Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 26-11-2008 10:26:21

lipton

Ekipa SPT

Zarejestrowany: 24-10-2007
Posty: 15

Impreza

Od dawna byłem umówiony ze znajomymi ze wyskoczymy gdzies razem, dogadaliśmy się ze wyjdziemy w sobote. Ok grupa 5 osob 3 facetów i 2 kobiet, wchodzimy do klubu ale jest strasznie wczesnie impreza jeszcze nie rozkręcona trochę drętwo. Lapie jakiś dziwny stan. Pobierznie oglądam klub prawie same kobiety zamawiamy piwo i siadamy przy stoliku, i gadamy czekamy az impreza się rozkręci i przyjdzie wiecej osób. Poziom energii mi się podnosi i i kumpela wyciąga mnie na parkiet, ok parkiet prawie pusty tylko jakas grupka samotnych kobiet giba się w kacie. Powoli schodzą się ludzie i impreza się rozkreca. Zauważyłem jedną hb7,5 ale tanczy z chłopakiem ale widze ze już troche pijany i strasznie jakis napalony na nią, musze ja od niego uratować uśmiech, EC czekam aż mnie zauważy ok. tanczy z chłopakiem ale cały czas spogląda na mnie. Koniec piosenki. Cos tam gada do chłopaka i widze ze odchodzi, ide i otwieram
- zauważyłem cie i  zamierzam wykorzystać te chwile aby Cie poznać
hb: to wszystko przez mojego chłopaka jest strasznie o mnie zazdrosny, ale dzisiaj troche za duzo wypił

ok. chwila rozmowy w tancu i już jej zazdrosny chłopak nas rozdziela. Odchodzę mrugając do niej okiem.

Chwila odpoczynku i zauważam ze przy sąsiednim stoliku siedzi HB8 i bawi się telefonem
- nie powinnać tyle bawić się telefonem
HB: czemu?
- komórki są niezdrowe. Najnowsze badania wskazują że im więcej kobieta korzysta z telefonu tym ma wiekszy problem z osiągnięciem orgazmu
HB: haha jakoś nie narzekam na to
- super, chodz zatańczyć.
Wpadłem w jakiś seksualny stan i od razu zaczął się ostry flirt z Anią. Potem poszliśmy powrotem na kanapę, troche rozmawialiśmy caly czas jakieś seksualne fluidy miedzy nami. Poszedłem do kibla i spotkałem pierwszą HB i zacząłem budować attraction, okazało się ze jej chłopak rzyga w kiblu. Okazało się że Ola już raz zdradziła chłopaka a ten jej wybaczył LOL. nie mogliśmy dokończyć bo musiała odprowadzić chłopaka, NC i pożegnanie.

Znowu wracam do Ani, to ona zaczęła mnie negować że mi się marszczy nosek jak się smieję , KC i macanie na kanapie. Widać, że nie pierwszy raz się jej to zdarza. Z jej namiętnych uścisków wyrwała mnie kumpla, a już zapomniałem ze przyszedłem tu ze znajomymi.
W oko wpadła mi niewinnie wyglądającą HB8,5. Okazało się że to znajoma mojego kumpla a na imie ma marta. Od razu rzucam kwalifikacje, i buduje attracion. Trochę gadki, tańca i KC.
Teraz moja uwaga była skupiona miedzy dwoma kobietami Anią i Olą, Miałem niesamowite attraction u obydwu. Fajny motyw jak tańczyliśmy we trójkę obie delikatnie głaszczą mnie po plecach, ich dłonie się spotkały chwila skrępowania i jednocześnie je zabrały.
Potem Ania z jakimś innym kolesiem miała KC i tym się u mnie już skreśliła.
Zaczełem tworzyć rapport z Martą, przeplatany pocałunkami, przytulankami, i macaniem. Widać ze Ania tak łatwo nie zrezygnuje cały czas próbowała zwrócić mija uwagę. Wziąłem tylko nr tel.

Na imprezie w miedzy czasie otworzyłem jeszcze 2 przeciętne HB7.
Pożegnałem się namiętnie z Anią i Martą. I wyszedłem z przyjaciółmi. Uwielbiam ich towarzystwo bo zawsze przy nich łapię dobry stan już nie mogą się doczekać kiedy znowu gdzieś razem wyskoczymy.

Offline

 

#2 30-11-2008 00:26:48

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: Impreza

Pozytywnie w ch**


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

#3 30-11-2008 18:01:44

zick

Advanced

Zarejestrowany: 02-01-2007
Posty: 91

Re: Impreza

Co tam dużo gadać, najlepsze imprezki są z koleżankami . Bo one mają inne koleżanki, a jak nie mają to sam sobie poznasz . A jak nie poznasz, to pozostaje tobie koleżanka .  Tekst z komórka i orgazmem podobał mi się, dobre heh.

Pozdrawiam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
studio kopiowania kaset mokotów https://lukaszsurma.pl/