Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 28-09-2006 20:59:34

long3r

Advanced

tajne ;)
Skąd: uwodzenie.fr
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 38

#close - od niechcenia

Wracałem dzis autobusem od kumpla. Delikatnie ciachnięty po kilku piwkach klapnąłem na koncu busa i zamknalem oczy. Jakies gwałtowne hamowanie, czy coś... otworzylem oczy i widze w połowie busa siedzi dziewczyna i patrzy na mnie. Za figure L6 ale za buźkę to bym L9 dał. Zombie robi swoje - dziewczyna szybko odwróciła głowe ale ja nie mając pojecia co zrobic w takiej sytuacji przecisnąłem się do niej i otworzyłem tak:
-Jesli możesz mierzyć mnie takim przyjaznym wzrokiem to równie dobrze mozesz ze mna porozmawiać.
-Widac ze lasce nie zdarzaja sie takie sytuacje czesto - burak na twarzy, otwarte usta i ogólnie szok.
-(i kolejny raz niewiem jak zareagowac, ale kiedys, jak tylko przeczytałem TU zapamietałem i wykorzystałem z dobrym skutkiem takie oto zdanie, wiec teraz je powtórzyłem) Co? <usmiech> Onieśmiela cie rozmowa z takim fajnym kolesiem?

Całość wypowiadana raczej bez wiekszych emocji (i tu błąd bo taki direct powinien być podparty odpowiednią postawą i BL)

-Lasia jeszcze wieksze zdziwienie, coś bełkota, jeszcze bardziej czerwona.
-Ja patrze a tu moj przystanek zbliza sie (k****)... wiec mowie - Zaraz wysiadam. Daj mi swój nr. Pogadamy jak ochłoniesz a ja znajde troszke czasu <usmiech>.

Wklepała numer a ja wysiadłem. Dziwi mnie jedno. Zdania wypowiadane całkowicie bezpłciowo (a moze sie myle, moze juz umiem to robic nie myslac o tym) dały taki efekt. No cóż... bede dalej praktykowac.
Pozdrawiam nowe forum.

Longer


-------------------

Prawdziwymi zwycięzcami sa ci, którzy walczą i nigdy nie zaprzestają... !

Offline

 

#2 29-09-2006 21:29:21

Boski GoNzO

Początkujący

Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 8

Re: #close - od niechcenia

Wklepała numer a ja wysiadłem. Dziwi mnie jedno. Zdania wypowiadane całkowicie bezpłciowo (a moze sie myle, moze juz umiem to robic nie myslac o tym) dały taki efekt. No cóż... bede dalej praktykowac.

poprostu robiles wszystko totalnie na loozie, nie okazywales emocji, wrecz rozmawiales jak ze stara dobra znajoma...a po 2. trafiles na taka ktora chyba nigdy nie rozmawiala z kims takim

Offline

 

#3 01-09-2008 00:30:30

GregorDG

Początkujący

Skąd: okolice Katowic
Zarejestrowany: 22-02-2008
Posty: 5

Re: #close - od niechcenia

pokazales wyzsza wartosc nawet tak krotka rozmowa i dostales nr
zreszta poza tym BL i wszystko sie liczy - ona i tak cie ocenila juz przez tak krotki czas

sa tez inne opcje ale pozostanmy przy tych


Kto chetny na wyjscia wieczorami - w tygodniu i/lub w weekendy do SPIZU LUB INNYCH DUZYCH KLUBOW ?
Zainteresowani PW - ja jak mam wolny wieczor jestem zawsze chetny - KATOWICE

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz