Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



  • Index
  •  » Randka
  •  » Patterny do wywołania w niej miłości.

#1 28-09-2006 11:07:36

sohai

Początkujący

status sohai@jabber.autocom
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 17

Patterny do wywołania w niej miłości.

tlumaczenie: zenith

Przykład używania cytatów, załamania rzeczywistości, reakcji słuchowych i opóźnienia. Używanie oryginału Rossa Jeffrisa jako podstawy.

Pattern 1

Ty: "Wiesz.. Czytałem strasznie ciekawy artykuł o tym jak kobiety i mężczyzna zakochują się w inny sposób. I było tam napisane, iż mężczyźni jako pierwsi czują zauroczenie, ale kobiety, na odwrót, najpierw czują połączenie a dopiero potem zauroczenie. Chodzi mi o to - znasz taki rodzaj niesamowitego połączenia, który czasem odczuwasz.. Tajemniczy, nagły 'klik', które ma miejsce o TUTAJ (dotknij jej splotu słonecznego, żeby umieścić kotwicę)..."

Nie zapomni, że ona może Ci się wciąć w każdej chwili, kiedy zaczniesz mówić o jej uczuciach. Pozwól jej! Zachęć ją! Bądź gotów przenieść rozmowę na inne tory, słuchaj jej słów-kluczy, kotwicz uczucia, gdy ona Ci je opisuje.

Ty: "Więc.. Pisali tam, że kiedy jest to naprawdę wyjątkowe... Kiedy naprawdę nie możesz PRZESTAĆ.. i WYOBRAŹ sobie ten moment w przyszłości.. powiedzmy za sześć miesięcy.. bla bla bla." (Zauważ załamanie czasu).

Ty: "(po przekierowaniu rozmowy na temat 'jak mężczyźni i kobiety inaczej się zakochują) Wiesz, mówiłem o tym koleżance, i ona powiedziała, że kiedy na prawdę zaczyna CZUĆ TO POŁĄCZENIE.. i robi się CORAZ BARDZIEJ zauroczona.. zaczyna zwracać uwagę w specjalny sposób. Najpierw, zauważa.. rytm swojego oddechu.. bicie serca.. i uczucie rosnącej fascynacji.. i zaczyna być świadoma tego wszystkiego.. jeden drobny szczegół jego twarzy zaczyna pochłaniać jej uwagę.. więc jak ciągle zaczyna na niego patrzeć.. to jakby reszta świata przestaje istnieć.. i cały świat staje się tą twarzą.. jego głos zaczyna ją obejmować jak para silnych, ale przyjemnych rąk.. zabierających ją.. niżej.. wyzwalających to ciepło dookoła niej.. etc. etc Smile"

Cóż, w tym momencie sytuacja powinna być wystarczająca tak na Twoją korzyść byś mógł wcisnąć własną opinię na ten temat Smile. Możesz odpalić własnego patterna albo wykorzystać trochę mrożonych patternów Rossa Jeffriesa z www.speed-seduction.com (chociaż kosztują one sporo, mówię o setkach dolarów Smile )

Pattern 2

Rozszerzona wersja powyższego patternu. Tym razem żadnych komentarzy, wskazówek, przeszkadzajek - czysty pattern. Modyfikowany przez RJ, oryginał FiL.

"Czytałem artykuł omawiający różnice pomiędzy tam jak kobieta i mężczyzna się zakochują. Było tam napisane, iż mężczyźni zazwyczaj od razu czują zauroczenie, ale kobiety, na odwrót, najpierw czują połączenie a dopiero potem STAJĄ SIĘ NAPRAWDĘ ZAUROCZONE.

Chodzi mi o to - znasz taki rodzaj niesamowitego połączenie, który czasem odczuwasz.. tajemniczy, nagły 'klik', które ma miejsce o TUTAJ (dotknij jej splotu słonecznego, żeby umieścić kotwicę)... kiedy czujesz się na prawdę ciepło, bezpiecznie i komfortowo, i które pozwala Ci czuć, że właśnie ta osoba będzie dla Ciebie właściwa w każdym calu a Ty po prostu chcesz wsunąć się w to uczucie, że znasz go od zawsze jakby to po prostu musiało się wydarzyć, jakbyś znała to uczucie od zawsze, jakbyś zawsze miała obraz tej osoby tak wielki i jasny w tym specjalnym miejscu Twojej wyobraźni.

