Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



  • Index
  •  » Problemy
  •  » Shit test czy co to ma znaczyc ? kto pomoze?

#1 20-12-2012 16:44:51

Jan32

Początkujący

Zarejestrowany: 20-12-2012
Posty: 1

Shit test czy co to ma znaczyc ? kto pomoze?

Czesc

Mam problem

Powiedzialem do dziewczyny z ktora  spotykam i prubuje ja poderwac ze kolezanka chce zebym umowil sie z jej znajoma zrobilem to celowo bo chialem wiedziec jak zareaguje

Ona : To spotkaj sie z nia

Ja : Zastanowie sie

Po 10 minutach rozmowy o roznych glupotach

Ona: Fajna jest ta dziewczyna

Ja: Nie wiem bo jej nie znam

Po nastepnych jakis 20 minutach rozmowy o czym badz

Ona: To umow sie z nia

Ja :wiesz przemysle sprawe

Powiedzcie  mi co mam o tym myslec? bo ja uwazam ze ona daje mi do zrozumienia ze nie jest zainteresowana Zaznaczam tu ze jak powiedzialem ze kolaezanka proponuje mi spotkanie z jej znajoma to potem nie prowokowalem rozmowy na ten temat wiec dlaczego ona ciagle wraca do tematu i mowi mi umow sie z nia ? to jakis test czy co? Jak odpowiadac na cos takiego?

Zrobilem tez taki numer podszedlem wzialem ja za reke (troszke jak by sie przestraszyla) popatrzylem w oczy i puscilem reke. Wiecie co powiedziala? Na mnie to nie dziala nie zahipnotyzujesz mnie .

Powiedzcie co o tym myslec ? to jakas gra czy co czy poprostu mam mnie gdzies i powinienem dac sobie spokoj ? Jak odpowiadac na cos takiego i jak sie zachowac ?

Offline

 

#2 03-07-2016 21:18:05

 Kubas44

Początkujący

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 03-07-2016
Posty: 3
WWW

Re: Shit test czy co to ma znaczyc ? kto pomoze?

Co do tego Twojego testu, to najpewniej załapała o co chodzi i chciała Cię podrażnić "za karę". To co zrobiłeś, wydaje mi się zbyt czytelne.

Offline

 
  • Index
  •  » Problemy
  •  » Shit test czy co to ma znaczyc ? kto pomoze?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mapa fotowoltaiki