra ma 18 i musi byc w domu, co sie okazuj to byla prawda O.o (Nie moglem uwierzyc). Inny kumpel mówi ze to kolezanka jego laski i cos sie o Ciebie pytala, pytala sie laski kumpla ktora znam. W niedziele JAK ZAWSZE w tej samej ze grupa swoich znjomych pizzeri, i nagle widze ja jak przychodzi do tej samej pizzeri, mowie czesc iakurat przenosimy sie do klubu xxx jak zawsze w niedziel, po 30 minutach zjawaia sie z 3 kolezankami i z kumplem ktory jest z jedna z tych kolezanke. Ja na parkiecie bawie sie ze znjomi kolezankami, odrau jak ja widze, podchodze do nieji mowie "Chodz na dol". Na dole laksa zaintersowan jak h**, delikatne kino, idziemy na góre, w lozy wieksze kino bawimy sie zajebiscie, co sie okazuje laska tak jak ja lubi plywac, spiewac mimo ze nie umiem i lubi tanczyc towarzysko, wszystko jest ok, zegan sie z nia. Chcem dac buzika na do widzenia powoli sie zbliazm a ona mówi ze w policek. Wiec daj jej kiss , puznij pozkuj swoj jedn policzek zaraz drugi  i w usta, wszystko ok. Umawiam sie z nia na wtorek (dzisiaj) wieczorem, bez dokladniej godziny. Dzisiaj piszemy mowie kolo poludnia ze szkole koncze o 18:30 i ide jeszcze cos zjesc do jakiejs knajpki i mozemy sie spotkac, a ona ze jest w sasiedniej wiosce i czy dal bym rade cakliem wieczorem. Mowie ze dzis juz nie, bo musze mlodszemu bratu pomóc przy zadaniu - prawda. A laska pisze ze "To moze jeszcze do zobaczenia", "moze..."???? Wziela moje koraliki! W niedziel i miala mi odac, k**** to sa moje koraliki, sa zajebiste. Ale jej tego nie pisalem.Jade dirktem, mam rame, jestem spotaniczyn jak zawsze, i widzialem w niedziele ze jest wszystko zajebiscie.Denerwuj mnie tez to ze odpisuje na smsy czasmi co 2h czasmi co 3h leci w huja?
A dzisia w szkole piekna laske hb8, cos my tam pogadali powygupilaem sie z kumplem, laska zainteresowana patrzyla na mnie jak na Boga itda za jakies 30 min. ta dziewczyna pisze zeby pozdrowil mnie ten kumpel i mocno ucalowal.

Teraz jest dylemat, dalej krecic z ta hb9+ czy z ta hb8, obie sa naprawde superowe, na tyle co je znam.

P.S: Denerwuje mnie to ze ta Hb9+ odpisuje co 2h albo 3h czasmi, co jej napisac? Jak ustawic naspne sotaknie z nia, jak czuje ze mnie troche powoli zaczyna robic w huja?
Na dodatek hb7, tez ladiutka, ale juz nie tak, sie do mnie przystawia

Panowie Pomocy, za kazda porade dziekuje, od tych pocztkujacy, srednio zawsoanych, fachowców i PuA. Pomuzcie. Dziekuje z góry

P.S: Przed chwila Hb9+ napisala "co proabiasz?" - odpiasc, jak ona nie odpisuje odrazu,czasmi.

Edit:
Klub XXX chodzilo mi o to ze klub - (mniejsza o jego nazwe)

Pozdro Nevion:)

Ostatnio edytowany przez Nevion (25-09-2007 20:38:29)


BiErZ od życia to co cHcEsZ, BiErZ od ludzi to co cHcEsZ.

Offline

 

#2 27-09-2007 21:36:17

Mistmare

Advanced

Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 163

Re: Hb9+, hb8 Delitkanie skomplikowane.

feedbacku to nie mam Ci chyba co dawać bo dobrze grałeś.
jeśli chcesz związek to bierz 8 bo z 9 możesz sobie nie poradzic. To że napisała "co porabiasz" znaczy tyle że jest zainteresowana Tobą, aż tyle i tylko tyle.

musisz sie zdecydować czego chcesz. Z 7 pewnie będziesz czuł niedosyt, 9 może być Ci ciężko utrzymać i może Cie przekabacić wydaje mi się że 8 jest spoko.

Offline

 

#3 29-09-2007 14:25:03

Nevion

Advanced

Zarejestrowany: 17-03-2007
Posty: 47

Re: Hb9+, hb8 Delitkanie skomplikowane.

