Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 18-02-2007 10:34:28

JasiuMM

Advanced

3471447
Zarejestrowany: 13-01-2007
Posty: 63

8 Typów Osobowości które Naturalnie Przyciągają Kobiety D.DeAngelo

Artykul David'a DeAngelo.Wszelkie sugestie mile widziane.

8 Typów Osobowości które Naturalnie Przyciągają Kobiety

Kochanek I Żywiciel - Osobowości

Osiem Typów Osobowości Mężczyzn, które odnoszą sukcesy z kobietami
Poprzez studiowanie kobiet, relacji, rozwoju i psychologii przez ostatnich kilka lat, natknąłem się na trochę wstrząsających informacji. Teraz wierzę, że kobiety mają dwa rodzaje  ' umysłowych programów . I kiedy mówię, słowo „programy” ja mam to na myśli. Szczególne
znaczenie ma to, że kobiety są zaprogramowane od czasu narodzin przez ich geny, jak również przez społeczeństwo, by odpowiadać NIEŚWIADOMIE tym dwóm różnym typom mężczyzn, którzy pasują do ich umysłowego obrazu.

W psychologii, okres ' archetyp' jest użyty, by opisać umysłową strukturę, którą operuje nieświadomy poziom. Ja będę używał tego terminu ' typy osobowości" aby tu opisać to pojęcie.

W skrócie

Wierzę, że kobiety odpowiadają AUTOMATYCZNIE do pewnych mężczyzn i,
że większość tych odpowiedzi jest oparta na osobowości mężczyzny,
komunikacji, osiągnięciach, itd.. - nie jego spojrzeniach (nie zrozum mnie
źle. Spojrzenia są ważne. Ale one nie są na dłuższą metę tak ważne jak osobowość).


Kobiety są zwykle nie świadome , dlaczego reagują na te Typy Osobowości.

Te osobowości mogą być podzielone na dwie podstawowe grupy: Kochankowie
i Żywiciele.

Kobiety odpowiadają na osobowość Kochanka poprzez natychmiastową chęć seksu z nimi.

Kobiety odpowiadają na osobowość żywiciela przez wstrzymanie się od seksu, żeby
sprawić, aby mężczyzna udowodnił, że  pozostanie lojalny w czasie długiego biegu.

Jest również kilka ' nieudanych' typów osobowości. Przez nieudanych, mam na myśli, że te typy są dla większości kobiet nie atrakcyjne. (Jeżeli jesteś jednym z nich, nie bierz tego osobiście. Spróbuj coś zmienić.)

Są dwie umysłowe drogi - Kochanek (krótki okres) lub Żywiciel (długi okres). Jeżeli obierzesz  jedną drogę, trudno jest wycofać się. Tak więc wybierz mądrze.

Dla każdego z dwóch  Typów Osobowości, są cztery odmiany. Te są utworzone przez połączenie się czynników  ' Dominujących  vs.  Uległych' z podstawowymi osobowościami. To przynosi w sumie  osiem podtypów, które odnoszą sukcesy z kobietami.

Tutaj jest zamieszczona mała tabela, która pokazuje typy osobowości. Są po dwa typy osobowości w każdej rubryce. Na przykład ' Zły Chłopiec' i ' Ryzykant' są w jednej rubryce , ale są to oddzielne osobowości.


   
                               
                               Swoje ukierunkowanie         Ukierunkowany na kobiety
                                    Uwodzi Kobiety                    Kokietuje kobiety
                                 

Dominujący
(on kontroluje)    Zły Chłopiec Ryzykant         Tata Mężczyzna pełen sukcesów

Uległy
(ona kontroluje)    Uwodziciel Artysta                Facet Dupek Ustabilizowany
   


Poniżej znajduje się krótki opis tych ośmiu osobowości z wyjaśnieniem dlaczego pociągają kobiety.

Kochanek Osobowości

Zły Chłopiec (niebezpieczeństwo) Ktoś, kto jest niebezpieczny i emocjonujący, cały czas.
Ryzykant (zabawa) Ktoś, kto jest zabawą i ekscytując, cały czas.
Uwodziciel (płeć) Ktoś, kto jest zmysłowy i seksowny i uczyni że  poczują się seksowne.
Artysta (Muzyk, Poeta) (emocja) Ktoś, kto porusza jej emocjami jest zagadkowy i skomplikowany.