Nawet nie wiesz, czemu właśnie zagłębiłaś się w sobie i znalazłaś te wszystkie wartości, które są dla Ciebie ważne, i które zawsze łączyłaś z tą osobą, do której właśnie zaczynasz czuć zauroczenie... ponieważ widzę, że kiedy zaczynasz patrzeć oczami zauroczenia, oczami pożądania, to wtedy, kiedy możesz nawiązać to połączenie i naprawdę zacząć czuć tą rosnącą więź, rosnącą bardziej i bardziej, aż w końcu możesz wyobrazić sobie tę osobą w ten niesamowity sposób, jak dwoje ludzi może czuć się ze sobą tak cudownie.

I jak czujesz tę rosnącą pasję, rosnącą bardziej i bardziej, może do punktu, w którym czujesz, że pozwalasz wejść tej osobie w głąb Ciebie spostrzegając wszystkie te uczucia, które budowałaś w sobie, po prostu chcesz zobaczyć tą powódź I widzę, kiedy to robisz tak ze mną i widzę, że czujesz się zaczarowana jak pod wpływem zaklęcia miłosnego rzuconego na Ciebie, podczas gdy nie możesz się kontrolować i okazuje się, że stajesz się przez to dzika, i czujesz to mocne pożądania do osoby, podczas gdy czujesz to ciepło w środku, i gotowa na niego do wejścia w Ciebie, wtedy możesz sobie wyobrazić "mmmm.. jak cudownie będziemy się czuć ja i ty razem.

Więc ten artykuł mówił, że to naprawdę specjalne, wtedy, kiedy po prostu nie możesz się zatrzymać i wyobrazić sobie tego czasu w przyszłości, powiedzmy za rok, wciąż będziesz czuła to rosnące zauroczenie i patrząc wstecz na ten moment nieuchronnego rozpoczęcia.
Mój kolega _____ opowiadał mi, że jej współlokator miał najlepszą przyjaciółkę ____. I kiedy ona zaczęła zauważać to rosnące zauroczenie, działo się to w szczególny sposób.

Na początku, gdy patrzyła na niego, i zaczęła naprawdę przykładać do tego uwagę, zaczęła być świadoma pewnych rzeczy jak rytm oddechu i bicia serca, i rysów jego twarzy, i jak zaczęła być świadoma tych wszystkich rzeczy, jeden drobny szczegół jego twarzy zaczął przyciągać jej uwagę. Stała się totalnie zaabsorbowana w tym połączeniu mającym miejsce i kiedy to wszystko się dziej, to jest jak ciepło jego głosu, ten głos, który oplata ją jak para silnych, ale przyjemnych rąk.. i ciągnie ją.. niżej.. po prostu pozwalając temu ciepło rozprzestrzenić się po całym jej ciele.. głębokie ciepło zaczęło penetrować jej myśli, i kiedy jej serce zabiło szybciej, jej oddech się przyspieszył, a ciepło zaczęło w niej płonąć, ogień wibrujący i pulsujący ze wszystkich stron, pozwalała się temu unieść, jej pożądanie stało się niesamowicie przytłaczające, a ona po prostu poddała mu się zupełnie.

...po tym jak otworzyła siebie całkowicie i pozwoliła tej osobie w siebie wejść tak głęboko, spostrzegając wszystkie te uczucia, które budowała i budowała i budowała, aż te wszystkie uczucia zamieniły się w powódź.

Zauważam, kiedy JA MAM takie odczucia.. to tak jakbyś odpłynął zupełnie.. i to cię ogarnęło.. Teraz widzę to przejrzyście. Teraz, co tak naprawdę mnie w tym fascynuje jest nie to, jak silnie ludzie mogą się połączyć.. ale jak ludzi łączą ich potrzeby, marzenia i pożądania."

Pattern 3

Wzięte z "Zwalaj kobiety z nóg.."

