Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 15-09-2008 22:01:28

Wogenke

Ekipa SPT

Zarejestrowany: 24-12-2006
Posty: 109

Izolowanie....

Rokker o Izolowaniu 101

Zabierajanie sie do izolowania dziewczyny jest decydującym moementem w każdym secie. To jest ważne dla interakcji, że to robisz, ale nadal widzę facetów nie zabierajacych się dla izolowania, które sprawia ze sargowanie trudniejszy, duzo trudniejszym niż to musi być. Ten post rzuci światlo na to dlaczego, kiedy i jak wyizolować.

Dlaczego izolować?
Celem każdego setu ktorym sie zajmujesz jest target ktorym jesteś zainteresowany, masz zbudować emocjonalne polaczenie z nią. Nie chodzi o budowanie chorego poziomu atrakcji lub sprawienie, że ona bedzie mowic: “Wow, jestes najbardziej niezwykla osobą, jaka kiedykolwiek spotkałam!”. Tutaj wszystko skupia sie na budowaniu tego polaczenia tak ze ona chce zobaczyc cię ponownie lub czuje się wystarczająco dobrze, by pójść do domu z tobą tej samej nocy. Teraz, odkąd podchodzimy do grup uzywajac MM, budowanie tego emocjonalnego polaczenia jest trudne kiedy ona jest w grupie przyjaciół. Dlaczego tak jest? Coz, oto kilka powodow:
Ona prawdopodobnie zachowuje sie inaczej wsrod jej przyjaciół niż kiedy jest sama
Ona nie chce sprawiac wrazenia ze zbyt leci na Ciebie  i wyjsc na łatwa przed jej przyjaciółmi
Jej uwaga będzie dzielona kiedy jest w grupie przyjaciół, ponieważ ona będzie, prawie zawsze zastanawiac sie co jej przyjaciele myślą o tej sytuacji
Nie możesz naprawdę otworzyć się w ten sam sposob i mówic te rzeczy, ktore moglabys owic kiedy bedzieci sami zeby istanowic ten prawdziwy związek.

Powyżej wspomniane powody powinny wystarczyć Ci, do tego by zawsze izolować, ale jest również inna bardzo ważna rzecz, którą izolowanie wspiera: to jest punkt wyjsciowy do kwalifikacji i komfortu psychicznego. Kiedy zostajesz zdziewczyna sam na sam, wiesz, że ona leci na Ciebie i możesz teraz rozpocząć kwalifikacje i zbudować komfort psychiczny.

Kiedy odizolować?
Jak najwcześniej. Jednakze bądź świadomy, że im wcześniejszy izolujesz ( lub bardziej poprawnie; im mniej zaprzyjaźniłes się z jej grupa rówieśnikow) napotkasz więcej przeszkod podczas izolowania. Jeżeli jesteś dobry w radzeniu sobie z przerywaniem, wtedy spróbować wyizolowywać jak najwcześniej. Jeżeli chcesz zagrać trochę bezpieczniej, upewnij się , że dostajesz “zielone światła” od każdego w grupie i wtedy wykonujesz izolowanie. Najbardziej ważna rzecz tutaj jest, że właściwie wyciagasz i próbujesz miec jak tylko dla siebie. W emocjonalnym modelu postępu, powiedzialbym że optymalna sytuacja, aby wyizolować jest to kiedy zbudowałeś wystarczajaca ilości attraction jak również kwalifikowales ją trochę uzywajac small hoops (chcesz oszczędzić big hoops na izolocje). Jednakze zapamiętaj, że nie jma czegos takiego jak “optymalnym sarge” i nie dostaniesz Oscara za zrobienie najlepszego podrywu, po prostu zrob swoje. Jako przykład, powiem ze wyizolowałem moja była pierwszym razem kiedy spotkałem ją po 30 sekundach rozmowy i to był 2 set zrobilem to bez winga. Doszedlem do wniosku że miałem wystarczająca ilosc attraction od podejścia i subkomunikatow i pomyślałem, że mógłboby sie to udac więc poszedłem po to. Jak większość rzeczy w pick-UP, jeżeli uwierzysz, ze proba izolowania zoowocuje, to najbardziej prawdopodobnie tak sie stanie. Jeżeli nie myślisz, ze sie uda, wtedy masz rację.