Żywiciel Osobowości:
Facet pełen sukcesu (oznacza) Kogoś, kto dostarcza wielki styl życia i stabilność.
Tatuś (kontrola) Ktoś, kto mówi jej co ma zrobić i steruje nią.
Ustabilizowany facet (lojalny) Ktoś kto jest lojalny i stały.
Facet-Dupek (jej chłopiec) Ktoś, kto daje jej cokolwiek, co ona chce.

Większość kobiet na tym świecie odpowie na WSZYSTKIE te osobowości w takim lub innym stopniu.

Teraz, jeżeli przeczytałeś co inni autorzy mówią o tym jak odnosić sukcesy z kobietami, oni zwykle nauczą cię tylko, co działa u NICH. Próbuję dać Ci szerszą perspektywę o temacie, ponieważ wierzę, że chociaż coś nie działa dla MNIE nie znaczy, to że to nie działa!

Tak więc  tu jest krótki zarys każdego typu osobowości. Jak  przeczytasz, pomyśl,
który najwięcej przypominasz i uczyń z tego swój cel, by stać się bardziej podobny do ideału każdego dnia.

Kochanek Osobowości
Zły Chłopiec (niebezpieczeństwo) Ktoś, kto jest niebezpieczny i emocjonujący
Źli chłopcy są wszystkim od gangsterów na motocyklach do rocken drolowych
muzyków. Ci faceci są zwykle twardzi, ubierają się jak twardziele i grają twardych tak
często jak to możliwe. Oni piją, palą, mają tatuaże i ogólnie manifestuj na wszelki możliwy sposób, że są po niewłaściwej stronie takiej którą twoja matka nie zakceptowałaby.

Przykłady: Tommy lee, Mickey Rourke, jakiś facet na Harleyu i Sammy The Bull.,

Dlaczego kobiety kochają ich? Niebezpieczeństwo Will Robinson! W tym jest uzależniający
emocjonalny pęd będący wokół nich, mogliby zrobić dosłownie COKOLWIEK. Wielu
tych facetów bije swoje kobiety i  spędza czas w więzieniu.

Potem kobiety mówią "On popełnił błąd i kocham go..."
Zdumiewające. Ci faceci prawie zawsze kontrolują swoje kobiety. Poza tym, nie poleciłbym ekstremalnej wersji tej osobowości. Możesz mieć tatuaż i kupić Harleya grać cały czas złego, ale to naprawdę nie zrobi z ciebie lepszej osoby, byś został przestępcą.

Muszę wspomnieć, że ten typ osobowości jest tym który  najwięcej MAGNETYCZNIE przyciąga kobiety. Co więcej jest to  z powodu uzależniającego pędu, który jest wokół nich.

Ryzykant (zabawa) Ktoś, kto jest zabawny i ekscytujący,

Ryzykant stale szuka następnego doświadczenia zabawy. Ryzykanci kochają surfować, jazdę na nartach, wyścigi, skoki na bungee i nurkowanie. Na przykład Indiana Jones i James Bond.

Oni są nieustraszeni. Zamiast bycia złym, by mieć dreszcze, lubią robić szalone rzeczy, by je mieć. Ich atrakcyjność jest prawie taka sama jak Bad Boya, z wyjątkiem tego że ci faceci zazwyczaj nie biją swoich kobiet. Kobiety lubią ich otaczać , ponieważ jeżdżą szybko, chodzą w interesujące miejsca i ogólnie mają zmysł ' przygody' do wszystkiego czym się zajmują. Kierują się nastawieniem  "Że przygoda czeka za następnym rogiem" - nawet jeśli  wychodzą  tylko na obiad. Mają nieznacznie przesadzony sposób opowiadania każdej historii i podkreślania ryzykownych punktów. Ryzykanci są jak Źli Chłopcy, lubią szybkie zabawki i szybkie kobiety. Kobiety są pociągające dla nich, ponieważ są ich pasją, - oni często mają więcej niż jedną kobietę jednocześnie kobiety całkowicie akceptują to u nich. Kobiety zwykle rozumieją na nieświadomym poziomie, że to jest typ faceta, który kocha więcej niż jedną
kobietę. Są również diabelską zabawą. Mam kilku kumpli Ryzykantów i  zawsze rozmawiają  jak wiele jest zabawy, którą będą przeżywać dziś wieczorem i jutro. Posiadają ekstremalny optymizm, który kobiety kochają.

