Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 22-04-2007 23:00:33

RAGE87

Advanced

Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 14-01-2007
Posty: 50

Laska nie wie czy chce związku ?

Poznałem dziewczynę, ona sama mnie do siebie zapraszała do domu na herbatke, ogólnie spotkaliśmy się 3 razy, dwa razy byłem u niej, oczywiście było trochę kina, robiliśmy sobie wspólne fotki, czytałem jej z dłoni, rozmawialismy prawie o wszytkim, ciągle mówię jej żeby poszła ze mną na balety, a ona pyta sie dlaczego sie na nia uparłem, ja jej mówie ze mi sie podoba a ona na to ze nie w glowie jej imprezy(a ma czas, jej byly chlopak nie bral jej na balety) a jeszcze dzis dopiero mowi mi ze nikogo nie szuka, nie moze nikomu zaufac, bo pol miesiaca temu zerwala z chlopakiem, cholera co mam robic, doradzcie cos ?


ŻYJMY SZYBKO
UMIERAJMY MłODO

Offline

 

#2 23-04-2007 09:48:38

romeo

Advanced

Zarejestrowany: 19-12-2006
Posty: 64

Re: Laska nie wie czy chce związku ?

Według mnie laska jest niezdecydowana i ma jeszcze nadzieję, że jakoś jej się ułoży z byłym. I dla tego nie chce się pokazywać z nowym facetem w publicznych miejscach. Odczekaj trochę (jeżeli wogóle jakaś laska jest tego warta ) a jak zrozumie, że nic jej nie wyjdzie z jej ex to sama przyjdzie do Ciebie

Ps. Po co mówisz lasce, że podoba Ci się ona? Ja zawsze mówię w takiej sytuacji: "fajna z ciebie baba i chciałbym sobie pobrykać z tobą na imprezie (zabawie czy gdziekolwiek)"


-----------------------------------------------------
"wyczuć taką chwilę w której kocha się życie.."

Offline

 

#3 23-04-2007 21:39:41

RAGE87

Advanced

Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 14-01-2007
Posty: 50

Re: Laska nie wie czy chce związku ?

wiem że nie chce wrócić do ex, z rozmowy z nią wnioskuję że nie była pewnie w nim zakochana, zerwała z nim bo za dużo ją kontrolował, ale także najgorsze jest że widzę że teraz mnie traktuje jako kumpla, jakieś rady ?


ŻYJMY SZYBKO
UMIERAJMY MłODO

Offline

 

#4 23-04-2007 22:55:07

Mistmare

Advanced

Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 163

Re: Laska nie wie czy chce związku ?

Nie widzi Cie w roli swojego faceta.

Pewnie jesteś za mało przystojny, zapomnij o niej... żart:D

Baw sie na jej oczach  z innymi laskami, nie pozwól dalej robić z siebie kumpla, olej ją czasem, wiedz czego chcesz. Buduj stan sexualny.

Z tego co czytam wnioskuje że nie postępowałeś jakoś szczególnie excuzersko więc szanse masz.

Offline

 

#5 24-04-2007 00:52:12

soa

Advanced

3430379
Call me!
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 04-02-2007
Posty: 38

Re: Laska nie wie czy chce związku ?

zobacz na fotke w opsie na dole i pokaz jej to ja bym tak zrobil ...


pzdr
soaX


"Kto sie waha ten czeka...czeka...czeka i traci"

Offline

 

#6 26-04-2007 00:12:00

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: Laska nie wie czy chce związku ?

A kiedy dziewczyna sie pyta dlaczego sie na nia uparles na 'balety' ( taniec ) to odpowiadasz...

... bo uwazam ze tak naprawde mozesz w sobie cos skrywac... kazdy z nas jest pewna tajemnica... mozesz mnie zwodzic testowac ale i tak zawsze bede ten jeden ( kino ) krok blizej niz ktokolwiek inny... uwazam ze w tancu poznaje sie prawdziwych siebie... a chce Ciebie naprawde poznac

zalezy o jaki typ tanca Ci chodzi to podpasowywujesz tekst i energie


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#7 26-04-2007 18:52:50

RAGE87

Advanced

Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 14-01-2007
Posty: 50

Re: Laska nie wie czy chce związku ?

