Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 04-03-2007 12:38:44

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Komplementy - struktura

Tutaj znajdziecie właściwą i złą drogę by prawić komplementy laskom. W sumie, jest droga która jest bardzo właściwa i droga która jest bardzo niewłaściwa

Pewna część ludzi powie Ci by nie prawić komplementów wcale, ale prawienie komplementów może być potężną techniką, jeżeli zostanie wlaściwie wykonana.

Złe komplementy

Grupa niewłaściwych komplementów wywodzi się z niskiej wartości.
To jest jak WSNi prawią laskom komplementy. "Jesteś taka ładna" albo "Jesteś taka bystra", a podświadomie komunikują: "Mam nadzieję, że ktoś taki jak ty może się mną zainteresuje!"

Właściwe komplementy

A teraz komplementy które podświadomie komunikują wysoką wartość. Powinny sugerować wyjątkową jakość lub wspólność [eee.. pominmy to ]

Prawidłowa struktura efektywnego prawienia komplementów:

1. Komplement: "Masz bardzo ładny szal"
2. Sprecyzuj komplement: "Pasuje do twoich butów, podoba mi się to"
3. Dowiedz sie więcej: "Wybrałaś go sama?"

Kilka przykładów:
- "Jesteś bardzo pewna siebie... Lubię to w kobietach... Co Cię do tego skłania?"
- "Fantastyczna fryzura... Podkreśla ona twoje wyraziste rysy twarzy... Masz prywatnego fryzjera?"

WILKY's - Why I LiKe You's (Dlaczego Cię lubie)

WILKY to dobrze obrana droga w prawieniu komplementów. Jest ważne by mówić dziewczynom DLACZEGO je lubisz i dać trochę więcej powodów niż tylko "bo masz cipę"

Kiedy prawić komplementy

Zwykle, chcesz prawić komplementy tylko kiedy laska jest
In general, you want to give compliments only when the girl is wystarczająco zainteresowana. To nie wystarcza.

Jeśli czujesz , że dziewczyna myśli, iż Twoja wartoś jest wysoko nad jej, wtedy należy ją skwalifikować, a komplementy są dobrą drogą by to wykonać.

Komplementy jako otwieracze

1. Skomplementuj ją - "ładne buty", "fajna fryzura","podobają mi się twoje kolczyki", w sposób naturalny i pewny siebie, nie oczekując na reakcję.
2. Następnie odwróć się do przyjaciela, odwróć wzrok, zlekcewać. Jeśli jest kelnerką w barze, wykorzystuję to do zamawiania, bez czekania na odpowiedz: "fajne-kolczyki, czy mógłbym zamówić trzy Lechy Premium (bez urazy, chociaż zamawianie piwa to nie najlepszy pomysł )
3. Czekaj na jej odpowiedź. Powinna wejść w rozmowę. Jeśli nie, to znaczy ze jest prawdopodobnie nieśmiała. Otwórz ją ponownie później z tekstem: "hej, cudowny-uśmiechu", czy czymkolwiek.

Magnus
tłumaczył: AleX

Pozdro

Offline

 

#2 05-03-2007 11:56:00

desiderata

Advanced

Skąd: KATO
Zarejestrowany: 25-02-2007
Posty: 92

Re: Komplementy - struktura

wczoraj tak mi do łba wpadlo ze czesto faceci porownuja kobiete do jakiejs znanej aktorki albo cos tego...

i wlasnie przyszla mi mysl zeby nie porownywac JEJ do kogos tylko kogos do NIEJ... to chyba bedzie lepiej brzmiec i działac jak myslicie?


bez młota nie robota, bez pracy nie ma kołaczy czyli... bez młota nie ma kołaczy? LOL

wytrwały przeciwnik klubowych sarge... do 31.03.2007

Offline

 

#3 06-03-2007 19:04:11

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: Komplementy - struktura

Ja często robię tak, że jej mówię jak przyjdzie na spotkanie:

"Czekam sobie, patrze a tam idzie jakaś wyjątkowo zajebista laska. Dopiero po chwili zdałem sobie sprawę, że to Ty , wyglądasz jeszcze piękniej niż zwykle"


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

#4 06-03-2007 22:16:39

EarthCitizen

Advanced

8369242
Skąd: Lost Heaven
Zarejestrowany: 16-02-2007
Posty: 19

Re: Komplementy - struktura

zgadzam sie z Lukish'em-najwiękeszym kompelemnetem jest to, ze nas spotkały na swej scieżce zycia... Komplemety same w sobie są awesome. dziś Ty komplementujesz, jutro mozesz być mile zaskoczony rewaznem dziewczyny, nic tak nie poprawia chumoru jak miłe słowo na dzien dobry ! Warto prawić komplementy...*

*oczywsicie w miare rozsądku

Pozdrawiam EC

Offline

 

#5 07-03-2007 16:27:54

desiderata

Advanced

Skąd: KATO
Zarejestrowany: 25-02-2007
Posty: 92

Re: Komplementy - struktura

kazdy komplement (no prawie kazdy) działą w 2 strony . poprawia humor dziewczynie i poprawia tez twoj nastroj : przynajmniej ja tak mam dlatego lubie komplementowac ale staram sie nie mowic falszywych komplementow bo takie nie sa nic warte i nie dzialaja tak jak powinne


bez młota nie robota, bez pracy nie ma kołaczy czyli... bez młota nie ma kołaczy? LOL

wytrwały przeciwnik klubowych sarge... do 31.03.2007

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.seductionpoland.pun.pl