Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 12-06-2007 18:55:15

Misiaczekon

Advanced

Zarejestrowany: 02-01-2007
Posty: 37

Wypas w klubie

Odrazu mówię, to nie raport więc dlatego piszę to w tym dziele a nie w innym.
Otóż chciałbym poruszyć pewien problem. Często chodzę do pewnego klubu i jestem ciekaw jak mnie postrzegają inni ludzie(tzn. dziewczyny). Chodzi mi o to jak postrzegają kolesia który co sobotę praktycznie jest z inną(łazi z nią za ręke, kc bez ograniczeń na sali) itp.Co one sobie myślą o takim facecie? Czy one sobie wtedy myślą :

-Hm...pewny siebie, ma powodzenie wśród kobiet, ineresujący towar:D

Czy też może:
- Ale ten gość jest przygodny...co róż to inna kobieta, napewno nie jest stały w uczuciach, nie warto sobie zawracać nim głowę, żigolo:P

Wydaje mi się że wersja pierwsza, a wy co o tym myślicie przyjaciele?
Czy takie cotygodniowe zachowanie na imprezach może jakoś negatywnie
oddziaływać na mój wizerunek(reputację) w oczach innych lasek(ładniejszych lasek)?
Co o tym sądzicie?

Offline

 

#2 12-06-2007 19:32:39

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: Wypas w klubie

To tak samo jak z przyjaciolkami i meteda zazdrosnej przyjaciolki ktora przedstawil nam Alex
Przeciez przyjaciolki tez widza to ze biegasz ciagle to z nowa laska i przynajmniej w moim przypadku bylo zawsze tak ze zwiekszalo sie ich zainteresowania ;]

Co do klubow to tak:....
Biegajac ciagle z nowa laski pokazujesz ze z toba mozna niezle sie zabawic i ze jestes towazyska osoba, wiec...
typowe party chicks na 99% beda chcialy cie poznac i spedzic z toba ta jedna sobotnia noc byc moze nawet same Cie otworza kiedy zobacza co sie dzieje co do tych bardziej skrytych lasek to nie wiem ale prawdopodobnie tez sie nie obraza jak zaczniesz je podrywac ale na 100% same do Ciebie nie podejda


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#3 12-06-2007 20:23:03

boy

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 12-10-2006
Posty: 27

Re: Wypas w klubie

moim zdaniem z tym to bywa róznie, takie typowe cnotki niewydymki moga sie zrazic i zachowywac dystans, natomiast typowe party chicks tak jak napisał Punkt G. moga wykazac wieksze zainteresowanie toba.

nawiazujac do zazdrosnych przyjaciołek, miałem taka sytuacje na sylwestrze, na imprezie było duzo dziewczyn lecz przez wiekszy czas wykazywałem zainteresowanie jedna, i pozniej slyszałem komentarze typu "przestan podrywac nasza kolezanke, ona i tak sie toba nie interesuje" a miało to na celu tylko to abym zainteresował sie własnie tymi"zazdrosnymi kolezankami"

pzdr


________________________________________
...now I can see the world in a different light...

Offline

 

#4 12-06-2007 20:53:33

jajo9

Początkujący

status ------------
6765611
Call me!
Skąd: Zachodniopomorskie
Zarejestrowany: 21-01-2007
Posty: 16
WWW

Re: Wypas w klubie

Jak chodzilem do tego samego klubu przez pewien czas to barmanka zaczeła sama  mnie otwierac i podrywac jak tylko przychodziłem do klubu.


Seduction Poland

Offline

 

#5 12-06-2007 22:18:07

Bładzio

Advanced

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 25

Re: Wypas w klubie

pierdolic to co o tobie mysla...wazne ze bycie co tydzien z inna sprawia ci przyjemnoosc...jesli co chwile wytrzeszczaja swoje niekiedy piekne galy w twoja strone..a do tego usmiechaja to sam skonstruuj sobie odp...bo jest jasna...

kazda chce miec takiego boya...nom prawie...sa odchyly...ale z pewnoscia te dla ktorych bedziesz nieosiagalny...beda napewno postrzegaly cie po pewnym czasie tak jak zes to napisal w swoim 2 przypuszczeniu...

Bładzio


...:::SaMiEc NiE zAjMuJe SiE sAmIcA:::...

Offline

 

#6 13-06-2007 17:26:39

hover

Advanced

Zarejestrowany: 13-12-2006
Posty: 70

Re: Wypas w klubie

Im target młodszy tym bardziej prawdopodobne że nie będzie zadowolony z wcześniejszych towarzyszek. Wiem bo sam jestem młodzikiem, i nieraz się przekonałem.

Offline

 

#7 13-06-2007 21:21:49

Mistmare

Advanced

Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 163

Re: Wypas w klubie

Moim zdaniem kompletnie na odwrót hover. Małolatom to imponuje.

Offline

 

#8 13-06-2007 21:54:36

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: Wypas w klubie

Nie ma zadnego podzialu na starsze czy mlodsze...jest podzial na dziwki i cnotki...dziwki na Ciebie leca bo masz inne dziwki a one chca byc od nich lepsze...cnotki na Ciebie nie leca bo masz dziwki a one musza byc ta jedyna

BTW Skoro masz laski i co tydzień nowa to po co ci reputacja w klubie ;p przeruchaj je...w takim tempie w ciagu roku zaliczysz wiecej niz solid przez cale swoje zycie nie stwarzaj sobie problemow ;p a panienek napewno ci nie zabraknie ;p

Ostatnio edytowany przez SmokuKrK (13-06-2007 21:56:35)

Offline

 

#9 13-06-2007 22:02:27

Rusty

Advanced

4141157
Call me!
Skąd: Chorzow Miasto Crew
Zarejestrowany: 25-04-2007
Posty: 53
WWW

Re: Wypas w klubie

SmokuKrK napisał:

Nie ma zadnego podzialu na starsze czy mlodsze...jest podzial na dziwki i cnotki...dziwki na Ciebie leca bo masz inne dziwki a one chca byc od nich lepsze...cnotki na Ciebie nie leca bo masz dziwki a one musza byc ta jedyna

nie szlo lepiej tego okreslic pozdroo


"...Pozwól nocy kochana, życiu nosa utrzeć..."

Offline

 

#10 14-06-2007 11:36:55

hover

Advanced

Zarejestrowany: 13-12-2006
Posty: 70

Re: Wypas w klubie

No nie wiem Mistmare. Małolaty nie wiedzą jeszcze o co chodzi i nie chcą być kolejną dupą, one szukają księcia. Im starsze tym bardziej doceniają dobrą zabawę bez względu czy sa kolejnymi.

Offline

 

#11 14-06-2007 11:46:03

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: Wypas w klubie

hover napisał:

No nie wiem Mistmare. Małolaty nie wiedzą jeszcze o co chodzi i nie chcą być kolejną dupą, one szukają księcia. Im starsze tym bardziej doceniają dobrą zabawę bez względu czy sa kolejnymi.

hover...moze byc malolatka co dupcyla sie 30 razy i jej to wisi...bo jest po prosu dziwka :]

Offline

 

#12 14-06-2007 16:13:31

Misiaczekon

Advanced

Zarejestrowany: 02-01-2007
Posty: 37

Re: Wypas w klubie

No dokładnie...nie ma żadnego podziału na starsze czy młodsze. Bo tak samo młodsza jak i starsza może mieć dziwkarskie usposobienie:) Zależy od osobowości i nawyków.Ale tak szczerze to te imprezowe laski to się szybko mogą znudzić.Bo to co jest łatwo dostępne nie przynosi aż tyle satysfakcji...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.seductionpoland.pun.pl