Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



  • Index
  •  » Problemy
  •  » jak wrócić do laski po zimnej przerwie?

#1 07-07-2007 14:39:23

amiszshiz

Advanced

Zarejestrowany: 17-01-2007
Posty: 48

jak wrócić do laski po zimnej przerwie?

sytuacja wygląda tak laska ma boya ale nie przeszkadzało jej w niczym i pozwalaliśmy sobie na dużo(jakieś dwa tygodnie spotykaliśmy się za jego plecami wisiało mi czy z nim jest czy nie bo wiem że z nim nie śpi a koleś to mega wsn i wazeliniarz)...
teraz ona wie że niedawno wróciłem ale nie odzywa się do mnie (raz ją spotkałem walneła zimne cześć i pomaszerowała ze swoim WSN'em za rączke dalej ,a przeważnie grad smsów i rzucała się na moją szyje nawet kiedy była zeswoim bojem...) ja nie chcę być needy i nie wiem jak jej przypomnieć o sobie
(teraz czuje że się w to zaangażowałem emocjonalnie i staram się to jako tako wytłumić i nie chce być needy..)nie było mnie tydzień byłem w dolinie będkowskiej i nie mialem zasięgu cały czas (wiedziała że nie będzie ze mną kontaktu)

nie mam żadnego pomysłu

coś mi się wydaje że wzieła mnie za ciekawą przygode i wkurwia mnie to(mówiła czasem że mają sie rozstać ale mi to absolutnie wisiało)...

po co ten post?

chce dostać konstruktywnego kopa w dupe który sprawi że spojrze inaczej na tą sprawe

jak był juz taki post to podajcie mi linka i wywalcie go
pozdraiwam


http://arachnea.pl/
Blood Sugar Sex Magik :]

Offline

 

#2 07-07-2007 15:53:07

Rusty

Advanced

4141157
Call me!
Skąd: Chorzow Miasto Crew
Zarejestrowany: 25-04-2007
Posty: 53
WWW

Re: jak wrócić do laski po zimnej przerwie?

chcesz rady? olej ta laska, znajdziesz inna. po co psuc jeden zwiazek, jak musisz sie meczyc zeby cokolwiek osiagnac. szkoda czasu. jak ona bylaby chetna to mozna zepsuc conieco, ale w takiej sytuacji to bez sensu. jest tyle samotnych dziewczyn, ktore tylko czekaja na ciebie

no chyba ze naprawde ci na niej zalezy, ze masz ochota na nia, to moze po prostu pokarz jej ze jestes zajebisty a jej wsn boy nawet do piet ci nie dorasta. udowodnij swoja wartosc


"...Pozwól nocy kochana, życiu nosa utrzeć..."

Offline

 

#3 07-07-2007 19:43:08

grzehov

Advanced

9431090
Zarejestrowany: 10-10-2006
Posty: 34

Re: jak wrócić do laski po zimnej przerwie?

Ja podobnie jak Rusty olałbym tą laskę, ale wiem, że jak się czasem człowiek za bardzo zaangażuje to już nie jest to takie proste.
Jak dla mnie powinieneś stawić sprawę jasno. Spróbować spotkać się z nią / ewentualnie zadzwonić  i dać do zrozumienia, że chciałbyś z nią być. Normalnie nie popieram takiego działania, ale w sytuacji, w której ona jest z kimś, albo "udaję", że jest - lepiej wiedzieć czego pragnie, niż się łudzić.
PO CO MASZ SIĘ MĘCZYĆ? Z tego co mówisz już zademonstrowałeś jej swoją wartość, więc albo chce mieć prawdziwego mężczyznę, albo niech się dalej buja ze swoim WSNem, a Ty będziesz wiedział na czym stoisz. I albo będziesz z nią (a raczej ona z Tobą), albo szukasz sobie innej kobiety....uważam to za najrozsądniejsze rozwiązanie. Wiem to z doświadczenia: jak Ci powie, że Cie nie chce, to dostaniesz takiego kopa, że od razu polecisz na miasto, chociażby żeby odreagować. A jak powie coś innego to już wiesz co dalej robić;)


najmilsza chwila poranka? w łóżku nowa koleżanka

grzehoVAKO

Offline

 

#4 07-07-2007 20:12:58

Mistmare

Advanced

Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 163

Re: jak wrócić do laski po zimnej przerwie?

