Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 05-07-2007 18:56:05

tolperiss

Początkujący

9512358
Skąd: Jaworzno
Zarejestrowany: 07-06-2007
Posty: 17

Znikający raport

Spotkałem się drugi raz z tą samą sytuacją, mianowicie znikający raport. Z tego powodu chciałbym zwrócić na to uwagę.

Od początku, kiedyś splażowałem panią X, wszystko było w porządku mocny atract (mam go zawszę:), ta wrodzona skromność;p ) i w sumie średni raport (był to czas w którym dopiero wchodziłem w PUA-czytałem dopiero GRE).W tamtym czasie mogłem sobie pozwolić na trochę kina (trochę bo bałem się okazywać swoją seksualność-uroki bycia w półnaturalsem) i tylko KC było w standardzie.Ze względów rodzinnych opuściłem miasto w którym mieszka pani X na ponad tydzień, kontaktowaliśmy się tylko przez telefon i czasem przez gg, po 3-4 dniach czułem zanikającą więź (co gorsza sam tracę "swoją" więź, zaczynam się nudzić i chcę przeskoczyć na inny "kwiat"). Gdy wróciłem do miejscowości w której mieszka pani X, ona nie miała nawet ochoty się ze mną spotkać . W tym przypadku wszystko rozumiem, pełno błędów w grze- raport sam uciekł.Dobra lekcja i "kop" dla większej motywacji;)
Drugi przypadek pani Y, FR wrzuciłem na forum(pt. mój wyjątkowy raport) lasia była splażowana i wiem dobrze co mówią jadła mi dosłownie z ręki(kocham tzw. wzrok dobrze wyplazowanego krolika;d).W jej przypadku po 2 spotkań, kc, ostre kino było na porządku dziennym.Powiem szczerze czułem się pewnie( myślałem o tym,że będę miał jedną stałą kochankę .. ii kilka na boku ;d )  i w sumie czuje się do teraz pewnie tylko czekam aż zjedzie do mojego miasteczka bo wyjechała do pracy. Narzuciłem złą ramę,ona myśli,że jesteśmy razem ale teraz nie o tym. Teraz sedno: i w tym przypadku, nie widziałem się z nią ponad tydzień czuje bardzo powoli znikający raport.

Teraz moja złota myśl na  dzień dzisiejszy:) :
-moim zdaniem raport zanika gdy brak jest fizyczności ( tym bardziej,że obie kobiety pani X i Y, są kinestetyczkami ), kobieta potrzebuje Cię tu i teraz. W wypadku gdy kobieta jest daleko trzeba opracować dobrze phone-game aby podgrzewać dobrze atmosferę nawet gdy nie można czuć bliskości fizycznej

Offline

 

#2 07-07-2007 00:06:00

kijek

Advanced

1347431
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 236

Re: Znikający raport

Jak wiesz, że wyjedziesz lub ona wyjedzie i nie będziecie się przez jakiś czas widzieli... zrób coś zajebistego, takiego odjechanego na maksa, a co najważniejsze (oczywiście pisze MOIM ZDANIEM ) trochę możesz nagiąć swoją rame.
Co mam na myśli ??
Zgrywasz twardziela ?? To weź kocyk, zrób jakieś papu i idźcie na trawke - oczywiście nie zapomnij o winku/szampanie i takie tam.
Ewentualnie w domu stwórz niezapomnianą atmosfere - taką na maksa romantyczną.
Żeby pamiętała...
Dobrze też jest coś dać dziewczynie, co będzie przypominało jej Ciebie...


No risk, no fun

Offline

 

#3 07-07-2007 00:34:05

DS

Advanced

8688410
Zarejestrowany: 01-02-2007
Posty: 60

Re: Znikający raport

jesli laska traci zainteresowanie polecam uzyc patternu the door
w moim przypadku dalo bardzo pozytywne efekty

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.seductionpoland.pun.pl