Do końca nie moge sie zedcydowac ktora chcem, jak narazie czasami cos napisze do hb8. Jak narazie to wczoraj przyjechalem do szkoly jak zawsze na popoludniu (studium). Na piechote poszlem do kiosku przez park szkolny, jeszcze przed lekcjami. I widze ja na ławce ze swoimi 2 kolezankami i jakimis kolesiami. Ja usmiech, total luz. Jeszcze jak bylem kawalek od nich a ona do mnie "Czesc", oczywiscie odpowiedzialem, kupilem to co mialem kupic w kiosku i przszedlem do szkoly.Zara sobie przypomnialem ze nie mam stroju na wf. Więc pisze do niej zeby mi dotrzymala towarzystwa, odpisuje "juz lece tylko gdzie jestes?". Jak się spotkalismy, usiedlismy na ławkach, zaczelem bawic sie jej pierscionkami, roport budowac ze tez jak ona jezdzilem na zawody biegowe jak chodzilem do 2Licemu - prawda. Mówie o pozytywnych emocjach, cały czas delikatne kiss, kino, troszeczke ja znegowalem, jakis komplemencik, na dowidzenia delikatny kiss dla niej, tylko ze poszla po 25 minutach bo musiala isc bo jej znajomi cos tam pisali.
Problem sie zaczyna tak, nie wiem czemu czesto miala spuszczona glowe i malo mi patrzyla w oczy, mimo ze widzialem usmiech na jej twarzy, niesmiala sie stala??????
A z hb9+akcja wyglda tak w ten dzien co pisalem posta nie odzywalem sie od 18:00 wieczorem, dostalem z 4 smsy co sie dziej i ze o mnie mysli itd. odezwalem sie dopiero kolo 12:00 popoludniu. Wszylo pozytwnie , umówilem sie z ta hb9+ na dzisiejszy wieczór, gdzie ja zabrac co zrobic? To juz bedzie drugie spotkanie, pomóżcie bo z taką piekna laska (idealna jesli chodzi o wyglad, charakter tez fajny) jeszcze nie bylem na drugim spotkaniu. Podrzucie mi jakis pomysl

P.S: Wydaje mi sie ze czegos mi jeszcze brakuje w mojej grze

Pozdor Nevion


BiErZ od życia to co cHcEsZ, BiErZ od ludzi to co cHcEsZ.

Offline

 

#4 30-09-2007 11:35:39

brzozik

Advanced

2900350
Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 10-11-2006
Posty: 189
WWW

Re: Hb9+, hb8 Delitkanie skomplikowane.

A mi sie wydaje ze za bardzo ja idealizujesz i przez to nie wiesz o czym masz rozmawiac.. zrob to spontanicznie. Potraktuj ja jakby juz byla twoja.


Uciekając od księcia, Kopciuszek zostawił drugi but na podłodze, spódniczkę na żyrandolu, bluzkę na komodzie... Ale o tym bajka milczy.

Offline

 

#5 30-09-2007 15:08:35

Nevion

Advanced

Zarejestrowany: 17-03-2007
Posty: 47

Re: Hb9+, hb8 Delitkanie skomplikowane.

Cóż ta 9hb+ zostawiła mnie... Dokładnie mówiąc. Zostawiła mnie dla jakiegos dzianego kulturysty. Na pocieszenie mi zostaje to ze kolesia kojarze z różnych imprez zawsze z zajbistymi laskami, czyli przynajmniej nie zostawila mnie dla frajera . A teraz hb8.  Dzisiaj sarge z wingiem, na poprawe humoru

Pozdro Nevion


BiErZ od życia to co cHcEsZ, BiErZ od ludzi to co cHcEsZ.

Offline

 

#6 30-09-2007 18:17:47

Shahon

Advanced

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 01-04-2007
Posty: 51

Re: Hb9+, hb8 Delitkanie skomplikowane.

jeśli chcesz związek to bierz 8 bo z 9 możesz sobie nie poradzic

Widze, że ktos tu ma Ciebie za WSNa, nie wiem już kto Ci taki feedback dał jak wyzej w cytacie, ale chujowy jest na maxa.

Ja Ci dam jeden: filtruj każde słowo jakie tutaj spotkasz w formie rzekomego feedbacku, i jeszcze jedno: sam wiesz najlepiej.

pozdrow

Offline

 

#7 01-10-2007 11:11:49

Nevion

Advanced

Zarejestrowany: 17-03-2007
Posty: 47

Re: Hb9+, hb8 Delitkanie skomplikowane.

