Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#16 11-02-2007 18:35:31

amiszshiz

Advanced

Zarejestrowany: 17-01-2007
Posty: 48

Re: Szczerość...

moja przyjaciółka dziwiła się czemu nagle się zmieniłem i wokół mnie kręci się tyle lasek. kiedy jej powiedziałem co spowodowało we mnie tą zmiane moje atr chyba podskoczyło w góre ale teraz ona przegląda różne fora czyta posty i ostatnio powiedziała mi że to jest żałosne-kopiowanie powielanie schematów i to wymyślonych przez innych. Jeżeli chodzi o indirect to lepiej laską tego nie pokazywać bo mogą zacząć traktować nas jak sztucznych odgrywających wcześniej ustalone kwestie aktorów-naszczęście powoli wchodze w direct(ale nadal będe stosował indirect:P)...
pozdrawiam


http://arachnea.pl/
Blood Sugar Sex Magik :]

Offline

 

#17 15-02-2007 16:59:38

Mistmare

Advanced

Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 163

Re: Szczerość...

Ja lubię to i to. Przy indirectcie często mam więcej frajdy i rzadziej dostaję kosza, ale direct ma swój urok i niesamowitą moc. Daje też ogromnego powera, szczególnie jeśli wychodzi z Ciebie, jeśli nie jest sztuczny, a całkowicie szczery.

Offline

 

#18 29-04-2007 18:38:14

Boski

Advanced

6214056
Zarejestrowany: 28-04-2007
Posty: 34

Re: Szczerość...

Myślę, że dobrym pomysłem na Attraction jest powiedzenie lasce o PUA, ale trzeba to powiedzieć w sposób intrygujący np. że ćwiczysz sztuke poznania kobiet, że jesteś artysta który chciałby dokładnie poznać kobietę, jej sposób myślenia, jej potrzeby, jej stany emocjonalne itd. (i oczywiście nie możesz sie ograniczać tylko do jednej).

jeszcze tego nie przetestowałem, ale myślę ze efekty będą dobre

raczej nie radze mówić o forach, o warsztatach i o całej społeczności PUA, a już na pewno nie o gotowych technikach, bo to może obrócić sie przeciwko Nam.


Pozdrawiam Boski

Offline

 

#19 29-04-2007 23:54:21

Mistmare

Advanced

Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 163

Re: Szczerość...

łokurva, ostro pojechałeś.

Zluzuj z tym podejściem, choćbyś laskom wykładał calą teorie wszystkich mentorów PU to nic nie zmieni.

Attraction tworzy się naturalnie, cokolwiek powiedziałbyś w intrygujący sposób wytworzy attraction. A ten sposób jest sztuczny i ma lekką nute desperacji. Ale co kto lubi.

Offline

 

#20 30-04-2007 19:16:52

adampu

Początkujący

Zarejestrowany: 13-10-2006
Posty: 6

Re: Szczerość...

to już nie sposób na atraction a na dowartościowanie w jej oczach jeśli ktos musi mówić o PU
j/ Mistmare zwykła desperacja i nic więcej, aby czuła sie ze jak Cie zostawi to możesz miec 100 innych

Offline

 

#21 30-04-2007 20:57:57

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: Szczerość...

Adampu - niezupelnie... podczas pewnego sarge'u kiedy z moim wingiem Skylookiem wbilismy w impreze urodzinowa ( prawie 60 osobowa ) zebralismy sobie grupke dziewczyn i zaczelismy je kwalifikowac... po pewnym czasie tematyka zeszla na to jak faceci podrywaja, jak podrywaja kobiety, co sie nam podoba i wogole... bylo to dokladnie na tydzien? albo max. 2 przed 1 edycja Warsztatow... dziewczyny powiedzialy nam... 'wiecie co ... powinliscie uczyc tego innych facetow' ... slowem nie zdradzilismy szczegolow, spoleczenstwa, czy nawet podstaw technik... poprostu uswiadomilismy je o istnieniu pewnych myslowych schematow (social matrix), oraz oryginalnosci, postrzegania rozmantyzmu i nowoczesnej sedukcji... fantastycznie weszlo - i zrobilismy to dla czystej zabawy


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#22 15-05-2007 11:57:15

WhiteHorse

Advanced

Zarejestrowany: 14-05-2007
Posty: 30

Re: Szczerość...

Jesteście w dziale DIRECT METHOD !!
Wiec powinniście wiedzieć co powiedział na ten temat twórca directa (czyli Shark ;] )
Nie mówcie dziewczynie co spowodowało zmianę w was, że nauczyliście się tego z warsztatów albo cokolwiek;
Czy WY lubilibyście bardziej piękną dziewczynę, która powiedziałaby wam że rok temu była cholernie gruba, a piersi ma sztuczne ??
Tak samo działa to w drugą stronę;

Niech kobiety myślą że urodziliście się z tym darem;
A jak jakaś stara znajoma pyta was jak to się stało że sie zmieniliście odpowiedzcie po prostu że odkryliście swoją prawdziwą naturę;


Pzdr.


quam minimum credula postero
(Używaj dnia jak najmniej ufając przyszłości)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.seductionpoland.pun.pl