Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 23-10-2008 18:25:03

Arturro-1990

Friend

Zarejestrowany: 05-09-2008
Posty: 37

Destroy podejście lęk dziś

Dziś mam zamiar udostępnić trochę brudny sekret, że wszystkie atrakcyjne mężczyźni wiedzą, ale niewielu będzie dopuścić do.

No one starts out totally comfortable talking to strangers. Nikt nie zaczyna się zupełnie swobodnie, rozmawiając z nieznajomymi. But in order to become an attractive men and get the women you want, it’s something you have to get used to. Jednak, aby stać się atrakcyjnym mężczyzn i kobiet otrzymują chcesz, to masz coś do używane do.

Now there are a lot more Secrets of the Naturals for you to know, and you can learn all of them with Surefire Attraction Secrets but for now, let’s focus on this first one. Teraz istnieje o wiele więcej Secrets o naturalne, aby wiedzieć, a można nauczyć się ich wszystkich z Surefire Atrakcji dla Secrets ale teraz skoncentrować się na tego pierwszego.

. Po wszystkim, musisz podstaw zanim dojdziesz do zaawansowanych umiejętności.

Więc jesteś jeszcze podważane przez ideę rozmawia z Perfect Strangers, i nie ma łatwego sposobu, żeby ominąć go bez dodawania bardziej lęk, prawda?
Oto niskiego ryzyka sposobem, żeby dostać się wygodne i przeszłości pomysł, że obcy będą obawiali się zawsze.

Czy to, i nigdy nie będziesz mieć problemu z podejściem lęk ponownie. **

Ten trening może rutynowej pracy dla każdego, kto wydatków na myśli więcej czasu niż robi.

Nie będzie się w magii nabytek mistrza overnight jak inni mogą obiecywać.   Ale otrzymasz szczęśliwsze i bardziej społecznej i bardziej komfortowe z dziewcząt niż kiedykolwiek mógłbyś sobie wyobrazić, w ciągu 30 dni. That's all.

. Nie lata. 30 days. 30 dni.

Gotowi?

. Krok 1.

. Jesteś nie iść do wszelkich barów lub klubów na następny miesiąc. l. At all.  Możesz przejść do pubów ze znajomymi, ale nie "sarging". . Nr barów.. Nic.

Co możesz zrobić, to wprowadzić zmiany na dobę.

Krok 2.
. Do następnego miesiąca, to będzie 30-minutowego spaceru codziennie. . Wybierz okolicy, że łatwo się dostać do pracy lub z domu, a tam mniej więcej w tym samym czasie każdego dnia. . Idealnie wybrać miejsce, można chodzić po prawo pracy., Może to być ulica ze sklepami, lub parku.  Ale musi to być miejsce, gdzie ludzie są na temat.

Gdy pojawi się na Twoim chodzić, to kiwnięcie głową dla siebie i zachować swój oddech powtarzając w ramach "Idę szukać głupie, ale Idę do zabawy." Just do it. Po prostu zrób to.

Teraz jest kluczową częścią. Podczas spaceru przeszłości kobietę, każda kobieta, uśmiechać się, patrzeć się na nią i powiedzieć "Cześć".  Kłaniam się tylko jej.  Ona nie ma nic do powiedzenia. . Są to proste kroki, aby Ci na głowę.
Masz tego celu.  Teraz Następną rzeczą jest, aby spojrzeć na kobietę, każda kobieta, która nie idzie. Czy to samo. Walk i powiedzieć "Cześć". Poczekaj, aż ona mówi "Hello" z powrotem, a następnie, kiedy ma wprowadzić samodzielnie.

Ona wtedy powiem ci jej nazwę, a następnie od razu powiedzieć jej, jak podjąć chodzić codziennie i rozmowy z przyjazne-poszukuje ludzi, ponieważ jesteś bardzo nieśmiały, i uczenia się, jak tylko cieszyć się rozmowa i poznawanie ludzi .

Nie należy uruchamiać wszelkie procedury lub cokolwiek innego.. Wystarczy mieć rozmowę o tym, jak masz kłopoty posiadające rozmowy. . Chcę, żebyś być całkowicie uczciwy i szczery. . A jeśli ona przyłącza się do rozmowy, to świetnie. Keep talking. . Jeśli ona ma coś do zrobienia, która uniemożliwia jej mówić, że jest dobrze, jak dobrze. Chcą jej dobry dzień i przejść.

Aby sprawdzić, tu jest twoja praca domowa na następny miesiąc.

1) 30-minutowego marszu, Rain or Shine, codziennie.

2) Spacer w miejscu, gdzie znajdują się ludzie o

3) Kiedy pieszo, skinąć głową nieco do siebie i powtarzać "mogę patrzeć głupie, ale zamierzam baw się dobrze mówić do ludzi".

4) Gdy chodzenie przeszłości ludzi, uśmiech i powiedzieć "Cześć" do jednej osoby. It does NOT matter if they say. Nie ma znaczenia, czy oni mówią Witaj z powrotem lub nawet spojrzeć w górę.

" 5) pierwsze kobiety, które widzisz na swoim spacerem, zatrzymaj jej kłaniam się i z uśmiechem i "Hello". . Następnie grzecznie wprowadzają siebie i zadać jej nazwisko.

Powie Ci, kiedy jej nazwisko, powiedz jej lubisz chodzić codziennie i rozmowy z przyjazne-poszukuje ludzi, ponieważ jesteś bardzo nieśmiały, jak i uczenia się społecznego andenjoy pogawędek.
6) Po powiedzieć, że jesteś wolny, aby przejść. You do not need to say anything else. Nie trzeba mówić nic więcej.  Ale jesteś również prawo do pobytu i porozmawiać.
7) Nie ma znaczenia, co jeszcze się zdarzy, należy upewnić się, że chodzą na pełnych 30 minut.

8) wracać do domu i prowadzi listę rzeczy zrobiłeś.

Jeden sprawdzić chodzenie przez 30 minut.
Jeden sprawdzić, czy wszyscy ci witany z hello.

Jeden sprawdzić, czy każda kobieta w którym zostało zatrzymane

9) Gdy zobaczysz masz trzy kontrole, świętować. Przejdź do ulubionych publikacji i obserwować grę z pączków. Order your favorite food. Zamów ulubionym pokarmem. . Daj sobie wysoki pięć. Whatever. Cokolwiek. Ale upewnij się, że świętować robią.

Daj mi 30 dni od tego, a będziesz miał lepsze życie. . Daję ci moje słowo.
Sean Newman

materiał pochodzi z tej srtonki,znalazłem ją gdy szukałem czegoś na temat natural game i direct
: http://translate.google.pl/translate?hl … 3Dnatural%   

Ostatnio edytowany przez Arturro-1990 (24-10-2008 15:00:31)

Offline

 

#2 23-10-2008 19:23:55

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: Destroy podejście lęk dziś

Arturo usun z tego postu angielski. Nie da sie czytac.

Offline

 

#3 27-10-2008 13:22:55

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: Destroy podejście lęk dziś

no, brzmi conajmniej dziwnie ale tak to jest jak sie translatorem tlumaczy

Ostatnio edytowany przez Krzysiak (27-10-2008 13:23:23)


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz studio kopiowania kaset mokotów