DeMarco dobre to


ŻYJMY SZYBKO
UMIERAJMY MłODO

Offline

 

#8 26-04-2007 23:46:26

Jason

Ekipa SPT

Zarejestrowany: 23-02-2007
Posty: 64

Re: Laska nie wie czy chce związku ?

DeMArco myslales kiedys o napisaniu wlasnego ebooka?? Powaznie pytam

Offline

 

#9 27-04-2007 14:45:00

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: Laska nie wie czy chce związku ?

Po pierwszej edycji warsztatow powstal pomysl napisania ebook'a (nawet pierwsze 30 stron powstalo), ale postanowilem jeszcze poczekac i skupic sie na praktyce Ale nadal jestem otwarty na pomysly. Po powrocie z TourTheDublin bedzie 3 edycja warsztatow i potem sie zobaczy


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#10 28-04-2007 08:08:12

RAGE87

Advanced

Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 14-01-2007
Posty: 50

Re: Laska nie wie czy chce związku ?

Wyszedł niezły wałek teraz poznałem niezłą blondynkę, jeszcze ładniejszą niż tamta poprzednia, która jest brunetką i pokazywałem jej swoje zdjęcia a na jednym byłem z tamtą brunetką, a ona się pyta czy to moja dziewczyna, ja mówię że kumpela a ona mówi o niej że zna ją i jest fałszywa i nie lubi jej,(czy w ogóle wierzyć laskom jak coś mówią o innych?), a chodzi z nią do tej samej szkoły, ale nie do tej samej klasy, a zna ją bo jej przyjaciółka chodzi z nią do klasy, ale nie chce powiedzieć dlaczego brunetka jest fałszywa. Co o tym myślicie ? Brunteka już mi się nudzi (cholera a płyty z muzyką u niej zostawiłem) chciałem iść z nią na spacer a ona mówi teraz że w weekend chodzi wszędzie z koleżanką. Jakieś rady jak to rozegrać, bo blondynka zaczyna mi się podobać, a mam takie coś że brunetki o wiele bardziej mi się podobają

I co zrobić jak brunetka zobaczy mnie z blondynką na mieście ?(miasto nie jest duże bo to Koszalin)

BTW
dobrze że nie robicie offtopa

EDIT:


Już po problemie, brunetka przestała mi się podobać, ale teraz ona mi mówi że ja się jej podobam LOL, ale za późno to powiedziała i zlałem ją, bo są lepsze laski, a blondynka okazała się beznadziejna, życie panowie !

Ostatnio edytowany przez RAGE87 (08-05-2007 22:32:42)


ŻYJMY SZYBKO
UMIERAJMY MłODO

Offline

 

#11 14-06-2007 12:11:11

Wiewiór

Advanced

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 130

Re: Laska nie wie czy chce związku ?

Laska albo jest w związku, albo nie, a jak się zastanawia to już nic z tego nie będzie. Pamietaj gdy kobieta jest zakochan działa podświadomie, nie myśli co robi chce tylko więcej i cieszy sie tym, jesli się zastanwia zanczy to że nie dziła sercem ale rozumem, wiec masz wtrąconą główną broń, a więc wyłączenie myslenia u kobiety, przez co działa spontaninczie. Wygląda na to że laska ma alternatywę albo po prostu nie jest pewena czy chce w to wchodzić( w zw.).. tak czy inaczje odpuścił bym to i się głebiej nei zastanwiał,..
Pozdro


Mało wiem ,ale ciągle się uczę..!!     -=<KKT>=-

Offline

 

#12 14-06-2007 14:01:43

Jason

Ekipa SPT

Zarejestrowany: 23-02-2007
Posty: 64

Re: Laska nie wie czy chce związku ?

