Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 09-09-2008 10:42:43

lipton

Ekipa SPT

Zarejestrowany: 24-10-2007
Posty: 15

Date 1,2,3. Badboy [PL]

Post pochodzi z forum badboya

tłumaczenie: lipton

Date 1,2,3
To jest coś nowego, czego używam…pochodzi z tych technique Summer (płyty BB które maja się niedługo ukazać)

Wszyscy byliście w tej sytuacji…randka, i wszystko idzie perfekcyjnie, Lecz w koncu kiedy idziesz do sex, ona stawia wiele oporu,  i ja względnie tracę także zainteresowanie.
Podstawowym problemem, nie jest Twoja gra, jak ogół społeczności myśli,. Głównym problemem jest DZIEWCZYNA POTRZEBUJE PRZYGOTOWAĆ SIEBIE NA SEX. One nie są jak faceci, wystawiasz kutasa i w każdej chwili w ciągu dnia wkładasz w jakieś usta/cipkie. One potrzebują przygotować ciało na sex. Ogolić nogi, ogolić okoloic bikini…bikini kilka innych rzeczy…

Wiec one będą przychodzić na 1 i 2 randkę totalnie nie przygotowane na seksualne wydarzenia, jednak w głębi umysłu chcą tego. Lecz większość facetów (97%) na tej planecie będzie randkować z nimi miesiącami przed sexem. Wiec ona myśli ona ma czas…wiele czasu do przygotowania siebie

I wtedy wytrenowany facet nadchodzi, wie jak eskalować szybko, jak podniecić ją seksualnie. Robi te wszystkie rzeczy w ciągu paru godzin, rzeczy, które normalny facet robi przez kilka miesięcy.
Kiedy to wydarzyło się mi, i to wydarzyło się  całkowicie niedawno. Zatrzymałem inicjatywę hardcorowego sex tego samego dnia. To jest głupie. Ona nie czuje się komfortowo w swoim ciele. Jednak jeśli wydarzy się sex, to nie będzie równie dobry.
Wieć co ja będę robił z tym, będę eskalował, i wtedy zacznę dotykać jej cipkie przez jeansy/cokolwiek w co jest ubrana
I wtedy koniec. Nie chce isc dalej jeśli dostrzegam ujawniające się problemy. Czasem one chca wiecej twojej reki w majtkach, lecz będzie dobrze jeśli dotykasz ją przez majtki/jeansy.

Nie chce wyjść dalej poza ten punkt. I wtedy koniec, więcej pocałunków…zabawy, lecz nie chce domykać tego. Poczekam do następnego razu.
„Zasiałem ziarenko”

więc następną razą kiedy ona przyjdzie, ona wie…wie co się wydarzy. Przyjdzie gotowa, ogolona, perfekcyjnie pachnąca. Ponieważ  z  mojej akcji powiedziałem co będzie następny raz.

Co wskazuja ta metoda, że…jeśli przychodzi następny raz gruntownie zgadza się, chce seksu z tobą. Inaczej ona nigdy nie przyjdzie.

Jej przyjście na następną randkę (w moim przypadku 2) jest olbrzymim IOI jaki mogłem dostać. Jeśli przychodzi na 2 randkę, wiem ona ogoliła cipkie, przygotowała wszystko do sexu ze mną

Chłopaki, spróbujcie tego

Offline

 

#2 09-09-2008 18:47:20

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: Date 1,2,3. Badboy [PL]

To jest naprawdę bardzo wartościowy post

Offline

 

#3 09-09-2008 18:54:50

lipton

Ekipa SPT

Zarejestrowany: 24-10-2007
Posty: 15

Re: Date 1,2,3. Badboy [PL]

ha przetłumaczyłem bo tytuł wydawał się interesujący

Offline

 

#4 11-09-2008 21:10:25

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: Date 1,2,3. Badboy [PL]

Wydaje sie proste ale trzeba to przeczytac


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.hotels-world.pl https://www.hotels-world.pl/