Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



  • Index
  •  » Problemy
  •  » Pomóżcie.Jak poderwać dziewczyne w szkole?!

#1 05-10-2008 12:15:36

Arturro-1990

Friend

Zarejestrowany: 05-09-2008
Posty: 37

Pomóżcie.Jak poderwać dziewczyne w szkole?!

Chodze do liceum.Jestem w klasie 3 i podoba mi sie dziewczyna z 1 klasy.
Ma czerwone włosy ,tajemnicze spojrzenie,i doje mi znaki zainteresowania.zamierza ją otworzyć w ten sposób:Hej,wyglądasz mi na osobę którą chciałbym poznać,choć z drugiej strony niejestem tego taki pewien,jeśli chcesz możemy pójśc porozmawiać i sie przekonać.Tak zamierzam ją otworzyć,
ALE POMÓŻCIE CO DALEJ?
Pojawiają sie we mnie takie dylematy:
Jak ją zaintrygować i zbudować silną więź tak aby nikt nam nieprzeszkadzał
I kiedy wziąć od niej numer telefonu,oraz kiedy ją zabrać na randkę.

Czekam na wasze opinie,pozdro.

Offline

 

#2 06-10-2008 00:37:05

sb19

Początkujący

Zarejestrowany: 24-12-2007
Posty: 8

Re: Pomóżcie.Jak poderwać dziewczyne w szkole?!

Dobra pokieruje Cie troche im dluzej myslisz tym wiekszy dylepat tym otwieraczem mozesz sprowobowac , jak czujesz sie mniej pewny siebie zajedz tak ' Czesc jestes osoba wstydliwa ?? tak/nie Czesto Cie widze w szkole i ani razu nie powiedzialas mi czesc (usmiech) Ona: nie to ty jestes wstydliwy mala smieszna sprzeczka i jedziesz dalej ze chetnie bys z nia dluzej porozmawial bo chcesz jeszcze cos zalatwic spotkamy sie na kolejnej przeriwe lub po lekcjach acha  i zapisz mi swoj numer (jak widzisz ze dobrze przebiegla rozomowa dajesz jej swoj fon zeby zapisala) proste jak konstrukcja mlotka pozniej powinno pujsc proto jak kontrukcja mlotka napisz jeszcze cos o sobie ...czy jestes przystojny czy cos wogole dobra ide spac strzala jak masz pytania to wal moze odpowiem

Offline

 

#3 06-10-2008 19:59:17

Arturro-1990

Friend

Zarejestrowany: 05-09-2008
Posty: 37

Re: Pomóżcie.Jak poderwać dziewczyne w szkole?!

Ok.A co jeśli jest z koleżanką? Co zrobić żeby zazdrosne koleżanki nam nieprzeszkadzały?

Offline

 

#4 07-10-2008 00:15:14

sb19

Początkujący

Zarejestrowany: 24-12-2007
Posty: 8

Re: Pomóżcie.Jak poderwać dziewczyne w szkole?!

albo otwiersz seta 2 osobowego patrz w oczy sie tylko Twojej wybrance nie zmieniaj kontaktu wzrokowego prawdopodobnie sama zaproponuje ze odejdzie,lub sam jej powiedz odejdz na minutke ze zdradzisz Ani pewien sekret ta odchodzi a ty lecisz... no jest full rozwiazan albo zlap ja sama jak jestes lazy motherfucker

Offline

 

#5 07-10-2008 00:36:00

pmpower

Początkujący

573066
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 24-01-2007
Posty: 16

Re: Pomóżcie.Jak poderwać dziewczyne w szkole?!

ja bym zrobil jeszcze inaczej,nie lubię się spieszyć,ty też masz czas,widzisz ją czesto,spraw tak żeby to ona zalatwila sobie numer do Ciebie,zaskocz ją,daj jej coś,daj jej-uśmiech,papierowy kwiatek,oddaj jej jakiś fajny dlugopis,który Ci oczywiście pożyczyla i teraz nie pamięta:-)zrób tak żeby to bylo fajne i spokojne,a to że nie będzie sama to nawet jest na plus,bo zazdrosne koleżanki będą pewnie sie pytać,kto to kto to;-) a na koniec...coś bym Ci powiedzial ale nie mam,twojego numeru..i lecisz dalej,nie czekaj co powie,kobieta da sobie radę

Offline

 

#6 12-10-2008 23:19:55

klepi

Advanced

Zarejestrowany: 25-11-2006
Posty: 21

Re: Pomóżcie.Jak poderwać dziewczyne w szkole?!

Pewnie kazdy mial kiedys taka sytuacje i tak samo kazdy pewnie sie zgodzi ze nie ma idealnej okazji na podejscie, szczegolnie w szkole.  Najlepsza okazja bedize wtedy kiedy wlasnie podejdziesz. I przestan zwlekac bo tylko pogarszasz sobie sytuacje. Wybierz sobie dzien i odpowiednia przerwe, znajdz ja i to po prostu zrob chodzby swiat sie walil. Masz wyjsc na fajnego goscia, nie mysl o super podrywie bo nie ma czegos takiego. Pozd.

Offline

 

#7 14-10-2008 09:30:22

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: Pomóżcie.Jak poderwać dziewczyne w szkole?!

a ja sie moge zalozyc ze ona sie nie przyzna do tego, ze go zauwazala do tej pory. Powinniscie jechac po bandzie czyli tak jak z kazda nowa poznana laska, wychwyc jakies jej ciekawe cechy i daj do zrozumienia, ze je zobaczyles, mow komplementy ktorych nikt nie mowil i badz soba


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

#8 17-08-2016 23:42:05

PiotrSobecki

Początkujący

Zarejestrowany: 17-08-2016
Posty: 2

Re: Pomóżcie.Jak poderwać dziewczyne w szkole?!

Ostatecznie pytanie w stylu "Jak poderwać dziewczynę w szkole?" jest trochę zbyt ogólne. Coś jak pytanie typu "Jak żyć?" Można by było napisać książkę na ten temat A poza tym, nikt nie zna Twojej sytuacji tak dokładnie jak Ty sam. A bardziej opisując swoje "położenie", można spodziewać się trafniejszych wskazówek.

Offline

 

#9 15-11-2017 16:23:07

Stafek66

Początkujący

Zarejestrowany: 14-11-2017
Posty: 3

Re: Pomóżcie.Jak poderwać dziewczyne w szkole?!

Wiadomo, że każdy ma czasem problem z podrywaniem. Na https://buziak.pl/pl/poradnik-podrywu/ jest super poradnik, który na pewno Wam się przyda.

Offline

 

#10 14-10-2018 10:10:55

Gosinska

Początkujący

Zarejestrowany: 14-10-2018
Posty: 2

Re: Pomóżcie.Jak poderwać dziewczyne w szkole?!

Najlepiej przede wszystkim robić to z głową. Czyli nie nachalnie, ale też bez przesadnej nieśmiałości. Dziewczyny lubią facetów pewnych siebie. Dużo rad znajdziesz tutaj: [adres usunięty przez admina]
Ale podstawowe to właśnie pewność siebie, zadbany wygląd i to, o czym wielu facetów zapomina - SŁUCHAJ, NAPRAWDĘ JEJ SŁUCHAJ.

Offline

 
  • Index
  •  » Problemy
  •  » Pomóżcie.Jak poderwać dziewczyne w szkole?!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://wolin.szamba-z-certyfikatem.pl