Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 26-01-2015 23:57:58

Black Bee

Początkujący

Zarejestrowany: 26-01-2015
Posty: 2

Co to jest normalne w Sopocie (night game)?

Cześć!

Ja po prostu przeniósł się do Trójmiasta i uczę się mówić po polsku (po angielsku, pod). Słyszałem, że Sopot jest lepiej dla night game. Moje pytanie jest, co to jest normalne w Sopocie? Czy dziewczyny są skłonne aby iść do miejsca (max. 15-20 minut)? Są skłonne aby iść via SKM do miejsca? Czy one oczekują taksówkę?

Zasadaniczo, jak daleko jest dziewczyna skłonna aby iść (i jak? [np. taksówki, SKM, helikopter])?

Dziękuję


--Black Bee



----po angielsku----

Hey guys,

I just moved to the Trójmiasto area for work. I'm learning Polish, so bear with me. I heard that Sopot is the best place for night game. I'm still looking for a place to live, so I'm wondering if it's better to live as close as possible to Bohaterów Monte Cassino in Sopot, or if I can afford to live a bit further south, like maybe Sopot Wyścigi or Gdańsk Oliwa, and still not have bad logistics for pulling.

So what's a normal "pull" look like in Sopot. Are girls willing to walk to your place (max. 15-20 minutes)? Are they willing to take the SKM back to your place? Or do they expect a taxi? And where are most of the clubbers coming from? Gdynia and Gdańsk?

Basically, how far are girls willing to go to get back to your place (and via what method, e.g. taxi, SKM, bus, walking, helicopter)?

Thanks guys,


--Black Bee

Offline

 

#2 27-01-2015 17:27:57

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: Co to jest normalne w Sopocie (night game)?

To zależy od tego jak bardzo jest Tobą zainteresowana, jak wiele czasu spędziliście razem, z kim przyszła do klubów itd. Krótko mówiąc to zależy od wielu czynników im lepiej to rozegrasz tym łatwiej będzie Ci to osiągnąć.

Sporo kobiet chodzi tam na SKM, ponieważ przyjeżdżają na imprezy z Gdańska i Gdyni weź to pod uwagę ;-)

Offline

 

#3 30-01-2015 10:49:29

Black Bee

Początkujący

Zarejestrowany: 26-01-2015
Posty: 2

Re: Co to jest normalne w Sopocie (night game)?

Okay, dzięki!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotels-world UbytovĂĄnĂ­ Golfo Aranci