Ty: "Gdybyś spotkała mężczyznę swoich marzeń dzisiaj, dałabyś mu to do zrozumienia czy najpierw powiedziałaś byś wszystkim koleżankom, o tym, co za faceta spotkałaś i pytała czy sądzą, że to TEN JEDYNY?"
Ona: "Widziałam bym to sama, ale chyba nie mogłabym mu o tym od razu powiedzieć."
Ty:"Ale powiedziałabyś swoim koleżankom?"
Ona: "No chyba"
Ty: "Tak właśnie myślałem. To interesujące, ponieważ to znany fakt, że faceci mówi swoim kumplom o nowej kobiecie, którą poderwali, albo, która ich rzuciła, ale nigdy nie pisną słówka, kiedy naprawdę spotkają kobietę, w której się zakochają, przynajmniej nie od razu. Kobiety, z drugiej strony, są dokładnym przeciwieństwem. Robią się tak emocjonalne, kiedy spotkają bratnią duszę, że muszą podzielić się tą nowiną z przyjaciółkami. Smutną rzeczą jest, iż większość ludzi nie może rozpoznać, kiedy spotka ich bratnią duszę, a nawet, gdy spostrzegają to, to nie mają wystarczająco odwagi sprawdzić tego dokładnie, aby się nie rozczarować. Dlatego jest tylko garstka ludzi, którzy mogą zaznać prawdziwej miłości - ponieważ nie boją się jej doświadczyć. Czy czujesz to.. (ściśnij jej rękę, albo przynajmniej nawiąż jakiś kontakt) czy tak naprawdę jest? ...teraz, ze mną... Myślę, że większość ludzi wie o tym, ale wciąż odrzucają nadzieję, że pewnego dnia stanie się to tak z niczego, ale to nigdy się nie stanie, dopóki nie pozwolą się temu stać."


Pattern 4.

Ross Jeffries:

"Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się nad różnicą między zauroczeniem, a zakochaniem?"

Cóż, w sumie, to myślę, że mają one miejsce w innych ustawieniach. Mam na myśli, zauroczenie jest czymś, co doświadczasz w obecności tej osoby, patrzysz na nią i myślisz sobie.. mmmmmm, i zaczynasz mieć określone myśli, obrazy i znasz pewnie tu uczucie, nie?

Ale zakochanie, cóż, myślę, że ma ono miejsce, kiedy tej osoby nawet nie ma. Mam na myśli, czy pamiętasz moment, kiedy na pewno coś czułaś do kogoś.. I jak patrzysz na mnie, myśląc o tym, co mówię, możesz sobie przypomnieć to uczucie, czy nie? [ o ja, zajebisty tekst Wink ]

Taa, i tak to się właśnie dzieje. Spędzasz trochę czasu z tą osobą i kiedy idziesz do domu i przypominasz sobie tę osobę w wyobraźni, racja? A potem może przypominasz sobie siebie w różnych sytuacjach razem z tą osobą mając niezły ubaw i cieszących się uczuciami i rzeczami, które lubisz. Możesz sobie przypomnieć to uczucie?

A potem może zaczynasz wyszczególniać sobie wszystkie dobre rzeczy o nim, które naprawdę lubisz: Jest taki zabawny, taki bystry, tak miło spędza się z nim czas, cokolwiek by to było, cokolwiek by było ty naprawdę chcesz i lubisz to w nim, racja?

Potem masz to uczucie pustki w żołądku, dokładnie na Twoim splocie słonecznym, które zaczyna się rozprzestrzeniać i sprawie, że wiesz, że naprawdę, naprawdę kochasz tę osobę. Mam na myśli, potrafisz się poczuć tak, jak to teraz opisuję?

A potem, to jest naprawdę mocne.. zaczynasz bezgłośnie wypowiadać jego imię, zaczynasz je wplątywać w rozmowy ze znajomymi, i może nawet tańczysz po domu podśpiewując je sobie, jeśli jesteś naprawdę narwana, racja?

Widzisz, myślę, że wszystko, włączając w to zakochiwanie się jest procesem. I kiedy wywołujesz ten proces z kimś i pozwalasz mu się dziać, wtedy magia zabiera Cię, magia, której tak naprawdę wszyscy szukamy.

