Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 12-08-2007 16:44:23

Kicaj

Advanced

Zarejestrowany: 12-01-2007
Posty: 51

Zrezygnowaly w drodze

Wracamy z wingiem z klubu, z lasiami przy sobie. Kierujemy sie do ich mieszkania gdzie rzekomo mozemy znalesc jeszcze troszke alkoholu. W trakcie drogie wypychaja nas od siebie i mowia ze musza sie naradzic.... ok, odchodzimy pare krokow dalej, gadamy smiejemy, no i idziemy dalej. Za chwile sytuacja sie powtarza, my odchodzimy sporo dalej, gadamy z jakimis innymi ludzi, laski odchodza bez slowa. W drodze caly czas dobre kino i sporo smiechu.

Conection bardzo male, atraction calkiem spore.  Drogi raz mi sie zdarzyla taka akcja.  W czym tkwi problem ?

Offline

 

#2 12-08-2007 21:18:43

Shahon

Advanced

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 01-04-2007
Posty: 51

Re: Zrezygnowaly w drodze

gadamy z jakimis innymi ludzi, laski odchodza bez slowa. W drodze caly czas dobre kino i sporo smiechu

Zamieszales tutaj... czyli rezultat byl taki ze odeszly sobie bez slowa? Bo jesli tak to od razu doradze CI zeby stosowac odpowiednie czasy (przeszly i terazniejszy mieszac a Ty stosujesz dwa terazniejsze i nie wiadomo co jest faktem dokonanym) 

Twoj problem to"laski odeszly"?

skoro tak to brakowalo attraction i glownie rapportu,kobieta nie pojdzie do daomu faceta nie ugajac mu, byly dwie wiec potrzebujesz dobrego winga, przemysl gdzie mogles to nadbudowac w trakcie waszej gry. i opisz to tutaj (dokladniej) na przyszlosc

pozdrow

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Oтeли Долгеллау Chalet Flocke Sternschnuppe