Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 24-09-2008 19:23:27

paruar

Początkujący

Zarejestrowany: 21-09-2008
Posty: 5

Wszystkie Skróty

Hej,

Jestem nowy na tym forum i chciałem się przywitać!

Mieszkam w Szwecji cale życie i jestem nowy w świecie polskiego uwodzenia i nie znam się na skrótach których używacie. np. PUA czy KC.. czy ktoś mógł by napisać jakaś listę z najbardziej używanymi tutaj skrótami? Ułatwiło by mi to bardzo rozumienie wszystkiego..


/Paruar

Offline

 

#2 24-09-2008 23:59:51

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: Wszystkie Skróty

Witam Cię

Przeczytaj na wstępie dział "Jak korzystać z forum".

tutaj masz link do słownika:
Słownik

Offline

 

#3 25-09-2008 01:20:02

Reprobus

Advanced

status ®ep®obus
1234 2992
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 14-01-2007
Posty: 59
WWW

Re: Wszystkie Skróty

No witam cię paruar ... w okolicach nieco cieplejszej Europy w kraju gdzie każdy wie że "Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny"
Fajnie że trafiłeś właśnie do nas, z pewnością dowiesz się tu wielu nowych i ciekawych rzeczy które zmienią twoje życie w sposób ... w jaki się nigdy dotąd byś nie przypuszczał, a w miarę wzrostu twoich umiejętności podzielisz się i z nami swoimi doświadczeniami oraz gdy zechcesz przetłumaczysz parę ciekawszych artykułów ze szweckiego na nasze

Co do twojego pytania to wydawało mi się że w 90 % te skróty są międzynarodowe a to dlatego że są to rzadko zmieniane skróty anglojęzyczne (PUA - Pick Up Artist, Artysta Podrywu, KC - Kiss-close, Domknięcie z pocałunkiem) dlatego wydaje mi się że twoja przygoda z PU dopiero się rozpoczyna ("Welcome, to the real world" - Matrix)

Dla wielu w Polsce pozostawienie oryginalnych skrótów i "obycie" się z nimi oszczędziło w przyszłości wiele trudu gdy szukali informacji na zagranicznych forach. Sam pamiętam gdy wyszła "Gra" niektórzy na polskich forach proponowali wprowadzenie krajowych odpowiedników ... na szczęście nie przyjęło się to
(Jedynym wyjątkiem jaki osobiście zauważyłem wydaje mi się być NLP)

No ale tyle tego mojego bezsensownego rozmyślania Smoku wskazał ci drogę tam poczytasz więcej o najpotrzebniejszych akronimach.


http://i190.photobucket.com/albums/z280/SPOCZKOblog/PUA/baner2.jpg

Offline

 

#4 25-09-2008 11:49:09

paruar

Początkujący

Zarejestrowany: 21-09-2008
Posty: 5

Re: Wszystkie Skróty

Smoku napisał:

Witam Cię

Przeczytaj na wstępie dział "Jak korzystać z forum".

tutaj masz link do słownika:
Słownik

Powinienem był poszukać od początku, sorry. Dzięki za odpowiedz i ze nie napisałeś tylko DAFS

Offline

 

#5 25-09-2008 11:53:34

paruar

Początkujący

Zarejestrowany: 21-09-2008
Posty: 5

Re: Wszystkie Skróty

Reprobus,

Bardzo się ciesze ze wziąłeś czas zęby mi tyle napisać, dziękuje

No jasne że "Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny"
Ciesze się ze tutaj trafiłem, tak z pierwszego żuta okiem to to forum wydaje mi się bardzo porządne z fajnymi ludźmi którzy się dzielą doświadczeniami i pomagają.  Jestem pewien ze tutaj nauczę się wszystkiego zęby maksymalnie przyspieszyć samorozwój!


Co do tłumaczenia to spróbuje w miarę czasu. Otóż nigdy nie uczyłem się pisać po polsku..pisze tak ja mi się wydaje..a Firefox mi pomaga w błędach literowych(?) i gramatyka tez nie jest najlepsza..ale próbuje najbardziej jak mogę i jeżeli napisze coś źle to proszę mnie poprawić. To jest tez jeden powód do tego ze do polskiego forum się zarejestrowałem..zęby rozwinąć mój polski jeżyk i nauczyć się podrywać polskie dziewczyny (nie raz zdarzało mi się zapomnieć słowa gdy do jakieś zagadałem)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.seductionpoland.pun.pl