Co więcej to Ryzykanci zwykle  kontrolują  relacje i mogą nigdy nie zostać oswojeni. Ciekawy punkt: większość Ryzykantów, których znam, oszukuje swoje dziewczyny lub współmałżonków. Hugo Hefner ma osobowości Ryzykanta

Uwodziciel (seks) Ktoś, kto jest zmysłowy i seksowny i czyni, że one czują się seksowne.

Uwodziciele są ciągle związani z kobietami. Rozumieją kobiety całkowicie. Właściwie, czasami myślę, że być może oni byli kobietami w minionym życiu lub czymś.

Muszę czytać, zmagam się i pracuję, by zrozumieć kobiety. Uwodziciele wydają
się mieć naturalny sposób  nanie. Dla większości mężczyzn, Uwodziciel wydaje się
dziwaczny i nawet nieznacznie homoseksualny. Robią rzeczy które są dość skrajne. Oglądnij film ' Don Juan DeMarco' z Facet Depp. Ten film jest ucieleśnieniem Uwodziciela. Don Juan tylko widzi świat przez jego romantyczną perspektywę, która jest magnetyczna dla kobiet. Uwodziciele są zwykle ulegli, i zwracają szczególną uwagę na potrzeby kobiet. Po pstryknięciu w palce, gdy tylko dostają, to co chcą od kobiety (seks), odchodzą. Z pewnością mogą wrócić do romantycznych wieczorów z seksem , ale nie są często przez długi okres.

Artysta (Muzyk, Poeta) (emocja) Ktoś, kto porusza jej emocjami jest zagadkowy i zmysłowy.

Dlaczego kobiety kochają facetów takich jak Kurt Kobain i innych kontrowersyjnych facetów?

Wierzę, że odpowiedź kłamie wewnętrzną psychikę kobiety. Kobiety lubią mieć wyzwania i lubią pomagać ludziom. Osobowość artysty jest zarówno złożona jak również potrzebuje zrozumienia i pomocy Większość Artystów widzi świat dużo różnorodniej niż inni ludzi. patrzą na drzewo i widzą olbrzymią feather duster lub widzą kolor i próbują go. Jeżeli myślisz, że cię nabieram. To nie. Spędziłem lata studiując psychologię i jest część ludzi, których  zmysły i percepcja zbiegły się i połączyły się niezwykłymi drogami.

Kobiety mogą zwykle zrozumieć lepiej wyrażenia Artysty niż mężczyźni. Kobiety zwykle są bardzo przyciągane przez te osobowości z tego powodu. Artysta potrzebuje kogoś, do zrozumienia go i jest zawsze kobieta która wie że ktoś potrzebuje być zrozumianym.

Większość Artystów nie  kontroluje kobiet w ich życiu, ponieważ oni nie panują nad sobą. Są zdezorganizowani i zupełnie nieświadomi czasu, itd.. Jeżeli chcesz zostać Artystą,musisz również pracować nad innymi obszarami twojego życia, aby pozostać w bilansie. Niestety większość Artystów nie ma bardzo zdrowych osobowości.

Dostarczyciel Osobowości
Facet odnoszący sukcesy (znaczy) Kogoś, kto dostarcza wielki styl życia i stabilność.

Facet odnoszący sukcesy przynosi pieniądze i stabilność. Większość kobiet próbuje znaleźć  jednego z tych facetów, by poślubić go.

Sposobem zamanifestowania, że jesteś Facetem odnoszącym sukcesy jest prowadzenie dobrego samochodu, życie w dobrym domu, zabieranie jej na dobre obiady i kupowanie jej prezentów. Lekarz, Prawnik lub Makler pasują do tego ideału.

Zwykle ci faceci  panują w relacjach. Oni pracowali ciężko, by wejść na drabinę sukcesu i używają tych umiejętności przywództwa w relacjach (i nawet wychowanie).

Kobiety kochają ich, ponieważ oni reprezentują ostateczny cel większość kobiet: Stabilność. Większość żon raczej wolałaby stały $3,000.00  dochód miesięczny niż nieprzewidywalny dochód $50,000.00  raz w roku bez gwarancji że je otrzyma

Tak Pan odnoszący sukcesy daje im to ' Bezpieczeństwo.'

