Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 29-12-2006 14:55:43

shadow

Początkujący

Zarejestrowany: 28-12-2006
Posty: 3

Zdobądz nr 100%skutecznosci

Siema wszystkim mam bardzo dobry sposub na zdobycie nr mozna go zrobic bardzo szybko no ale wiadomo ze bez attracionu i raportu raczej nieewiele da nam ten nr , n atym forum jesd dózo osub z forum TU i dóza wiekszosc ma pewien poziom w temacie uwodzenia i woadomo ze podobrym attractionie i raporcie dostac nr to niec wielkiego ale sposub który tu przedstawie daje szanse ze laska sama zadzwoni a wtedy to ju zwiadomo ze jestesmy górą tak czy inaczej jesli wyda Wm sie mało zajebisty to chciałem sie podzielic nim zobaczyc co Wy nato ok jade , a wiec  robie lasce PPZ i niewarzne czy zgadne liczbe startuje z tekstem pokaze ci fajna magiczna sztuczke wez telefon pomysl sobie liczbe w przedziale od 1 -10 i wpisz ja na telefonie teraz podaj mi swoją dlon a ja odczytam ta liczbe  ztwojej dłoni jade 7 dajmy nato ze zgadłem i mówie pokaz czy niekłamiesz biore jej telefon i wstukuje swoj nr puszczam strzała ma jej nr a ona muj potem mówie w nagrode za odczytanie twojej liczby zabrałem ci twój nr telefona ale ty masz zato muj , gdzy niezgadne to mówie niemozliwe pokarz i tak samo i mówie ze musze gdziesz zadzwonic ona pyta gdzie , ja do siebie bądz spokojna puszcze tylko sygnal zeby co ssprawdzic a ty dostaniesz  w nagrode muj nt  telefonu , gdzy mialem juz dobry attraction zobilem to na grupie  3   lasek i kazda potem si esama doezwała co odrazu dawało mi przewage mam nadzieje ze sie wam przyda pozdro For  All -


To Co Dzisiaj Jest Dostępne Jutro Może Stać Się Nieosiągalne

Offline

 

#2 29-12-2006 16:39:05

Mistmare

Advanced

Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 163

Re: Zdobądz nr 100%skutecznosci

Właśnie w ten sposób nie chce podrywać lasek, tym bardziej brać od nich numerów. Lubie indirect ale balansujący na granicy z directem, tzn tak, by dziewczyna od razu wiedziała, że ją podrywam serio.

Takie sztuczki i triki, byle tylko pogadać troche z dziewczyną, może dostać buziaka w policzek, numer, nienawidzę ich.

Offline

 

#3 30-12-2006 06:55:32

iknow

Advanced

Zarejestrowany: 27-12-2006
Posty: 33

Re: Zdobądz nr 100%skutecznosci

no ok, bierzesz jej komore, wpisujesz swoj nr i odrazu puszczasz dzynka wszystko fajnie super, ale jak ona nie ma nic na koncie;p

Offline

 

#4 30-12-2006 11:50:40

maciek007

Advanced

Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 27

Re: Zdobądz nr 100%skutecznosci

Nie łatwiej dac swoja komorke do reki i powiedziec "wiesz co zrobic"
(jeszcze mnie to nie zawiodło)

maciek007

Offline

 

#5 30-12-2006 17:43:45

Mantid

Początkujący

Zarejestrowany: 24-10-2006
Posty: 1

Re: Zdobądz nr 100%skutecznosci

Jeżeli panny napisały do Ciebie to spoko, tylko robiąc to w ten sposób nie pokazujesz swojej pewności i tego że to Ty jesteś tym który dzwoni i umawia się na spotkanie. Może ten sposób bedzie skuteczny na laskach z gimnazjum. Direct jest prostszy, szybszy i masz większe atraction od samego początku. Pozdro

Offline

 

#6 30-12-2006 20:19:22

babylon

Początkujący

Skąd: prawie Białystok
Zarejestrowany: 28-12-2006
Posty: 18

Re: Zdobądz nr 100%skutecznosci

Tak tyle, że direct jest trudniejszy i trzeba dużego doświadczenia żeby go stosować.

Offline

 

#7 30-12-2006 20:44:37

szpaku

Początkujący

Zarejestrowany: 26-10-2006
Posty: 7

Re: Zdobądz nr 100%skutecznosci

Dlatego też lepiej balansować między indirectem a directem jak pisze Mistmare. Oczywiście z przewagą na indirect.

