Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 10-09-2008 07:12:10

Wogenke

Ekipa SPT

Zarejestrowany: 24-12-2006
Posty: 109

Priceless Secrets To Calling Women

Priceless Secrets To Calling Women
by Stephen Nash

Miałem to WIELKIE pytanie w moim emailu dzisiaj rano od faceta pytajacego jak rozmawiać z kobietami przez telefon. Tyle facetow zostaje podenerwowanych i wpadają w transy kiedy muszą odbyc pierwsza rozmowe przez telefon z kobieta. Co mówisz? O czym rozmawiasz? Jak przechodzisz do zabezpieczonych planów randki?

Jestem ogromnym fanem CEIC i naprawdę kocham twój ebook. Pomogł mi rozwiazac problemy z moim Inner Game. Przeczytałem inne książki, ale oni nie opisali tego jak "Jak Dostać Dziewczynę".

Od przeczytania twojego ebook, wypróbowuję rzeczy i spotykam DUŻO nowych kobiet. Ostatnio rozmawiałem z tę cudowną brunetką w kolejce, w sklepie z kawą. Dostałem jej numer i obiecałem, że odezwe sie bysmy mogli razem spędzić czas. Spotkanie bylo krotkie (jak 5 minut) ale mieliśmy naprawdę zabawna interakcje. Jednak zanim wybrałem telefon, stałem się całkowicie nerwowy – ona była tak GORĄCA. Zacząłem myśleć, moze powinienem powiedzieć coś innego ??

Jaka twoja rada co do rozmow telefonicznych? Zaznaczę, nie chcę potraktować ją jak jeden z chłopców i szczerze nienawidzę rozmawiać z kobietami przez telefon. Czuję się tak niepewny gdy nie jestem w stanie widzieć wizualną reakcję. Co jest dobrym planem działania  kiedy telefonujesz do naprawdę atrakcyjnej kobiety ??

Darryl, Santa Fe, NM.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hej Darryl,

Dzięki za pochwalki za ebook. Wesel się, gdy wiem ze pomaga wyjść ci. Dostaję wiele pytań, ale jestes zablokowany, ponieważ twoj problem adresuje sie zarówno na twoja wewnętrzną grę, jak i zewnętrzne wyzwanie.

Przede wszystkim, nie zapominaj, że piękne kobiety są LUDŹMI. Ok? Wiem, że to jest naturalne być trochę poddernerwowany, ale szczerze Darryl … jeżeli ona dała ci jej numer i miała zabawna rozmowę z tobą, ona na Ciebie leci! A więc przestań niepokoić się o to jak piękna jest i zapamiętaj, że ona mogłaby być rowniez poddenerwowa podczas rozmawiania z tobą i rowniez byc moze dalej przez telefon. Datująca się scena jest ciezka dla każdego, takze nie czyn jej teraz jeszcze trudniejszej dla siebie. Zanim zadzwonisz spróbuj odprężyć się, wziac kilka głębokich oddechów i kierować się tym małym planem działania:

1) nie przedstawiaj siebie przez telefon w ten sposób, "Hej, mowi Darryl, wiesz – z Starbucks ?? Pamietasz mnie ??" Zły, zły, zły … tu jest to, co mówisz:

"A więc byłem ponownie w tym samym Starbucks i zapamiętałem, co powiedziałaś o Soja Chai Frappa Latte Mokka Ventis i zdecydowałem sie sprbowac. Nawet nie mrugnąłem od czterech godzin – zupełnie jestem drutowaty … jak możesz pic te rzeczy?"

Tak, to jest oczywiście żartem – zrobionym wyraźnie przez śmieszne brzmiaca nazwe kawy. Tuaj przypominasz jej to, kim jestes, resetuję jej aktualną emocjonalną rzeczywistość ale również przypomniansz jej o swoim nieskazitelnym poczuciu humoru. Czy widzisz, jak to pracuje? Chcesz, by ona przypomniała, jakie emocje czuła, kiedy to spotkała się z tobą i dała ci numer. Najlepszy sposób zrobienia tego, to po prostu używac twojej marki humoru. Zalapales to?

2) Wprowadź ją w twój świat przez proste opisywanie jak wspanialy jest twój dzień i życie. Jeżeli czujesz się marny, przygnębiony i bezcelowy wtedy, zdecydowanie nie przekazuj tej negatywności na nią! Zamiast tego, zobacz szklankę twojego życia jako do połowy pełna i powiedz jej o wspanialym życiu, jakie masz.

3) Opakuj to nastepujaca wersją:

"idę na wspaniala impreze w sobotnia noc. I dqm ci trzy wskazówki: jeden, jest na łodzi; dwa, jest pod gwiazdami; trzy, jest nie formalne, ale spokojnie. Byloby wspaniale jesli przylaczylabys się do mnie."

Tutaj, jeszcze raz zresetowałes uczucia wchodzac z humorem (przez dawanie jej wskazówek o wypadzie )i zapraszajac ja by spędzila wieczór z tobą. Wierzę w bycie bezpośredni kiedy wychodzisz na randke. Inni mogą kazać ci spytać sie jej w pewien sposob, ale wierzę, że prawdziwa praca jest zrobiona PRZED pytaniem. Jeżeli ona czuje cos do ciebie, mógłbyś wysłać jej sygnały dymne i ona mówiłaby tak. Ok?

Panowie zycze wspanialego dnia!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.seductionpoland.pun.pl