Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 24-08-2008 21:04:46

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

[LR] "Nie róbmy tego...

...jestem chujem i moglbym Cię skrzywdzić"


Sytuacja z kobieta, która poznałem w klubie jakieś dwa miesiące temu, kiedy to imprezowałem z moimi kursantami. Direct, masa emocji, po kilku minutach KC, izolacja do miejsca gdzie nikogo nie było i zabawa jej ogromnymi piersiami.

Kilka dni później napisałem jej żeby przyjechała do mnie do domu, bo mam wolna chate.

Wymiana smsów.

Ona: A nie możemy wyjść gdzieś na miasto do jakiejś knajpki ? troche glupio mi na pierwsze spotkanie isc do Ciebie gdzie bedziemy sami.

Ja: Nie możemy. Chce z Tobą spędzić miło czas, a mój dom to moje ulubione miejsce i uwielbiam w nim przebywac.

Ona: Ale ja Cię prawie wogóle nie znam. bla bla bla

Ja: Ja Ciebie też. Słuchaj, teraz kończe, jutro przez gadu się jakoś spykniemy.

Ona: Ok. Pa:*

Następnego dnia byłem zajęty, więc do niej nie napisałem. Za to po kilku dniach wieczorkiem, ona się skusiła. I zaprosiła mnie do siebie do domu z zastrzeżeniem, że do niczego nie dojdzie. Odmówiłem bo daleko mieszka a poza tym musiałbym się ubrać. Chyba się wkurzyła bo przestała na jakiś tydzień pisać. No cóż, naprawdę mnie pociągała, ale nie podobało mi się w niej, że chciała mnie kontrolować. I wymagała ode mnie żebym biegał wokół niej, pisał słodkie smski na noc, traktował jak księżniczke,
ot taki sobie pępek świata. Chyba zbytnio się przyzwyczaiła do tego, że faceci tak ją traktują.

Justyna Music Bar (22-07-2008 13:42)
to ze sie nie oddzywasz oznacza ze mam skasowac twoj nr?
Dawid (22-07-2008 13:46)
zła jestes
Dawid (22-07-2008 13:47)
Justyna Music Bar (22-07-2008 13:47)
zla to za duzo powiedziane, ale jezeli ktos mnie olewa to poprostu niech mi od razu powie abym skasowala nr i tyle
Dawid (22-07-2008 13:49)
nie kasuj
Dawid (22-07-2008 13:50)
moze sie przydac
Justyna Music Bar (22-07-2008 13:53)
ok

No i tak minęlo troche czasu, nadal do niej nie pisałem. Bo oprócz urody, wydawało mi się, że nie ma nic do zaoferowania.

Spotkałem ja w środe w klubie.

Podszedłem i ja przytulilem nic nie mowiac. Ogólnie pieprzy mnie budowanie att, dlatego tez bardzo malo mowie w relacjach z dziewczynami. Czasami dochdozi do monologów kiedy opowiadam o moim podejsciu do zycia.

Wyprowadziłem ja z klubu poszliśmy w miejsce gdzie nikogo nie było. Gdzie zaczelismy sie calowac.
Dotyk piersi: Ok
Cipka: Zakaz Wstępu.

Próbowałęm nadal...

Ona: Nie
Ona: Nie możesz
Ona: Weź rękę.

Mam inne od większości podejście do LMRów...dlatego tez sie zbytnio nimi nie martwiłem, ale ze szanuje jej zdanie to przestałem. Przestalem jej dotykjac, calowac. Koniec spotkania.

Ja: Wracamy do klubu.
Ona: Bo nie pozwoliłam się dotknąć ?
Ja: Tak, szanuje Twoje zdanie, ale widze że różnimy się podejściem do niektorych spraw. Jak masz zamiar traktować seks i dostęp do swojej cipki jako element przetargowy, który przytrzyma mnie przy Tobie to jestes dla mnie nic nie warta...tzn ze nie masz nic wiecej do zaoferowania
Ona:  :shock:

Ajj chyba nikt tak ksieżniczce do tej pory nie mówił :twisted:


Po chwili milczenia, dziewczyna się zatrzymuje. To tak jakby mi powiedziała "jednak tego chce..."

Usiedliśmy na schodach, przytulila się.

Ona: Nie obrażaj się.
Ja: Nie obrażam się na Ciebie
Ona: Ale bajerę masz dobrą.
Ja: Kobieto...o czym ty mi tu pierdolisz ? Wale takie gierki. Jak masz zamiar ze mną grać i pokazywać kogoś kim nie jesteś to oboje nie powinniśmy tracić czasu (wstaje i odchodze)
Ona: Dawid. Zostań

I mnie całuje.

Podszedł do mnie jeszcze koles organizator imprezy. Pogadaliśmy troche o festiwalu Creamfields 2008. On jest współorganizatorem, ja promuje festiwal na Kraków.


