Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 24-05-2007 12:28:22

hover

Advanced

Zarejestrowany: 13-12-2006
Posty: 70

Laska która chyba się mnie boi

Jak w temacie. Poznałem laskę na jakiejś imprezie. Wymieniliśmy się numerami telefonu. Potem gg. Pogadaliśmy trochę. Laska hb 8 a podobno bardzo rzadko spotyka się z facetami, tak doniósł mi znajomy. Myślałem że to niemożliwe, że z taką dziewczyną wielu chce się umówić, ale po paru rozmowach faktycznie wyczułem jakby była mało pewna siebie.

Jak tylko pojawiam się na gg to po paru sekundach zagaduje. Prowadzi rozmowę, zadaje pytania ogólnie bardzo sie stara.

Po paru rozmowach umówiliśmy się na spotkanie. Poszedłem, spóźniłem się ze 2 minuty. A laski już nie było, i nie zadzwoniła wcześniej czemu się spóźniam. Zadzwoniłem do niej a ona że widocznie się minęliśmy, że szkoda i że na gg wieczorem umówimy się jeszcze raz.

Wróciłem do domu i zacząłem analizować, bo mi to nie pasowało. Gdyby poszła dlatego że się spóźniłem to by była wkurwiona na mnie. A ona normalnie, na gg nawet mnie przepraszała że tak szybko poszła nie czekając na mnie. Doszedłem do wniosku że może była zdenerwowana przed tym spotkaniem i szukała jakiegokolwiek powodu żeby przełożyć. Jak myślicie to moze być coś takiego? I co zrobić żeby ją ośmielić?

Offline

 

#2 24-05-2007 18:21:09

kijek

Advanced

1347431
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 236

Re: Laska która chyba się mnie boi

To będzie trudniejsze niż Ci się wydaje
Musisz zrobić z nią 3x większy i głębszy raport i do tego musi się czuć na prawdę komfortowo.
Nie naciskaj przez chwile na spotkanie, a potem umów się z nią w sposób taki, że np będziesz w okolicy jej chaty to podejdziesz po nią i pójdziecie na spacer or sth
Żeby to przypadek był ale żebyś po nią poszedł (nie będzie miała gdzie uciec).
Jeśli nadal nie wyjdzie to olej


No risk, no fun

Offline

 

#3 25-05-2007 18:18:28

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: Laska która chyba się mnie boi

Zgodze sie z Kijkiem

Taki cel to skrab Duuuuzo ciekawej zabawy Tylko pamietaj... musisz ja delikatnie pielegnowac


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#4 25-05-2007 22:07:37

hover

Advanced

Zarejestrowany: 13-12-2006
Posty: 70

Re: Laska która chyba się mnie boi

Niestety z racji tego że sytuacja jest niezwykła zaczęło mi zależeć. A do tego trochę się boję ją że tak to nazwę skrzywdzić. I trochę rezygnuję z pewności siebie a idę trochę w stronę ciepłego raportu, mam nadzieję że tak mi się uda.

Normalnie miałem zamiar z nią po prostu poważnie porozmawiać i powiedzieć żeby się zdecydowała czy chce tej znajomości czy nie. Teraz myślę że ją by to odstraszyło. Narazie czekam, jak coś sie wyjaśni dam znać.

ps dzięki za rady, gdybym zrobił tak jak samemu sobie wymyśliłem to juz pewnie byłaby ta sprawa stracona.

Offline

 

#5 26-05-2007 00:24:32

Blek

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 18-02-2007
Posty: 45

Re: Laska która chyba się mnie boi

Ja ostatnio przerobiłem 7 romantycznych, nieśmiałych lasek i powiem tak: warto przystopować z byciem alfa jeśli naprawdę chcesz żeby się otworzyła rapport i jeszcze raz rapport plus czasami nawet stawianie jej w roli nagrody, romantyczny bełkot o tym, ze jest jedyna wyjątkowa i zmienia Twój światopogląd bla bla bla Najlepszy przykład miałem ostatnio - laska miała do mnie ogromny dystans, nawet były problemy z całowaniem się bo nie chciała się angażować wiedząc, że mam inne na boku - bardzo ją polubiłem, zaczęło mi zależeć więc uskuteczniłem ową gadkę i puściły jej hamulce Co prawda mam teraz LTRa no ale zobaczymy jak to się rozwinie Także polecam przystopować, odpowiednio wykalibrować, okazać trochę ciepła, zrozumienia romantyczności, ale przy tym oczywiście nie tolerować fochów i nie dać sobie wejść na głowę

Aha, no i takie laski dają się bardzo fajnie prowadzić - robią właściwie co im się każe - dla mnie to super

cheers, Blek


Kill the spiders... and save butterflies

Offline

 

#6 26-05-2007 19:22:42

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: Laska która chyba się mnie boi

Nie smiale prowadzi sie zupelnie inaczej niz normalne Dlatego sprawia to tyle przyjemnosci


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#7 12-06-2007 10:55:36

Matheus

Advanced

2314884
Skąd: Katowice, Zurich
Zarejestrowany: 01-02-2007
Posty: 69

Re: Laska która chyba się mnie boi

z jednej strony masz rację, a z drugiej należy pamiętać o ostrożności:)

Offline

 

#8 12-06-2007 17:28:44

Dest

Advanced

000000
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 04-10-2006
Posty: 21

Re: Laska która chyba się mnie boi

Hover ! napisz jak się zakończyło, sukces, czy porażka?
Co do takich dziewczyn „romantyczek” to mam prawdziwy szacunek, na początku takie nieśmiałe, a potem dopiero pokazują, że pewność siebie również posiadają, dodatkowo są w porządku, lubię ten typ

Offline

 

#9 13-06-2007 17:45:27

hover

Advanced

Zarejestrowany: 13-12-2006
Posty: 70

Re: Laska która chyba się mnie boi

Hmm, zdecydowanie czuję że porażka. Od tamtego czasu gadałem z nią na gg 2 razy, po jakieś 5 min. Mijamy się. Dopóki się z nią nie spotkam to nie jestem w stanie nic zrobić. Liczyłem że na gg zbuduję ten raport, ale niestety jest on taki mało indywidualny (jak większość rzeczy przez internet) a do tego nieregularny więc w ogóle lipa. Niestety z braku czasu zaniedbałem sprawę, ale w ten weekend będę wolny i po prostu spróbuję się z nią ustawić. Mam nadzieję że jest już oswojona z myślą że mi się podoba i że nie będzie już się bała.

No okej chyba tak jak mówiłem. Zadzwoniłem, miała bardzo zadowolony głos (tak mi się wydawało) i ustawiliśmy się bez żadnych problemów. Chyba po prostu oswoiła się z myślą że mi się podoba a do tego przez to że się raczej nie odzywałem przestraszyła się że może mnie stracić. Spotkanie to już raczej formalność, taką mam nadzieję.

Ostatnio edytowany przez hover (14-06-2007 23:22:44)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.seductionpoland.pun.pl