Jeżeli jesteś człowiekiem sukcesu, wtedy to jest łatwe. Jeżeli nie jesteś, wtedy mógłbyś
pomyśleć o nauczeniu się jakichś zbywalnych umiejętności.

Ostrzeżenie: Większość mężczyzn próbuje zachowywać się jak Pan odnoszący sukcesy kiedy pierwszy raz spotykają kobietę. Popisują się poprzez kupowanie drinków lub obiadu, itd.. To natychmiast nakłania kobietę do wejścia w tryb  ' powstrzymać chęć do seksu.' innym problem jest, iż jest to drogie.

Kup sobie kopię ' Reguł- - tę, która jest napisana dla kobiet. Opisują faceta, którego kobieta powinna uwieść. Tak strzeż się.

Tatuś (kontrola) Ktoś, kto mówi jej co ma zrobić i steruje  nią.

To jest inny interesujący typ osobowości. Część kobiet jest bardzo przyciągana przez męskie kontrolowanie, to ci  którzy traktują je jak małe dziewczynki. Część kobiet bierze to ekstremalnie i umawia się z mężczyznami  dużo starszymi od siebie.

Nie wiem, czy to jest dokładna obserwacja, ale wiele naprawdę atrakcyjnych, potężnych kobiet jest przyciągana, przez mężczyzn którzy je kontrolują i traktują jak małe dziewczynki.

Moja opinia jest taka, że jakieś kobiety stoją na ich drodze cały czas ,oni nie lubią tego. One obrażają się na mężczyzn, którzy kłaniają się im i nie mają żadnego poważania dla nich. Jest pewna seksualna energia, która pochodzi z bycia kontrolowaną i wiele potężnych kobiet jest przyciągana przez to.

Jeżeli interesujesz się szerzej tym sposobem myślenia, przeczytaj książkę
Screw The Roses, Send Me The Thorns' by Philip Miller. Pierwsze 50 lub 60 stron jest bardzo interesującą dyskusją dominacji i uległości. Chociaż nie lubię zachować się jak Tatuś , odkryłem że jest to bardzo Przydatne, wiedzieć jak zauważyć kobietę, która testuje mnie, - i jak zająć się tym.

Osobowość Tatusia zwykle jest przyciągana do świata S & M itd.. Jeżeli naturalnie kontrolujesz, wtedy to mogłoby być twoją stroną. Ale uważaj. To wszystko jest zupełnie dobre dla osobowości, ale część z tych typów zmienia się w dziwaków. Jeżeli zachowujesz się jak dziwak, ktoś będzie chciał umieścić cię w więzieniu (gdzie defakto powinieneś być).

Stały Facet (lojalność) Ktoś, kto jest lojalny i stabilny.

Stali faceci w świecie nie otrzymują wystarczającego kredytu moim zdaniem. Niestety oni również nie otrzymują wystarczająco kobiet... ha. Faktem jest, Stały facet jest najdłużej w relacjach z kobietami, które są jak oni, - stałe.

Stali faceci pracują mocno, koszą trawniki i oglądają wiele TV. Oni mogą być
być zabawni i śmiali kiedy są młodsi, ale zwykle osiadają do bardziej nudnego życia, ponieważ oni wierzą, że nie mogą nic zrobić lepszego dla siebie - lub, że to nie jest warte wysiłku.

Jestem pewny, że znasz grupę regularnych facetów. Oni są poślubie z 2 lub 3 dzieci i mają dom z 3 sypialniami, 2 łazienkami.

Stali faceci  mogą rozpocząć kontrole w relacjach, ale w prawie KAŻDYM przypadku zobaczyłem, że to  kobieta w końcu bierze kontrolę. Kobieta zaczyna stawać się dokuczliwa, mówiąc mu co, ma zrobić, itd..

Jeżeli byłbyś stałym facetem lub chciałbyś nim zostać, poleciłbym Ci dodanie trochę z Ryzykanta i Uwodziciela do twojej mieszaniny. Ubierz się dobrze. Stwórz sobie więcej zabawy i uczyń się bardziej interesujący a będziesz w stanie przyciągnąć więcej interesujących kobiet. Moja książka Double your date pomoże ci stawać się O wiele
bardziej interesującym dla kobiet. Rozdział jak być Próżny i Zabawny,
będzie Złotem dla ciebie.

Dupek-Facet (jej chłopiec) Ktoś, kto daje jej cokolwiek, co ona chce.