A więc tak. Spotkałem się wczoraj z ta hb8, powiem było naprawde super, nie spodziewalem sie takiej randki, totalny luz mój i jej, pełno beztroskiej zabawy, raport się zbudował samoistnie i to zajebisty. Było naprawde fajnie i przyjemnie. Jak wróciłem do domu to dostaje smsa "Jestes cudowny, masz cos takiego w sobie co mi sie podoba i mnie kreci" i za 3 minuty nastepny "Czuję się z Toba super, po prostu odlatuje:)"
Szkoda ze nie wyszlo z ta hb9+, cóż sama nie wie co traci

Dzięki wszystki za pomoc

Pozdro Nevion


BiErZ od życia to co cHcEsZ, BiErZ od ludzi to co cHcEsZ.

Offline

 

#8 03-10-2007 15:38:34

Shahon

Advanced

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 01-04-2007
Posty: 51

Re: Hb9+, hb8 Delitkanie skomplikowane.

no stary zajebiście Ci poszłow;) ja takich smsów nie dostałem... jeszcze:)

Offline

 

#9 23-10-2007 10:26:36

Nevion

Advanced

Zarejestrowany: 17-03-2007
Posty: 47

Re: Hb9+, hb8 Delitkanie skomplikowane.

NIE zakładam nowego tematu bo akcja dotyczy dalej tej  hb8.
A więc tak, byłem z laska 3tyg. Spotkalismy sie co dwa dni było super, po prostu laska tryskała energia i wariowała ze szczescia jak byla ze mna. Weszla do mojego zycia razem ze mna na basen, przychodzila do mnie do domu, jak jechałem do babci na wioske to ja bralem, uczylem ja tanczyc, robilismy zwariowane rezcy w parku... Ma 18 lat ja mam 20, PIERWSZY raz poczułem ze pasuje do niej jak do zadnej innej laski. NIE jest imprezowiczka z tego co wiem to na disko chodzi raz na miesiac jak ja kolezanki wycignal. Miala tylko dwóch chlopaków z jednym byla 8 miesiecy a zdrugim 1,5roku. Wszystko bylo jak w bajce.
Moja glupota zaczyna sie tutaj, zapraszam ja w piatek do siebie na hate, pisze ze nie da rady bo kolezanka jej ma jakies problemy (pewnie babskie) i ze czuj sie chora. Mysle ok Siedze sobie wieczorkiem na gg i kumpel który poznal mnie z ta laska pisze, ze widzial moja dupe z kolezanka i z jakims ponoc pierdolonym naturalem. Tu poczulem sie jak bym dostal 5kg mlotem w łeb. Nie wyczymalem emocjonalnie i zaczelem ryczec ;/ Biore komorke i pisze do niej ze "Powinismy sie roztac, tak bedzie lepiej dla nas, Pozdro." Poszlem spac, spalem moze w nocy 2-3h . Rano laska do mnie pisze ze jak jej moglem to zrobic, ze ona nie potrafi zyc bezemnie ze zlamalem jej serce. Przez cala sobote lezalem w luzku i myslalem ze ocipieje! Wylaczylem kom. gdy wlaczylem dostala smsa ze "chyba zrobie sobie cos zlego, ZEGNAJ". Zadzwonilem do kumpla który mnie z nia poznal zeby polecial do niej do haty zobaczyc co sie z nia dzieje. Okazalo sie ze placze i nie wychodzi z pokoju. Dzisiaj jest wtorek zerwalem z nia w piatek, ja jestem zdruzgotany swoja glupota, nie chodze na wyklady siedze caly czas w pokoju. Ona ponoc caly czas zalamana w szkole, do nikogo sie prawie nie odzywa. OMG! Co ja narobilem!!!? Wczoraj sie dowiedzialem od tego kumpla ze ten koles co z nia szedl to byl jej kolega z klatki i ona chciala zeswatac jego ze swoja kolezanka. Nie pisalem nic wczesniej bo myslalem ze sobie poradze, jednak nie mam pojecia jak.

OK. WIEM ZE ZLE ZROBILEM!! Zachowalem sie jak ostatni h**, cham jakis pierdolony, NIE chcem juz tak wiecej robic. Zawsze cos spierdole jak jest zajebiscie. Nigdy niczego jeszcze tak nie zalowalem. Wiem ze nie poczebnie wybuchlem emocjonalnie, teraz staram sie panowac nad kazda negatywn emocyjka. Przez moja glupote sam cierpie i ona cierpi ;( Nie wiem czy mam isc do psychiatry. Mama powiedziala ze jak nie pujde w tym tygodniu to sama do domu go wezwie.