Jak izolować?
Jest 2 sposoby izolowania, mini-izolowanie i pełne izolowanie. Pierwszy nie wymaga tak wiele zgody jak drugi, ale może być za to bardzo przydatny w secie.

Mini izolowanie
Izolowanie mini jest wtedy gdy nadal pozostajesz w grupie z twoim celem (alternatywnie warto zrobić kilka kroków do baru lub gdzieś blisko grupy, ale tak by byc z grupą nadal w zasięgu słuchu). Tak wiec macie swoja prywatną, małą “bańkę” w grupie. To jest najlatwiejsze do zrobienia, jeżeli masz winga, które może zająć sie przeszkodami, kiedy gawędzisz z celem. Jeżeli nie masz skrzydła i to jest 3-set lub większy, możesz zawsze zaangażować cel w dyskusje i zwykle inni członkowie grupy zaczną rozmawiać pomiędzy sobą. Problem z mini izolowaniem moze być, że dziewczyna nadal moze byc nie zupełnie otwarta przy tobie, ponieważ mogłaby pomyśleć, że inne dziewczyny widzą lub słyszą ją; a takze to bedzie również bardzo łatwe dla innych dziewczyn, by przerwać wam w środku czegoś ważnego. To, co chcesz zrobić, to obrócić dziewczynę tak by stanela plecami wobec reszty grupy (więc ona nie widzi jej przyjaciół). Jeżeli masz winga, spraw, że on obraca przeszkody tak by ich plecy beda wobec twojego celu. To powoduje że dziewczyny nie mogą dłużej wysylac sobie sygnalow i one poswiecaja Ci więcej uwagi zamiast patrzyc przez twoje ramię, by zobaczyć, czy jej przyjaciele nie próbują mówić coś do niej.

Używam mini izolowania głównie do podniesienia attraction ktorego potrzebuję aby zacząć ja kwalifikowac jak również do wlaczenia wiecej kino.

Pełne izolowanie
To jest to czego potrzebujesz. Pełne izolowanie jest wtedy, kiedy obydwoje jestescie sami daleko od grupy, najlepiej w cichym obszarze, gdzie naprawdę możecie połączyć się. To jest właściwie jest łatwiejsze niż myślisz by dostać pełne izolowanie i, jeżeli nie próbujesz dazyc do tego, tracisz bardzo wazna część twojej gry. Sposób, w jaki wyizolowuję, to mówię coś w stylu:
“Hej mam zamiar pokazać ci coś naprawdę ekstra, ale musiani siedziec. Tam są jakieś kanapy, chodźmy”. Wtedy chwytam jej rękę i prowadzę ją. Co więcej nie wahaj się. Inne sposoby izolowania, których używam, to:
“Och mój boze wczoraj przydazyla mi sie najbardziej szalona rzecz. Opowiem ci wszystko, ale tutaj jest zbyt głośno. Chodźmy gdzieś gdzie jest ciszej”
”potrzebuję sie napic, dotrzymaj mi towarzystwa przy barze”
”Chcę zatańczyć ale nie jestem pewny, czy jesteś dobrym tancerzem … jesteś? Dobrze, chodźmy wiec” wtedy tańczę trochę, zwiekszam kino i wtedy zabieram ją do baru / kanap itd..

To, co robię najpierw podczas izolowania, to opowiadam im historię, proponuje grę lub zaczynam tworzyc komfort psychiczny. Polecam ci, bys mial cos, by utrzymac izolowanie, ale to nie jest naprawdę żadna duża sprawa… i, jeżeli dostaniesz kompletnego paralizu gatki przejdz tylko do kwalifikacji.

Izolowanie jest również miejscem, by zacząć robić jakiś poważne kino. Zrób jakiś push / pull z kino i będziesz całowal ją błyskawicznie …

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetonovÊ jímky Stochov septiky výroba a Szamba betonowe Nysa