Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 19-12-2007 20:11:39

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Afirmacje na ścianę!

Znalazłem to na seductiondatabase.com
Możecie wydrukować sobie i powiesić na ścianę!
Codziennie, jak wstaniecie z łóżka, przed wyjściem z domu czy kiedy kładziecie się spać, przeczytajcie co najmniej raz te afirmacje.
Efekt murowany

http://rapidshare.de/files/38086889/afirmacje.doc.html

Offline

 

#2 19-12-2007 20:33:53

brzozik

Advanced

2900350
Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 10-11-2006
Posty: 189
WWW

Re: Afirmacje na ścianę!

jako zwolennik afirmacji przyznam, ze sa swietne. nie wiem jak wy macie, ale ja codziennie potrzebuje innych afirmacji, moga zawierac to samo, ale musza byc inaczej sformulowanej tresci. w przeciwnym wypadku afirmacje mi sie najzwyczajniej nudza. fakt, jest to bardzo mocne narzedzie, ktore jak najbardziej polecam, przede wszystkim dlatego, ze jest naturalne i w koncu to stajesz sie Ty a nie pan w kapeluszu i butach na koturnach z Kanady.

uwazam jednak, ze kazdy powininen sam sobie ulozyc potrzebne mu afirmacje. te sa bardzo dobre i maja sile przebicia, ale gdy czytalem niektore, czulem, ze jest to cos co nie do konca ze mna wspolgra. dlatego pozmienialbym ich tresc, nie sens, tresc.


Uciekając od księcia, Kopciuszek zostawił drugi but na podłodze, spódniczkę na żyrandolu, bluzkę na komodzie... Ale o tym bajka milczy.

Offline

 

#3 03-07-2016 20:12:18

 Kubas44

Początkujący

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 03-07-2016
Posty: 3
WWW

Re: Afirmacje na ścianę!

Wszystko co jest związane z programowaniem podświadomości jest super i zawsze warto to robić. Chociaż z drugiej strony każdy robi to codziennie, a wielu niestety nieświadomie i na oślep. Nie ma co się dziwić, że efekty mają takie, jakie mają

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs https://lukaszsurma.pl/