Prosze was o porady. I NIE piszcie ze sam sobie zajebalem itd bo to juz WIEM, nie chcem jeszcze bardziej sie zalamac, 4 dni w domu. Co mam zrobic zeby jej sie poprawil humor? Czy jest sens zebym próbowal do niej jeszcze wrocic? Jak tak to jak? Boje sie zebym jej jeszcze NIE zrani drugi raz.

Dzisiaj moje samopoczucie negatywne jeszcze bardziej sie nasila, znów spalem tylko 3h, zeby z nia bylo wszystko ok.
POMOCY!

Pozdro Nevion


BiErZ od życia to co cHcEsZ, BiErZ od ludzi to co cHcEsZ.

Offline

 

#10 23-10-2007 13:19:13

brzozik

Advanced

2900350
Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 10-11-2006
Posty: 189
WWW

Re: Hb9+, hb8 Delitkanie skomplikowane.

I to jest chyba ten cholernie odpowiedni moment, w ktorym powinnismy powiedziec 'przepraszam' osobiscie. . .


Uciekając od księcia, Kopciuszek zostawił drugi but na podłodze, spódniczkę na żyrandolu, bluzkę na komodzie... Ale o tym bajka milczy.

Offline

 

#11 23-10-2007 14:17:30

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: Hb9+, hb8 Delitkanie skomplikowane.

Wczoraj sie dowiedzialem od tego kumpla ze ten koles co z nia szedl to byl jej kolega z klatki i ona chciala zeswatac jego ze swoja kolezanka.

powiedz jej to...powiedz ze ci zalezy dlatego sie wkurwiles przepros ja i tyle ej no po prostu jestes taka zajebista ze jak dowiedzialem sie ze idziesz z jakims kolesiem to nie wytrzymalem...glupie rzeczy wtedy sie robi....napewno wiesz jak to jest....przepraszam...

tyle ze pameitaj teraz w ziwazku mozeb yc troche inaczej ;p no ale sprobuj

Offline

 

#12 23-10-2007 19:50:20

Nevion

Advanced

Zarejestrowany: 17-03-2007
Posty: 47

Re: Hb9+, hb8 Delitkanie skomplikowane.

Dzieki Brzozik i SmokuKrK maiales w 100% racje. Dzisiaj bylem w szkole na wykladach zadzwnilem do niej, pogadalismy powiedzialem co i jak dokladnie, powiedzialem ze chcem przyjechac do niej, chwile sie zastanowila.. i sie zgodzila. Kupilem róże i przeprosilemi, wytumaczylem. Laska ma troche dystansu do mnie sama do kumpa ktory mnie z nia poznal napisala ze wrcila do mnie, ale teraz bedzie bardziej ostrozna. Gdy zapytala czemu do niej wrocilem to powiedzialem ze jest inna niz wszystki dziewczyny (to prawda ) i ze moj caly piekny swiat robi sie beznadziejny bez niej (prawda). Gdy zapytalem dlaczego postanowila byc dalej ze mna powiedzila, "Bo Cie kocham, i nikogo takie jeszcze jak Ty nie spotkalam, prosze nie pozwol by znow tak przez Ciebie cierpiala".

A jak przyjechalem na wyklady na pocztku za nim sie z nia widzialem, jak kumpel pokazal mi smsa od niej to myslalem ze juz nie ma szans, napisala do niego "Mateusz ze mna zerwal, czuje sie jak szmata wykorzystana i porzucona". Wcale sie my jeszcze nie kochalismy sie, ale bylo bardzo przyjemnie. Teraz bedzie tylko dobrze

Co mam zrobic zeby szybko znikl dystans miedzy nami? i zeby mi zaufala, zeby bylo tak jak dawniej? Ja NIE mam pojecia nigdy nie wracalem do swojej bylej.

Dzieki za pomoc i licze na nastepne wskazówki

Pozdro Nevion


BiErZ od życia to co cHcEsZ, BiErZ od ludzi to co cHcEsZ.

Offline

 

#13 23-10-2007 22:36:22

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: Hb9+, hb8 Delitkanie skomplikowane.

ja tez nie wracalem :S

badz taki jak wczesniej ona cie kocha i nie ma chuja zeby cos sie spierdolilo :S

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.seductionpoland.pun.pl