Oczywiście, czasami może zabrać to miesiące, ale prawdziwa magia jest wtedy, kiedy dzieje się to nagle i wiesz o tym od razu. Czyż nie jest to niesamowite uczucie?"

Pattern 5

Lekka modyfikacja poprzedniego patternu. Ross Jeffries:

"Czytałem artykuł o różnicy między zauroczeniem i zakochaniem.

I naprawdę ciekawie było się dowiedzieć, iż zauroczenie ma miejsce, gdy ktoś siedzi na przeciwko i nagle zauważasz w nim coś... to może być wszystko. Wyraz jego twarzy albo jakiś unikalny szczegół, który pochłania Twoją uwagę albo może po prostu jego głos, sposób, w jaki ogarnia Cię parą silnych, lecz bezpiecznych rąk i penetruje Twoje myśli i rozprzestrzenia się po całym Twoim ciele. Cokolwiek to jest, wszystko ma miejsce w obecności tej osoby.

Ale zakochiwanie się to coś, co osiągasz sama, gdy tej osoby już nie ma w pobliżu. Chodzi mi o to, pomyśl... co dzieje się, gdy spędzisz trochę czasu z tą osobą, a potem pójdziesz do domu i wyobrażasz sobie tę osobę w specjalnym miejscu Twojego umysłu, w którym trzymasz ludzi szczególnie dla siebie ważnych. A potem po prostu zaczynasz wyobrażać sobie przebywanie z tą osobą w różnych sytuacjach jak np. przedstawianie go swoim znajomym albo mając ubaw i interesujące przygody razem.

A może nawet potem wyszczególniasz sobie wszystkie jego cechy, które w nim lubisz i z każdą cechą, którą sobie przypomnisz powraca to uczucie ciepła i z każdą drobnostką zauważasz ja ono się nasila, np. och, on jest taki bystry, albo tak przyjemnie spędza się z nim czas, albo, on tak dobrze rozumie mój świat. A potem, to, co robisz, to zaczynasz powtarzać sobie jego imię, a prawdziwym punktem przełomowym jest jak zaczynasz wpychać jego imię do każdej rozmowy, John powiedział to, John powiedział tamto i wtedy właśnie wiesz, że jesteś beznadziejnie zadurzona w tej osobie, rozumiesz, co mam na myśli?

I myślę, że gdybyś miała coś takiego teraz ze mną, rozpoznawalne po tym, że naprawdę czujesz tą rosnącą pasję i nawet nie wiesz, czemu, musisz po prostu się zatrzymać i wejść głęboko w siebie i pozwolić obecności tej osoby spenetrować Twoją duszę i wejść w Ciebie głęboko i kiedy to się stanie, to zaczyna się jakby to uczucie opadania, tym głębiej im bardziej się otworzysz, otworzysz, i pozwolisz wypłynąć tym wszystkim uczuciom wewnątrz Ciebie i one wszystkie wypłyną powodzią przez to otwarcie.. rozumiesz, co mam na myśli?"

Pattern 6

Jedna z podstawowych struktur uwodzenia jest stworzenie modelu zakochiwania się. Instalacja w tym przykładzie to para oglądająca w gazecie filmowej stronę z mężczyznami i komentującą jednego z męskich aktorów, ale oczywiście możesz zmodyfikować to łatwo na temat "słodkiego aktora/piosenkarza/gwiazdę pop" w niemal każdej rozmowie.