Hmmmm temat juz malo aktualny chyba ale wtrace tak ogolnie co ja mysle na takie tematy.Ostatnio zauwazylem na forum cos takiego.Ktos pisze ze ma problem z dziewczyna na co zaraz leca odpowiedzi "Olej ja! Poznasz inne!".Wiecie ja wszystko rozumiem ale jesli tak bedziemy rozumowac to w zyciu zaden z nas sie nie rozwinie... .Chyba czescia to co robimy sklada sie z dzialania oraz (jesli cos poszlo nie tak) analizowania co spieprzylismy i jak to odkrecic.Widzisz blokade?Wroc do punktu wyjscia i zacznij jeszcze raz poprawiajac bledy.Moja kobieta tez usilnie sie upierala ze nie chce sie wiazac itp.Pomyslalem jak Wiewior(za duzo tutaj logicznej czesci).Jak sie pozbylem tego rozumowania u niej?Zafundowalem jej solidna dawke romantycznosci-lzy szczescia w jej oczach to byl po prostu piekny widok.Totez to wlasnie radze kazdemu w podobnej sytuacji

Pozdro

Offline

 

#13 14-06-2007 16:55:29

Boski

Advanced

6214056
Zarejestrowany: 28-04-2007
Posty: 34

Re: Laska nie wie czy chce związku ?

RAGE87 napisał:

Już po problemie, brunetka przestała mi się podobać, ale teraz ona mi mówi że ja się jej podobam LOL, ale za późno to powiedziała i zlałem ją, bo są lepsze laski, a blondynka okazała się beznadziejna, życie panowie !

kolejny dowód ze zazdrość jest potężna bronią


Pozdrawiam Boski

Offline

 

#14 15-06-2007 13:19:34

Wiewiór

Advanced

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 130

Re: Laska nie wie czy chce związku ?

Jason napisał:

Ostatnio zauwazylem na forum cos takiego.Ktos pisze ze ma problem z dziewczyna na co zaraz leca odpowiedzi "Olej ja! Poznasz inne!".Wiecie ja wszystko rozumiem ale jesli tak bedziemy rozumowac to w zyciu zaden z nas sie nie rozwinie...

Hmm wiesz takie temty były wałkowane i czasem nie chce się do tego wracać, a czasem mówimy tak bo mamy doświdczenie i zgóry wiemy że w pewne rzeczy nie ma sensu się bawić ani rozwijać. Poztym no nie znam poziomu ludzi spoza KKT więc co ja mogę doradzać, woszem mogę napisać esej na 100stron tylko nie wiem czy zrozumie choć 1/4, nie wiem czy przechodził to kiedyś. Musisz zrozumieć, że ludzie piszą tez dość enigamtycznie i wiele rzeczy się musimy domyślać, więc jak któs piszę drzewo to skad mam wiedzieć czy chodzi o wiśnie czy brzozę, a to prawie to samo bo prawie drzewo. Poztym mnusto ludu pisze, jesli wyrażam swoje zdanie to je piszę, nie trzeba się z nim zgadzać jednak ja piszę jak uważam i zdoświdczenia tak jest i w tym przypadku.
Poztym ja dalem czytelna wskazówkę OLEJ - musisz pamiętać że dośw. PUA nie odczyta tego jako pospolitej olewki tylko wyciągnie z tego wnioski nie wiem czemy nie bierzesz tego pod uwagę.
Ja przez olej rozumiem - zapoznanie kogoś na boku, zmiana klimatu na drugą laskę, nie jechanie na żywaca tylko czekanie raz rozwinie się akcja, wywoływanie zazdrości, działanie na jej podświdomość iż coś straci itd. itp. można pisać godzinami i każdy wątek rozwijać jeszcze bardziej, ale Olej ma na zasadzie gł. żeby ja odpuścil i zainteresował się inną, jednak podejmując odpowiednie kroki w stosunku do pierwszej, Ale olej może też mieć znaczenie inne ale wtedy bym napisał ODPUŚĆ sobie.
Z doświdczenia mówie ODPUŚĆ sobie, ale jako forumowicz OLEJ na jakiś czas... i tyle
Pozdro


Mało wiem ,ale ciągle się uczę..!!     -=<KKT>=-

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.seductionpoland.pun.pl