<kopie amiszshiza w dupe>
do roboty: na ulice, do klubów, fajne przygody itd

Offline

 

#5 07-07-2007 21:55:55

amiszshiz

Advanced

Zarejestrowany: 17-01-2007
Posty: 48

Re: jak wrócić do laski po zimnej przerwie?

niestety czuje że się zadurzyłem... jutro wpadne do niej i wale prosto z mostu albo oleje ciotke i będzie ze mną albo niech sie ciągnie i ide wcielać w życie FTOW (Fack Ten Other Women)

dzięki za motywacje bo coś czułem że budzi się we mnie wsn...


http://arachnea.pl/
Blood Sugar Sex Magik :]

Offline

 

#6 07-07-2007 23:31:58

grzehov

Advanced

9431090
Zarejestrowany: 10-10-2006
Posty: 34

Re: jak wrócić do laski po zimnej przerwie?

bez przesady że

coś czułem że budzi się we mnie wsn...

każdy facet powinien potrafić się przyznać do swoich uczuć i Ty to właśnie zrobiłeś, co w cale nie czyni cię WSNem.

Każdy z nas wymięknie jak się poważnie zadurzy i nie dam sobie powiedzieć, że jest inaczej. Pytanie tylko na ile będziemy w stanie poświęcić się związkowi rezygnując z innych doświadczeń. Ja np wolałbym nie trafić zbyt wcześnie na kobietę, z którą chciałbym spędzić, może nie resztę, ale sporą część swojego życia. Jednakże zdaję sobie sprawę, że może się to zdarzyć, jak chociażby mojemu przyjacielowi. Razem zaczynaliśmy przygodę z PUA ale on się zakochał jak chole... i w zasadzie tylko ona się dla niego liczy.
Wszystko zależy od tego, czego pragniesz w życiu. Jeśli szukasz tej jedynej lub czujesz, że ją spotkałeś to warto powalczyć, jeśli nie to inne kobiety na Ciebie czekają, tylko jeszcze o tym nie wiedzą;)

Ostatnio edytowany przez grzehov (07-07-2007 23:32:31)


najmilsza chwila poranka? w łóżku nowa koleżanka

grzehoVAKO

Offline

 

#7 08-07-2007 02:55:01

Mistmare

Advanced

Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 163

Re: jak wrócić do laski po zimnej przerwie?

Dobrze, jeśli Ci na niej zależy to przyjmij za cel "odzyskanie jej" cokolwiek przez to rozumiesz, za konkretny cel do którego konsekwentnie dążysz. To jest alpha. Jak się nie uda, trudno. Też do dzisiaj myślałem że moja była laska była wyjątkowa, miała to coś, że była tą z którą właśnie chce być. A tu się okazało że jest wiele wyjątkowych dziewczyn na świecie

Offline

 

#8 08-07-2007 17:56:57

hover

Advanced

Zarejestrowany: 13-12-2006
Posty: 70

Re: jak wrócić do laski po zimnej przerwie?

Po pierwsze wkurza mnie to że ludzie tak często zamiast spróbować pomóc to piszą "olej ją, znajdź dziesięć innych".

Taka rada byłaby może trochę bardziej trafna jeśli chodziłoby o jakąś lodziarę dopiero co poznaną na imprezie, a nie jeśli chodzi o kogoś kogo się zna i na kim choć trochę pytającemu zależy.

Z kolei rada ze spotkaniem i postawieniem sprawy jasno jest jak najbardziej ok, ale tylko wtedy jeśli to płynie od Ciebie. Ja jak mam jakąś problemową sprawę to najpierw staram się zapytać samego siebie czego chcę i potem to robię. Ja jestem najważniejszy. Czasami po prostu nie wiem co zrobić, więc pytam.

Offline

 

#9 08-07-2007 20:19:16

Jason

Ekipa SPT

Zarejestrowany: 23-02-2007
Posty: 64

Re: jak wrócić do laski po zimnej przerwie?

amiszshiz moze bede troche ostry ale widze ze faktycznie potrzeba Ci kopa w dupe

wiem że z nim nie śpi

Skad to wiesz? Bo Ci powiedziala? Jemu pewnie mowila ze z Toba nie spi ani nawet sie nie spotyka



koleś to mega wsn i wazeliniarz

Ale to on z nia jest,on ja caluje,on z nia sypia-nie Ty...
Pozwolisz by WSN byl lepszy od Ciebie?


ja nie chcę być needy

Im bardziej starasz sie nie byc needy tym bardziej jestes .Za duzo kladziesz na reguly - ustaw rame zabawy z nia ....


jak sie spotykaliscie na co dokladnie sobie pozwalaliscie?