Offline

 

#8 31-12-2006 11:08:00

shadow

Początkujący

Zarejestrowany: 28-12-2006
Posty: 3

Re: Zdobądz nr 100%skutecznosci

No dzienx wląsnie chodziło mi oto Żebyscie si ewypowiedzieli na ten tema co otym myslicie i big thx , i moze faktycznie sposub dobry ale gówno daje - pozdro for All


To Co Dzisiaj Jest Dostępne Jutro Może Stać Się Nieosiągalne

Offline

 

#9 02-01-2007 15:36:37

Misiaczekon

Advanced

Zarejestrowany: 02-01-2007
Posty: 37

Re: Zdobądz nr 100%skutecznosci

Ja tam nie lubie się bawić w takie zabawy i chyba nie ma to sensu, najlepiej poprostu dać dziewczynie tel i niech cie wpisze swój nr i puści odrazu szczałke

Offline

 

#10 02-01-2007 18:51:34

kijek

Advanced

1347431
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 236

Re: Zdobądz nr 100%skutecznosci

Dla mnie ten sposób też jest wymuszony, tak jakbyś wszedł do laski do domu przez okno i wziął plazmówkę zostawiając w zamian czanobiałe tv
Już nie wspomne, że bez raportu to różnie potem bywa


No risk, no fun

Offline

 

#11 02-01-2007 19:51:13

zick

Advanced

Zarejestrowany: 02-01-2007
Posty: 91

Re: Zdobądz nr 100%skutecznosci

A wiecie co zrobic jak sie nie ma komorki pod reka ?.
Ja pare razy dostalem nr. tel. napisany szminka na serwetce lub podstawce do piwa .
Nawet gdy bym mial dlugopis, to bym powiedzial ze nie mam, bo kto chodzi do knajpy z dlugopisem ?.
Niech one same cos wymysla , przeciez kobiety to uwielbiaja.
Jak target nie ma szminki to jej kolezanka pewnie ma .
Manewr prawie identyczny jak z komorka, bo to ona sama pisze swoj nr tel .
Ja nigdy nie zapisuje jej nr., ona sama to musi zrobic.
He he jak dobrze bajerowales to jeszcze sie spyta jaki chcesz, domowy czy komorkowy

Fajne z tego sa pozniej trofea

Pozniej to wykorzystuje przy nastepnym spotkaniu, ze podala mi nr. jak w romantycznym filmie i takie tam
bajery , ze to jest rzadkosc w dzisiejszych czasach, bla bla bla bla bla , oczywiscie w formie zartu

Offline

 

#12 24-01-2007 14:27:42

Dez

Początkujący

Zarejestrowany: 28-09-2006
Posty: 5

Re: Zdobądz nr 100%skutecznosci

haha,niezły sposob ja bym to obrucił w zart niezłe:D

Offline

 

#13 24-01-2007 23:51:40

Elvis

Początkujący

Zarejestrowany: 24-01-2007
Posty: 11

Re: Zdobądz nr 100%skutecznosci

Po pierwsze, witam wszystkich, którzy mnie znają (i tych którzy mnie nie znają- też ) na tym forum. Już dość dawno ktoś ze znajomych mi powiedzial, że ekipa z forum TU  (na którym zresztą się nie udzielałem), zalożyła nowe forum. Niestety wcześniej nie miałem czasu zawitać w Wasze progi . Z tego, co się zdążylem zorientować, forum reprezentuje dość dobry poziom i z pewnością jest tu o wiele lepsza atmosfera i porządek niż na TU. Może będę tu częściej zaglądał :-)

Sorry za offtop, wracam do tematu głownego tego topic'a, czyli "100% sposobów na n-close":

Panowie, chociaż cały czas uparcie i nieuleczalnie ;-) jestem zwolennikiem indirecta, to numer telefonu najlepiej brać directowo- w tym przypadku najprostsza metoda jest najlepsza. Jakoś nigdy nie zastanawiałem się nad innymi metodami na n-close, bo skoro to moze być to tak proste (nawet w zamierzchłych ;-) czasach przed-PUA nigdy nie miałem problemów z n-close), to po co utrudniać sobie życie? Co innego cała "gra w uwodzenie" (w tym przypadku czasem lubię "utrudnianie"), a co innego zwykła, "techniczna" czynność wymiany numerów telefonicznych. Traktujcie n-close jako coś naturalnego, normalne przedłużenie znajomości. Jeśli dziewczyna sama wcześniej mnie nie n-closuje, a chcę jej numer, to mówię tylko "Podaj mi swój numer telefonu" lub podaję jej komórkę mówiąc "wpisz się". To wystarczy.

Pozdrawiam


E L V I S

Offline

 

#14 24-01-2007 23:56:24

kijek

Advanced

1347431
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 236

Re: Zdobądz nr 100%skutecznosci

Ostatnio dałem lasce koma do wpisania, ale w miedzyczasie zamieniliśmy jeszcze pare słówek i klawa się automatycznie zablokowała i włączył wyświetlacz (pusty ekran). Ale spanikowała, że coś popsułą oczywiście nie obyło się bez nega


No risk, no fun

Offline

 

#15 25-01-2007 00:47:55

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: Zdobądz nr 100%skutecznosci

Kijek hehehe... znam też takie przypadki (też staram się dawać jej swój kom. z tekstem "pisz (i uśmiech) - ale co? - swój numer" ) raz dostałem numer od laski a kiedy wrócił jej facet z kibla to jeszcze dostałem papierosa od niego xD


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.seductionpoland.pun.pl