Zmył się i mieliśmy czas na rozmowę.
Tematy typu: Carpe Diem, postrzeganie kobiet przez facetów po przygodnym seksie, uczucia.

Smoku napisał:

* Nie wiesz czy się obudzisz jutro, trzeba robić to na co ma się prawdziwa ochotę
* powiedz mi jaka jest różnica między panna, która ma ochote i pojdzie do lozka z facetem, a taka ktora ma ochote i nie pojdzie z nim do lozka bo bedzie sie bala, ze wyjdzie na dziwke. A gdyby miala 100% pewnosci ze nikt, nigdy o tym sie nie dowie...zrobilaby to.
* Denerwuje mnie, ze przez tych wszystkich sfrustrowanych kolesi kobiety nie mogą spełniać swoich najskrytszych pragnien
* Co byś zrobiłą gdyby miało nie być jutra ?

Zrobiło się bardzo romantycznie.


Ona: Chodź spać do mojej koleżanki.
Ja: Nie znam jej.
Ona: Chodź ją poznać. Napewno się zgodzi.

I tak poznałem jej 3 koleżanki i ich qmpla naturala. Bardzo fajny gość, przegadaliśmy większośc drogi na kwadrat.

Wbiliśmy na chate moja poszła się przebrać i zmyć makijaż. Jej koleżanka przygotowała nam łóżko (kurde największe lóżko na jakim spałem). A ostatnia została ze mną w pokoju. Leżała twarza do mnie, w samych majteczkach i staniku, machając nóżkami w powietrzu. Pogadaliśmy chwile i nabrałem na nią niesamowitej ochoty. Patrzyliśmy się na siebie. I widać było, że coś zaiskrzyło. Niestety nie zrobiłaby tego koleżance.

Kiedy moja była już gotowa poszliśmy do sypialni.


W pewnym momencie zrobiło mi się jej żal bo kiedy tak rozmawialiśmy i mówiłem jej o tym, że spotykam się z innymi kobietami, że nie chce związku póki się nie zakocham, że jestem chujem i że nie powinniśmy tutaj teraz leżeć. Ona jeszcze bardziej się przytulała i mówiła, że nie będzie mnie zmieniać. Że nie jestem jej własnościa i nie ma do tego prawa. Ale widziałem jak się biła z myślami, zamykała oczy wtulając się we mnie i milczała, smucąc się.

Tam ją wymasowałem i się pobawiliśmy. Nie było FC bo wszystkie gumki, które miałem w portfelu zużyłem dzień wcześniej z moja kochanka.


Jeszcze sie z nią spotkam. Ale nie wiem czy chcę się posunąć krok dalej. Dopadły mnie wyrzuty resztek mojego sumienia.

Pozdrawiam

Offline

 

#2 25-08-2008 21:22:01

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: [LR] "Nie róbmy tego...

To jest klasyk

Życie jest kurewskie bo daje nam tyle możliwości z których nie chcemy korzystać Abstrahując od tematu znam wielu gości którzy np chcieliby zrobić sobie prawo jazdy na motor a nie chca bo sie boja ze sie o drzewo rozpierdola Osobiście jednak myślę, że to dobrze mieć sumienie Pozdrawiam


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

#3 14-09-2008 12:28:06

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: [LR] "Nie róbmy tego...

Zaprosiła mnie na impreze. Tam zabrałem ją do ubikacji żeby po prostu szczerze pogadać bez świadków.

Śmieszna wogóle akcja bo laska mi wyjeżdzała tekstami
"jakbys mi powiedzial ze mnie kochasz to napewno bym sie z Toba przespala"
"jak to jest jak robisz to z roznymi kobietami? nie nudzi ci sie to?"
"Wiesz co ? Naprawde podoba mi sie to ze jestes taki szczery"

Później tekst:
"Włóż go, ale tylko na chwile"

Była dziewicą. Polało się troche krwi.

Chwile później
"Prosze Cię włóż go jeszcze."

Ktoś chciał wejść do ubikacji to wpuściliśmy i poszliśmy na łóżko, miałem jedną gumkę przy sobie, która przed chwila zużyłem

Troche pieszczot i tekst:
Ona: Dawid prosze Cię zrobmy to bez gumki
Ja: Mój aniołek się rozkręcił

A rano:
"Chciałabym się spotykać z Toba częściej niż 2 razy w miesiącu"


Najszybciej wzbudzicie zaufanie u dziewczyny, jeżeli będziecie całkiem szczerzy. Mówcie jej nawet najgorszą prawde, że spotykacie się z innymi kobietami, że nie możecie jej obiecać związku. Ona paradoksalnie to doceni. I wyróżnicie się z tłumu pozerów, których w dzisiejszym świecie jest pełno. Szczerość to najszybsza droga do serca kobiety.

Poza tym co za frajda jak kobieta leci na osobe którą wykreowałeś w jej głowie, a nie prawdziwego Ciebie ?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotels Ecuador