Offline

 

#10 08-07-2007 22:22:52

amiszshiz

Advanced

Zarejestrowany: 17-01-2007
Posty: 48

Re: jak wrócić do laski po zimnej przerwie?

wiem że z nim nie śpi

no w sumie wiem że z nim nie spała jeszcze tydzień temu kiedy wyjechałem...

koleś to mega wsn i wazeliniarz

znam go osobiście i wiem jaka to ciotka która włazi każdej lasce tyłek byle go lubiła a tu wałek i ma laske na która ja lece

jak sie spotykaliscie na co dokladnie sobie pozwalaliscie?

peting, ostre macanki ale bez penetracji (z tego co mówiła to jest dziewicą i nie udało mi się jej nakręcić na sex) przez jakieś półtorej tygodnia potem potem miałem wyjazd

myśle że nałożyłem na nią złą rame nie chciałem LTR chciałem sexfrend z niej mieć...(miałem głęboko że ma chłopa nawet nie wspomniałem żeby to zmieniła)

dzis nie zastałem jej w domu ale napisała esa że chce się spotkać jutro... walne jej prosto z mostu o co mi chodzi i że nie będe dłuzej rogów nikomu robił więc albo LTR albo FTOW...

bez przesady że

coś czułem że budzi się we mnie wsn...

to co działo się w mojej głowie i to co podpowiadały mi mysli było niestety wsn-owskie jak cholera teraz wyluzowałem i wiem że z uśmiechem na twarzy przyjme każdą opcje (każda ma wiele pozytywów )

dzięki za rady już czuje że pomogły 


http://arachnea.pl/
Blood Sugar Sex Magik :]

Offline

 

#11 25-07-2007 19:25:47

Wiewiór

Advanced

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 130

Re: jak wrócić do laski po zimnej przerwie?

amiszshiz napisał:

coś mi się wydaje że wzieła mnie za ciekawą przygode i wkurwia mnie to(mówiła czasem że mają sie rozstać ale mi to absolutnie wisiało)..pozdraiwam

Hmm.. masz chyba odp. na zadane pytanie moja ocena jest podobna i jednoznaczna, jak się wydaję albo chciało poczuć oddech kobiecości - zauroczenie kobieta wtedy odżywa - albo traktowąła to jako oderwanie się od rutyny lub wzbudzenia zazdrości u tamtego i żeby ,,podgonił" związek. Mimo wszytko skończyło sie jak widzisz. A to że jest WSN no i co z tego to ona z nim teraz chodzi za rękę, to on ją posuwą to on jest jej chłopakiem... Masz więc pełna anlize swojego i jego położenia wzgldem niej... Nic dodać nie ując zachowała się tak jak raoswy kasanowa, rozkochała i porzuciła, gdyby było inaczej hmm, pewnei byś nie zakładał tego postu i nie pisał że niby ci wisi ale.....
Normlanei i zawsze powtarzam że już nie ma na co liczyć i trza se definitywnei dać spokój, a tym bardziej nie ma sensu bawić się w BYŁEGO NEIDOSZŁEGO, i ,,awansować" na przyjaciel, to np. nei w moim stylu, albo sie jest obiektem westchnieć albo obeiktem do rozmowy, znaj swoja wartośc i staraj sie ja pokazać a tym bardziej mieć dume i honor. Ale skoto sprawy się tak maja i by nie być skrytykowanym ze móie OLEJ, napisz ustaw pogadaj i przedstaw sprawe krótko i jasno, ale jak dla mnie ona nei bezie chciała i miała o czym z Tobą rozmawiać, po porstu zbudowała grubą kreskę na waszej relacji i Ty, coś było i to wszytko zostały wspomnienia tak do techo chyba podchodzi.

grzechov napisał:

Ja podobnie jak Rusty olałbym tą laskę, ale wiem, że jak się czasem człowiek za bardzo zaangażuje to już nie jest to takie proste.

_ zgadzam się w dużej części z przedmówcą.

Pozdro

Ostatnio edytowany przez Wiewiór (25-07-2007 19:27:16)


Mało wiem ,ale ciągle się uczę..!!     -=<KKT>=-

Offline

 
  • Index
  •  » Problemy
  •  » jak wrócić do laski po zimnej przerwie?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.seductionpoland.pun.pl