Dupek-Facet jest moim ulubionym! Dupek-Facet podąża za swoją kobietą
Mówiąc ciągle "ok kochanie, cokolwiek, zechcesz" i "Przepraszam" i "Co  jest
źle cukiereczku?"

Dupek-Facet lubi używać uległego języka ciała, gdy nie spoglądają ludzie i grać biernie agresywnego.

Kobiety, które są panują i kontrolują lubią mieć typ Dupek-Facet jako chłopaka na chwilę - czasami  nawet kobiety  poślubiają ich. Ale to nie jest szczęśliwe życie i nie poleciłbym tego.

Jeżeli jesteś Dupko-facetem, wtedy poleciłbym, ci spędzić bardziej przeczytanie
Double your Date  i dodaniu części z  Ryzykanta i Tatusia do twojego typu. To zrobi twoje życie bardziej przyjemniejsze na dłuższą metę.

Teraz pozwól mi zadać ci kilka pytań:

Który opis najdokładniej opisał cię?
Lub, który sprawił że będziesz chciał nim być i zaczniesz pracować nad nim?
Interesującą korzyścią każdego z tych typów jest, że im więcej ucieleśniasz dany Typ Osobowości, tym bardziej interesujący zazwyczaj stajesz się. Zmiana zażąda od ciebie nauczenia się i poprawienia.

Jedyną decyzją, którą musisz podjąć jest "Czego chcesz od kobiet?" Również musisz spytać siebie, czy szukasz długotrwałej relacji czy też krótkiej . To jest WAŻNE. Jeżeli zaczynasz relacje z kobietami od obiadu, kupowania im prezentów i dzwonienie do nich by zaprosić je
na randkę będą odpowiadać na ciebie jak  na Żywiciela. One będą w trybie wstrzymać chęć na seks i będą oczekiwać, byś zademonstrował swoje zdolności do dostarczania.

Z drugiej strony odkryłem, że jeżeli rozpoczynasz od Osobowości Kochanka, możesz zawsze wybrać późniejsze przełączenie się. Tak więc wybierz mądrze.


Teraz tu jest wykaz NIE-POMYŚLNYCH Typów Osobowości. Nie próbuję Się tu czepiać kogoś , ale obserwowałem i przeprowadziłem wywiady z WIELOMA kobietami. Te typy, OGÓLNIE wyłanczają kobiety.

Nieudane Archetypy

Hipis (Nieostrożny w przysposobieniu i ubieraniu się)
Głupek (Nie towarzyski wykształcił)
Redneck (' nuff powiedział)
Uprzedzony, Nieświadomy i Dumny (znów, mówi w imieniu swoim)
Niepewny i Potrzebujący (Przylepny i duszący się fizycznie i emocjonalnie)
Przestraszony mężczyzna (nie bierze ryzyka w życiu)
Chłopiec mamy (Potrzebuje aprobaty mamy do wszystkiego)
Argumentujący mężczyzna (Argumentuje wszystko cały czas)
Nieatrakcyjny cel (To może pracować, jeżeli lubisz kobiety, które lubią to samo)

Chciałbym abyś pomyślał przez moment o trzech facetach którzy mają powodzenie u kobiet i o trzech którzy go nie mają.

Prawdopodobnie, te trzy typy odnoszące sukcesy z  kobietami zostaną znalezione w
' sekcji Typów odnoszących Sukcesy i inni nie będą. Może zdarzyć się
jeden lub dwa którzy nie pasują do ' Pomyślnych' , ale oni są prawdopodobnie z
kobietami, które nie są najbardziej pożądane na świecie. Nie próbuję
być tutaj złośliwy, próbuję pomóc ci dowiedzieć się, jak to działa.

Tak czasami pomyśl, o tym  kim byłeś dotychczas, nowa perspektywa, którą otrzymałeś i jaki będziesz w przyszłości. Napisz na dole trzy rzeczy, które możesz zacząć robić WŁAŚNIE TERAZ, by stać się więcej podobnym  do danego typu Osobowości. Wtedy zabierz się do pracy i trzymaj się tego!

Offline

 

#2 18-02-2007 16:26:56

tommas

Gość

Re: 8 Typów Osobowości które Naturalnie Przyciągają Kobiety D.DeAngelo

dzieki...czekamy na dalsze tłumaczenie

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa