Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 23-03-2013 18:33:11

Fi-Fi

Początkujący

Zarejestrowany: 19-02-2013
Posty: 9

Przygoda życia...

Jeśli kręci Cię uwodzenie, fascynuje Cię kobiecy umysł lub po prostu jeśli lubisz seks to jesteś taki jak my, więc mam dla ciebie ciekawą propozycję.

Zapewne już wiesz, że sztuki uwidzenia można się nauczyć, chodź zapewne praca i codzienne obowiązki sprawiają, że poświęcasz na to mniej czasu niż byś chciał.

Pomyśl jak fajnie było by się uczyć w grupie, mieć zawsze przy sobie osoby, które tak jak Ty mają podobną zajawkę na uwo. Mieć kumpli, którzy wiedzą o co chodzi i pomogą Ci gdy przyprowadzisz pannę do domu, zamiast Ci przeszkadzać, mieć obok osoby, które będą Cię wspierać i które razem z Tobą będą się rozwijać i imprezować, trenerów którzy mają praktyczną wiedzę...jednym słowem czad
Tylko pomyśl jak szybko i jak wiele możesz się nauczyć w takiej grupie.

Właśnie taką wizję realizuję, więc mam dla ciebie ciekawą propozycję, przygodę - zamieszkajmy razem!

Wynająłem już mieszkanie w Warszawie. Lokalizacja, logistyka i całe mieszkanie jest idealne pod katem uwo. Powierzchnia 90m2, salon + kuchnia ok 35m2, balkon, 3 oddzielne sypialnie, 2 nowe łazienki, 7 min od metra Ursynów. Całe mieszkanie jest po remoncie, łazienki po gruntownym remoncie. Super standard, bardzo ładna kuchnia (dla pań ).

Ja wprowadzam się w przyszłym tygodniu, do kompletu brakuje nam jeszcze jednej osoby.

Powiem Ci szczerze , że ja sam długo wąchałem się z podjęciem tej decyzji, ale gdzieś w głębi siebie czułem, że chcę to zrobić i pewnego dnia pomyślałem, że nigdy nie będzie 'odpowiedniego' momentu, więc po prostu to zrobię TERAZ

Sprawdź jak ta przygoda się potoczy

Jeśli jesteś normalny i nie generujesz problemów to na pewno się dogadamy Napisz na priv.

p.s nawet jeśli masz obecnie inne plany na życie to zapewne masz znajomych, którzy mogą być zainteresowani, wiec stawiam Ci butelkę dobrej whiskey osobie, jeśli kogoś namówisz

Ostatnio edytowany przez Fi-Fi (24-03-2013 11:45:10)


Jeśli chcesz mieć idealną logistykę, dużo się nauczyć, przeżyć przygodę życia to koniecznie napisz na priv, ponieważ szukamy osoby, która chce z nami zamieszkać w wawie i wkręcić się mocno w uwo

Offline

 

#2 24-03-2013 20:47:34

sms142

Początkujący

Zarejestrowany: 19-03-2013
Posty: 3

Re: Przygoda życia...

Brzmi jak "project wawa" bardzo chętnie bym się dołączył ale trzyma mnie kilka rzeczy w kielcach. Życzę powodzenia w realizacji planów.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs w polsce przegrywanie kaset vhs