Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#16 04-07-2007 21:50:07

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: NIEszcześliwy, SMUTNY.

Daj jakis tekst ze np. przechodziles obok sklepu z pluszakami i zobaczyles slodkiego misia (albo obok kwiaciarni i zobaczyles czerwona roze) i pomyslales o niej (w tym wieku uwielbiaja takie cos  ).

hehh nie ma to jak davidX

A co do Ciebie to nie obraź się ale zachowujesz się dziecinnie.. To jakiś honor przelecieć dziewicę? W czym dziewica jest lepsza od "zwykłej" kobiety? Chcesz z nią brać ślub, że tak zależy Ci na wianeczku? Pomyśl trochę nad swoją motywacją bo jak dla mnie to chyba żyjesz w trochę innym świecie.. Seks to seks a takie 15to letnie dziewice to mogą tak naodpierdalać, że się po tym nie pozbierasz..


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

#17 04-07-2007 22:11:53

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: NIEszcześliwy, SMUTNY.

dajesz jej szczescie a pozniej zabierasz...jakie moga byc tego skutki ? stary no po prostu uwazaj co robisz

Offline

 

#18 05-07-2007 04:19:53

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: NIEszcześliwy, SMUTNY.

Krzysiak napisał:

hehh nie ma to jak davidX

Nie tylko on to wymyslil On poprostu to opublikowal ... a ten tekst chyba kazdy w swoich doswiadczeniach nieraz nieswiadomie wykorzystal


Co do 15to letnich dziewic... Coz... osobiscie w zyciu bym niedotknal - potem dziewczyna moze miec niezle zamieszane w psychice, a juz sie na wykladach troche nasluchalem o takich zaburzeniach...


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#19 05-07-2007 19:29:36

Nevion

Advanced

Zarejestrowany: 17-03-2007
Posty: 47

Re: NIEszcześliwy, SMUTNY.

Dziękuje za pomoc, na pewno niektóre rady zastosuje i w razie jakiegoś kłopotu z tą akcją dopisze co i jak jest, i co się dzieje, przecież chodzi o "Make Women Happy"

Pozdro Nevion


BiErZ od życia to co cHcEsZ, BiErZ od ludzi to co cHcEsZ.

Offline

 

#20 07-07-2007 01:49:23

kijek

Advanced

1347431
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 236

Re: NIEszcześliwy, SMUTNY.

Ok - sprawy rozstrzygnięte.
Nie napisze co zjebałeś na tym weselu, napisze o tym jak sprawić, żebyś był bardziej attrakcyjny od pana młodego

Siadacie przy stole, lekka gadka z dziewczyną, pytasz czy chce coś pić itp (na weselu kultura bierze góre nad ramą... z moich dościadczeń - każdy może mieć inne zdanie ), przy okazji częstujesz osoby dookoła - wychodzisz w ten spsób z stanu osoby anonimowej. Ważne, żebyś pierwszy zainicjował kontakt, pierwszy zaproponuj kolejke za zdrowie młodej pary itp. Zjedlim, wypilim to na parkier...

Na weselach muzyka grana zawsze jest w małych paczkach - zazwyczaj 3-6 tacy. Pierwszą paczkę każdy tańczy ze swoją dziewczyną.
Potem metoda na przetrwanie jest tylko jedna - jak najszybciej zatańcz z panią młodą Mówisz jej, że jesteś z tą i tą osobą, że ma śliczną suknie, pytasz o plany na miesiąc miodowy... itp takie tam farmazony, ale budujesz raport. Generalnie...........................C&F

Następnie tańczysz z mamą swoją/mamą jej/wujkiem/druchną/córką/ciocią/babcią/dziadkiem/siostrą/kelnerką/(a co - zajebisty att w kuchni będzie)/córka rybaka/dziewczyną szklarza/piosenkarką z zespołu/co tam jeszcze się nawinie (kolejność przypadkowa) Zawsze rób C&F z takimi osobami, ale oczywiście umierkowane z racji wieku. Nie możesz pokazać osobą starszym, że ich nie szanujesz, bo przecież ich zanujesz, prawda ??
Osoby starsze jak i młodsze (fajny efekt - nikt tak nie robi w dzisiejszych czasach) ZAWSZE odprowadzaj po tańcu do stolika, tak samo jak zawsze podchodź, pytaj się "Czy pani zatańczy?" i nie czekając na odpowiedź nadstawiasz ręke, tak żeby kobieta mogła iść z Tobą pod ręke. Tak samo przy odprowadzaniu.
Diabeł tkwi w szczegółach

Zlewasz w tym czasie dziewczyne (jak tańczysz), a potem wracasz i w przerwach jesteś jej , ale nie tylko. Wybierz grupke osób, najlepiej w zbliżonym wieku, do której się dosiądziesz. Set najlepiej mieszany i zagadujesz do kolesi - standard Nie idziesz tam na PU (chyba, że samo wyjdzie).
Chodzi o to, żeby pokazać targetowi, że świetnie się bawisz, że jesteś stworzony do wesel
A no i od czasu do czasu musisz z nią zatańczyć... żeby nie poczułą się zapomniana. Ale zdecydowanie mniej czasu z nią niż z innymi (ewentualnie 50/50, ale nie więcej).

Teraz to co tygryski lubią najbardziej .... zabawy weselne.
Bierz udział w każdej, niezależnie od tego jaka ona jest
Enjoy it and have fun. Nie ma nic piękniejszego niż złapanie muszki
Jeśli Twój TG złapie welon to loozik, jeśli nie to można wywołać jeszcze lepszy efekt Musisz zatańczyć z "nową panią młodą" Potem ją odprowadzić. Pogadaj z nią potem chwilke. Pograj na zazdrości...

Oczywiście przy każdej okazji jak są odbijane TAŃCZYSZ z Panią Młodą

Ważne, żeby być wszędzie - jak w klubie, z tym, że tutaj mamy towarzystwo wymieszane wiekowo i trzeba trochę inaczej ich sobie zjednać. Jeśli jakiejś cioci wpadniesz w oko, to uwierz mi, że zbuduje Ci lepszy social niż niejedna małolata

A no i jedno założenie... ja buduje siebie za pomocą tańca, wyrażam się przez to. Umiem to robić, robie to dobrze, wiem o tym i używam tego.
Jeśli nie umiesz tańczyć, nie lubisz, masz się do tego zmuszać to wszystko co wyżej napisałem jest o kant dupy roztrzasł
Plan nakierowany stricte na taniec


No risk, no fun

Offline

 

#21 25-07-2007 19:36:45

Wiewiór

Advanced

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 130

Re: NIEszcześliwy, SMUTNY.

No to wbiliści eklina postem...ehh


Mało wiem ,ale ciągle się uczę..!!     -=<KKT>=-

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.seductionpoland.pun.pl