Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 20-08-2008 11:51:12

lipton

Ekipa SPT

Zarejestrowany: 24-10-2007
Posty: 15

Podryw na dworcu pks

Ponieważ ostatnio często przebywam i działem na dworcu PKS zamieszczam raport z gry dziennej

Siedzę sobie na ławeczce, świetny stan po zdanym egzaminie na studiach, w weekend skakałem na bungee totalny odlot, i extra wrażenia jest świetny temat do rozmowy o lifestylu. Mowa ciała alfa, uśmiech na twarzy, wchodzi HB8 blondynka, krótka spódniczka wow, na to właśnie czekałem, za nią od razu 2 koleżanek. Przeszły obok mnie brak EC widać że trochę nieśmiałe dziewczyny, widziały jak się na nie patrze. Zobaczyłem jak dołączają się do rozmowy do 3 innych dziewczyn tworząc takie kółeczko. Widzę przez okno HB8 cały czas zerka na mnie ale jak ja się spojrzę ucieka wzrokiem, jest bardziej zainteresowana mną niż rozmową z koleżankami od czasu do czasu włącza się w rozmowę z nimi . Nie jest typem liderki, podoba mi się to w niej, ma słodki wyraz twarzy taki niewinny.

Nie wiem jak podejść i co powiedzieć 6 dziewczyn i wokół pełno excuserów.
Znowu spojrzenie na moją blondi i delikatny uśmiech, trochę skrępowana odwzajemnia uśmiech.
Nie daruję sobie jak nie podejdę 3,2,1. Wstaję i idę wychodzę na zewnątrz cały czas na mnie patrzy jest w lekkim szoku pewnie już wie że idę do niej. Podchodzę i otwieram grupę ale już jestem przy mojej blond i łapię ja za ramię:
- hej dziewczyny pożyczę na chwilę waszą koleżankę, będziemy siedzieli tam pod daszkiem, za 5 min ją oddam 
I już podążamy porozmawiać w spokojne miejsce. HB trochę buraczek na twarzy, ale widze że jest zadowolona, totalny szok nic nie mówiła przez całą drogę do ławeczki.

Siadamy i zaczynam rozmowę, dziewczyna cały czas w szoku aż w końcu odzywa się i pyta:
- dlaczego to zrobiłeś?
- nie chciałem Cię przestraszyć, nie darowałbym sobie gdybym nie podszedł i nie porozmawiał z Tobą.
- ale dlaczego ja?
- widziałem jak się na mnie patrzysz, myślę że jesteś niesamowita kobieta podoba mi się to w Tobie

Od razu łapiemy wspólny kontakt, przedstawia się ma na imię Aneta, i w tym roku pisała maturę. Budęję rapport co by chciała robić w życiu, co jej sprawia największą radość i z czym chciała by wiązać swoją przyszłość. Od początku jest otwarta i emanuję pozytywna wibracją. Pokazuję jej filmiki z zdjęcia z mojego skoku bungee. Łapiemy świetny kontakt.

Jej koleżanki nawet nie podeszły jak rozmawialiśmy po czasie kiedy miałem im ja zwrócić. Pewnie myślały że jestem jej kolegą LOL 

Pół godziny a ona już musi iść na autobus, wymiana numerów i jesteśmy umówieni że zadzwonię w tym tygodniu po następnym egzaminie.


Na dworcach PKS i PKP świetnie mi się sprawdza direct, Kobiety są przyzwyczajone do codzienne spotykania tych samych twarzy, totalna rutyna w ich życiu a tu pojawiam się ja dobrze ubrany, uczesany, pewna mowa ciała, nie spodziewają się tego, są w kompletnym szoku bo to wbrew programowaniu społecznemu podrywać w takim miejscu. Nie muszę dodawać że to miejsce pełne excuserów 10 min przed podejściem jacyś kolesie próbowali zaimponować dziewczynom zakładając kominiarki i udając terrorystów.

Jeśli w klubie stosuję social poof to tutaj nie ponieważ większość podróżujacych sie zna i są nudnymi excuserami. Ty musisz być inny, najlepiej poznać kilka fajnych koleżanek, a niektóre kobiety samę będą brały od nich Twój nr telefonu pocztą pantoflową.

Offline

 

#2 20-08-2008 15:28:45

Mad Mike

Mod

7547413
Skąd: Jaworzno city
Zarejestrowany: 06-11-2007
Posty: 32

Re: Podryw na dworcu pks

Bardzo przyjemna akcja,aż miło się mi się czytało ten raport Miałeś atraction od początku-zerkała na  Ciebie i się uśmiechała
Dobrze,że ją izolowałes-lepiej się rozmawia w cztery oczy,pozatym tworzy się taka aura romantycznej chwili


lipton napisał:

Ty musisz być inny, najlepiej poznać kilka fajnych koleżanek, a niektóre kobiety samę będą brały od nich Twój nr telefonu pocztą pantoflową.

Całkowicie się zgadzam z tym twierdzeniem

Pozdro


Wizja i misja..!
Dopiero od chwili, gdy wychodzisz szkolenia, zaczyna się najważniejsze szkolenie, zwane życiem...

Offline

 

#3 20-08-2008 20:49:57

lipton

Ekipa SPT

Zarejestrowany: 24-10-2007
Posty: 15

Re: Podryw na dworcu pks

to jest fr sprzed ok miecha, dla mnie najlepjej sie uwodzi w takich publicznych miejscach jak sklepy, przystanki, dworce, laweczki w parku i na miescie.

Masz przewagę nad innymi bo jestes odwazny i jest duza skutecznosc przy direccie.
Latwo i szybko, nie trzeba stosowac skomplikowanych technik jak w klubach kiedy sukotarcza jest wysoko.

Offline

 

#4 20-08-2008 23:50:38

Lukish

Friend

Zarejestrowany: 31-01-2008
Posty: 52

Re: Podryw na dworcu pks

Jak direct wychodzi Cie ładnie na streecie, to plusik
Ja w klubach wole directy, a na streecie indirect


pozdro

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetónovĂŠ Ĺžumpy Prievidza a okolie Sme