Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 15-07-2007 23:17:58

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

dziewczyna nie chce byc pantoflem ;)

zakochana po uszy, ja tez wkrecony, ale jest jeden problem -> kłócimy się często codziennie albo co drugi dzień :] zawsze o jakieś pierdoły

jestem duuuuzo ponad nią w związku, ale laska zaczyna się buntować, nie chce być pod moim pantoflem, bardoz nią sterowałem i intensywnie prowadziłem i chyba zbyt ostro bo laska wkręciła sobie, że jak będzie pantoflarzem to się szybko nią znudze. Przez to robi dużo rzeczy na przekór mimo że nie jest pewna czy ma racje. Wkurwia mnie to bo laska potrafi na rondzie zostać i pójść specjalnie innymi światłami bo wydaję jej się, że będzie szybciej no i tak musze na nią czekać :] koniecznie musi pokazać swoja niezależność. Często robi także testy - jak bardzo liczę się z jej zdaniem. I równie często jej wychodzi, że się z nią nie licze :] (pojebane te testy, nie ukazuja jak szanuje jej zdanie). Dzisiaj doszła do wniosku, że jest chujowa bo tylko przez nią się kłócimy

mówie jej żeby po prostu za każdym razem jak wyraża swoje zdanie na jakiś temat była pewna że jest słuszne. A ona " ja niczego nie jestem pewna" (no w końcu laska) ja mówie: w takim razie zaufaj moim decyzjom, a ona : nie chce być pantoflem
no to wtedy zacząłem mówić, że nie moge pozwolic na to zebysmy przez jej zle decyzje oboje cierpieli bla bla bla

co z zrobić zeby laska sluchajac mnie (tylko wtedy kiedy mam racje) nie miala jazdy ze jest pantoflarzem? Chce zeby miala swoje zdanie ale nie stawała okoniem jezeli nie jest pewna swojej racji.

Offline

 

#2 16-07-2007 00:14:36

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: dziewczyna nie chce byc pantoflem ;)

No i tu sa wyniki twojej stanowczej gry Tez mialem taki epizod w swoim zyciu ktory nie konieczni mozna nazwac zwiazkiem bo trwal 2 tyg I laska tak samo sie stawiala, wreszcze powiedziala ze nie moze byc w takim zwiazku bo ja za bardzo dominuje i pochlaniam. Nigdy nie przyznaje jej racji i nie zgadzam sie z jej zdaniem No i zwiazek poszedl w piz** teraz patrzac na to po paru miesiacach mysle nad tym czy moze lepiej bylo jej sie ugiac w paru rzeczach, przyznac jej racje w pewnych sprwach by laska pomyslala ze jej zdanie sie tez liczy no ale coz nei wiem jak moge pomoc Ci ale jesli bedziesz dalej stawial mocno swoje zdanie i bedziesz zbyt ponad nia to moze sie skonczyc rymakowanie ale tez nie mozesz jej dac teraz zbyt duzo swobody bo znowu bedzie zle Czyji tak jak zawsze KALIBRACJA najwazniejsza w zwiazku Smoku nie patrz na regolu obowiazujace w PU i uwodzeniu zwiazki to cos inengo niz pogadac wziasc nr i sie umowic Nie zawsze tam rzadza twarde regoly z PU

Nie mowie tu o swiatlach i skrzyzowaniu bo to sa glupie jej zagrwki ale o powaznieszych sprawach niz przescie skrzyzowania z lewej strony czy z prawej Co do tych swiatel to tez bym sie nie ugiol Mowie tylko zebys czasem posoluchal jej co ona mysli na dany temat a nie decydowal tak jak ty uwazasz
Popatrz czasem z jej perspektywy i wybierz najlepsze rozwiazanie do obu

Mam nadzieje ze Ci pomoglem i w tym tkwi problem jak nie to opisz cos bardizej konkretnie no chyba ze ktos inny lepiej Ci pomoze


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#3 16-07-2007 01:04:48

Blek

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 18-02-2007
Posty: 45

Re: dziewczyna nie chce byc pantoflem ;)

Punkt G. dobrze mówi - PU a związki to dwie różne bajki. W związku liczy się przede wszystkim kompromis... daj sobie trochę luzu, przecież to bez różnicy którymi światłami chodzicie, albo jakie miejsca będą w kinie - ona chce inne niż Ty? Proszę bardzo - niech zna łaskę pana Generalnie ja w moim LTRze robię tak, że neguję tylko naprawdę prostackie, pokazowe fochy, kiedy ona na siłę chce mi udowodnić, że ma większą ramę (na przykład ostatnio leżymy w łóżku, powiedziałem jakiśtam głupi komentarz, obraziła się niby, powiedziała nie całuj, próbowałem raz drugi trzeci, wkurwiłem się wyszedłem z jej domu. W połowie drogi do mnie zadzwoniła, żebym wracał.), natomiast sprawy błache i niegodzące bezpośrednio w mój status pozwalam załatwiać jej - wtedy ona się cieszy, że ma coś do powiedzenia i wszyscy są zadowoleni Polecam wyjebać w pizdu całe gówno wpajane przez community i zadziałać według instynktu - czujesz, że coś zagraża Twojej ramie? Negujesz i nie zgadzasz się - w pozostałych przypadkach niech robi co chce i podziwia jaki jesteś dla niej dobry ^^

cheers, Blek


Kill the spiders... and save butterflies

Offline

 

#4 16-07-2007 02:31:52

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: dziewczyna nie chce byc pantoflem ;)

ma swobody duzo mysle ze nie w tym tkwi problem mowila mi kiedys ze boi sie ze mnie straci i podejrzewam ze mysli ze jak bede ja kontrolowal to po jakims czasie ja zostawie. A do zasad PU juz ho ho dlugo sie nie stosuje jestem dumny z tego ltra bo bardzo dobrze sie trzyma i to jest nasz jedyny problem musze go jakos rozwiazac

przestane sie z nia kochac przez kilka dni zobaczymy jak bedzie sie zachowywac jak bedzie miala chcice moze dlatego ze prawie codzinnie sie dupcymy to jest wyrzyta seksualnie (a ja zawsze na chicy) i przez to odpieprza takie fazy Chociaz z drugiej strony jak tak patrze na to z boku to klocimy sie tylko jak idziemy gdzies poza dom...w domu wiadomo...lozeczko, przytulanie itd itd

Wiec moj plan na jutro czułość + brak orgazmu zobaczymy jak bedize sie zachowywac

Macie jakies inne pomysly jak to rozwiazac ?

Offline

 

#5 16-07-2007 04:17:26

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: dziewczyna nie chce byc pantoflem ;)

Wiadro z zimna woda Dobrze zrobisz dajac jej takiego stopa - dziewczyna zacznie sie zastanawiac 'co sie stalo' Moze nawet pojdzie w dobrym kierunku i zacznie Ciebie uwodzic w lozku (kocham to jak dziewczyna wykazuje takie starania z inicjatywa xD )


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#6 16-07-2007 13:50:08

wexkrk

Friend

****
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 31

Re: dziewczyna nie chce byc pantoflem ;)

DeMarco ;p Kochamy to samo ... A mówiłem SMoku mówiłem! CHodz ze mna na 4 kąt to ty nie bo wielce zakochany;p to sie teraz przejmuj;) U mnie , czy Ania chce być u góry? Tak ... Co 1 tydzień daję jej do podjęcia decyzję i jej wystarcza

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.seductionpoland.pun.pl