Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#31 14-06-2007 20:41:17

matt

Początkujący

Zarejestrowany: 01-04-2007
Posty: 8

Re: Sprzątanie

Jestem innego zdania, liczy się co się napisze (ile to coś może wnieść dla reszty), a nie ile się napisze. Nie które tematy są po prostu śmieciami. Czy to, że ktoś pisze dużo tzn. że jego ,,wartość'' jest duża?? Wydaje mi się, że powinna być oceniana jakość pisanych postów, a nie ich ilość.

Offline

 

#32 14-06-2007 23:07:43

Jason

Ekipa SPT

Zarejestrowany: 23-02-2007
Posty: 64

Re: Sprzątanie

Dlaczego rejestracja na  forum jest zamknieta?Po to by nie dopuszczac ludzi ktorzy tylko czytaja i NIC nie pisza-nie daja od siebie itp.... .Z tego samego powodu jest sprzatanie.... .po to aby pozbyc sie tych co tylko czytaja a NIC nie daja od siebie

Offline

 

#33 06-07-2007 12:17:43

grzehov

Advanced

9431090
Zarejestrowany: 10-10-2006
Posty: 34

Re: Sprzątanie

Oczywiście każdy kij ma dwa końce.
Jak tak wszyscy zaczną zamykać fora to za jakiś czas będą powstawać nowe i jeszcze nowsze fora i zamiast łączyć wszystkich miłośników PUA będą nas dzielić.

Aczkolwiek jeśli z czasem miałby się zrobić taki "PORZĄDEK" jak na TU to już wolę spokojne bytować w mniejszym, ale konkretnym gronie. Jak już wspomniałem: każdy k. ma dwa k.

Aha. Jest w ogóle jakiś sposób na dostanie się do tego forum osób z zewnątrz?


najmilsza chwila poranka? w łóżku nowa koleżanka

grzehoVAKO

Offline

 

#34 07-07-2007 00:35:45

kijek

Advanced

1347431
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 236

Re: Sprzątanie

Kija to Ty zostaw w spokoju ;]


No risk, no fun

Offline

 

#35 02-08-2007 02:56:13

Acid

Początkujący

Zarejestrowany: 03-01-2007
Posty: 4

Re: Sprzątanie

Ja sądzę, że Panowie Grzechov, boy i Greco napisali już wszystko co chciałbym napisać. Podzielam ich zdanie


>>> Co Cię nie zabiję, to Cie wzmocni <<<

Offline

 

#36 23-03-2013 18:39:32

Fi-Fi

Początkujący

Zarejestrowany: 19-02-2013
Posty: 9

Re: Sprzątanie

Jestem tutaj relatywnie krótko, ale moderuje inne forum (z poza uwo).

Moim zdaniem forum powinno być otwarte. Jedni piszą bzdury, inni mądre rzeczy i tutaj powiedzmy sobie szczerze max jedna/dwie osoby na 100 będą mega ogarnięte. Gdy takich osób uzbiera się kilkanaście można stworzyć zamknięta grupę i tam dyskutować na wyższym poziomie


Jeśli chcesz mieć idealną logistykę, dużo się nauczyć, przeżyć przygodę życia to koniecznie napisz na priv, ponieważ szukamy osoby, która chce z nami zamieszkać w wawie i wkręcić się mocno w uwo

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetónovĂŠ Ĺžumpy Prievidza a okolie Sme