On: On jest słodki, prawda?
Ona: No...
On: Co dokładnie czujesz, gdy patrzysz na słodkiego faceta?
Ona: Hmm.. po prostu czuję drżenie zmysłów.
On: Lubisz romanse/romantyczne komedia, prawda?
Ona: Tak, uwielbiam je.
On: Jestem ciekaw, czemu je lubisz?
Ona: Czuję się przy nich dobrze... no, wiesz..
On: Tak, pozwalają Ci POCZUĆ TO COŚ, co nie?
Ona: No właśnie.
On: NO to mam jeszcze jedno pytanie. Skąd wiesz, że zaczynasz ZAKOCHIWAĆ SIE w mężczyźnie?
Ona: Coż.. No.. Nie wiem.. to się po prostu dzieję i ja po prostu się orientuję.
On: Cóż.. Czytałem ostatnio, że jest taki koleś, który prowadził badania nad tym jak kobiety się zakochują. W swojej pracy napisał, że niezmiennie (hehe, autorytet) kobiety (wskaż na nią) na początku znajdują taką małą 'bramkę'.. taką rzecz, która zaczynają dostrzegać mężczyzny.. może być ona duża lub mała, jak pieprzyk czy uśmiech, albo oczy, albo uspokajający głos.. wszystko. Potem kobieta zaczyna czuć to niesamowite uczucie, gdy ten mężczyzna jest przy niej.. I zabawną rzeczą jest, że jego obecność stanowi bogatość doświadczeń dla kobiety, jak na przykład, małe rzeczy, jak muśnięcie albo spojrzenie w oczy (spójrz w oczy), ale krótka, prosta, zwykła rozmowa.. to wszystko.. ma swoje specjalne znaczenie, tak specjalne, przyjemne uczucie, które nie możesz wręcz opisać.. to dzieje się, kiedy dostrzeżesz, że.. TEN MĘŻCZYZNA JEST NIESAMOWITY.. i specjalny, w niesamowity sposób.."

Pattern 7

Rozmowa o przeszłej znajomości jest świetną okazją do poruszenie tematu jej uczuć i zakochaniu. Ale jest w tym też dodatkowy bonus - możesz mówić o tym odnosząc się do dawnej miłości o was razem jako 'my' i możecie mówić osobie, co 'my' czuliśmy opisując to w czasie teraźniejszym. Jak to: "Początek był tak piękny.. to jest jak.. wszystko dookoła znika.. i kiedy patrzymy sobie w oczy.. widzimy nasze dusze." Czy zauważyłeś podwójność znaczeń? "My" ... "patrzymy sobie w oczy" Smile? Jobet Claudie z Mindlist docieka:

Większość kobiet jest miękkich na miłosne historie. Wygrana albo przegrana, sukces albo porażka, one naprawdę kochają historie miłosne. Niezmiennie, kiedy podczas z rozmowy z kobietą, temat historii miłosnych zazwyczaj wyskoczy podczas rozmawiania o swoich byłych chłopakach, obecnych chłopakach, obecnych dziewczynach i byłych dziewczynach, itd.

Teraz, "my", w kontekście opowiadania historii, powinienem odnieść się do mojej byłej i siebie, ale jeszcze raz, "my" jest wieloznaczne. Sensy używania 'my/nas' jest jednym z najbardziej subtelnych, skutecznych i nierozpoznawalnych, niewerbalnych wewnętrznych bodźców, jakie znam.


Ja: Więc, masz chłopaka?
Ona: Nie, obecnie nie. Zerwałam z ostatnim parę miesięcy temu.. a Ty?
Ja: Ta, ze mną tak samo. Byłem w pięknym związku. Wielka szkoda, że zakończył się w taki sposób, w jaki się zakończył.. To jest jak.. na początku.. jesteśmy w sobie tak zakochani. Czujemy, że cały świat wokół nas się nie liczy.. wiesz jak to jest być TOTALNIE ZAKOCHANYM, prawda? To jest tak, gdy patrzymy sobie w oczy (spójrz w jej oczy).. możemy zerknąć.. w nasze dusze.. i możemy ZOBACZYĆ.. i.. POCZUĆ.. miłość.. płonącą w nas obojgu.. ciepło i blisko wystarczająco żeby się dotknąć (dotknij jej przedramienia, albo bezdotykowo wskaż jej klatkę piersiową) i ten urok między nami.. naprawdę tak silny.. tak mocny.. tak przytłaczający.. Tak to kiedyś bywało, co nie?"

To totalnie rozbrajające, oczywiście, gdy masz możliwość mówić o niegdysiejszej miłości. Dzieje się to, dlatego, iż poprzednie miłości kładą podłoże na proces, który trybuje proces miłości w kobiecie, z którą rozmawiasz.

Offline

 
  • Index
  •  » Randka
  •  » Patterny do wywołania w niej miłości.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa