Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



  • Index
  •  » Problemy
  •  » Jak was zostawiały wasze ukochane kobiety ?

#1 11-07-2007 22:52:46

zick

Advanced

Zarejestrowany: 02-01-2007
Posty: 91

Jak was zostawiały wasze ukochane kobiety ?

Jezeli temat juz byl, lub wydaje sie glupi prosze o usuniecie.
Wlasnie, mam takie pytanie, jak was zostawiały wasze kobiety, ktore kochaliscie.

Ja mialem takie przypadki, jestem z dziewczyna, cos sie pieprzy, to jest normalne w zwiazku, ale zadna, nie powiedziala mi ze odchodzi. Cholera zawsze tego nie rozumialem.

Robilem tak,
mowilem do nich, sluchaj, jezeli nie chcesz ze mna byc, powiedz mi to, ja to zrozumie,
znajde sobie kogos innego, czasami jak sie kogos kocha to trzeba go puscic wolno, aby byl
szczesliwy z ta druga osoba.

No i zadna mi nie powiedziala spieprzaj, spadaj, nie chce z toba byc, albo nie kocham cie. Albo teksty, kocham cie, ale zraniles mnie i bla bla bla.

Wtedy przewaznie mialy kogos, nie wiem, pojawial sie jakis koles znikad, wspolne imprezy itp itd, czy to kolega, czy ktos tam.
No i wiecie co robilem, wpadlem na impreze, wyrwalem inna, a one do mnie pretensje ze wyrywam kogos
innego ??????????

Mysle, ze one traktowaly mnie jako kolo ratunkowe, ok, nie wyjdzie mi z tamtym to wroce do niego, albo mialy mnie poprostu dosc, bo jestem troche draniowaty i czesto dopieprzam, moze chcialy odpoczac odemnie ?, albo nie mogly zniesc ze podobam sie ich kolezanka i ja zdradze z jej przyjaciolka.

W kazdym razie, zadna laska nie powiedziala mi wprost zebym spadal. A ja wlasnie tak robilem, laska mowi mi kocham cie, a ja mowie ze nie, i do niej "znajdz sobie kogos innego", bla bla bla.

LTR-y sa dla mnie do dupy, moze wypieprzam sie tylko na tych kryzysach, dupa kreci z innym, a ja odpuszczam, znajduje kogos innego, sam juz nie wiem.

Opiszcie swoje przygody

Offline

 

#2 12-07-2007 11:36:55

Rusty

Advanced

4141157
Call me!
Skąd: Chorzow Miasto Crew
Zarejestrowany: 25-04-2007
Posty: 53
WWW

Re: Jak was zostawiały wasze ukochane kobiety ?

nie wiem jak, bo zawsze ja konczylem zwiazek. kobiety nie powinny tego robic


"...Pozwól nocy kochana, życiu nosa utrzeć..."

Offline

 

#3 25-07-2007 19:35:16

Wiewiór

Advanced

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 130

Re: Jak was zostawiały wasze ukochane kobiety ?

Zasada prosta jak kobieta kończy to p.... i spisane all na straty.
Jak ja kończe ma nadzieję

Hmm kiedyś jak nie wiedziałęm o co biega w te klocki jedna rzuciłą mnei standartowym txt. Jesteś fajny ...bleble Ale lepiej byś znalazł sobei kogoś innego kto..belbel Zostańmy przyjaciółmi. dziś ja to robei srednio po granicy msc znajmoścu dla mnei to granica krytyczna. Wiec zazwyczaj laskom opada kopara i tyle.
Pozdro


Mało wiem ,ale ciągle się uczę..!!     -=<KKT>=-

Offline

 
  • Index
  •  » Problemy
  •  » Jak was zostawiały wasze ukochane kobiety ?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.seductionpoland.pun.pl