Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 24-06-2008 15:20:44

tygrysek

Początkujący

Zarejestrowany: 21-01-2007
Posty: 10

zakaly imprez - nie przejmuj sie nim, on tak zawsze

Napewno spotkaliscie sie z takim typem kolesia, ktorego zaraz opisze. Typ taki jest zazwyczaj bez laski ale bywa ze i z kims na ogol niezbyt atrakcyjny jak i jego druga polowka, co prawdopodobnie rodzi u niego frustracje . Mimo kompleksow ma wysokie mniemanie o sobie, wsród pijacych jest zazwyczaj najbardziej nawalony, rzuca kiepskimi zartami, jesli opowiada kawaly to starsze niz internet , próbuje podrywac laski na burackie teksty i ogolnie wszyscy maja go dosc i na boku mowia wam o nim "nie przejmuj sie nim, on tak zawsze". Z zalu lub dlatego ze kazdy go zna nikt nie ma ochoty oklepac mu ryja ani zniszczyc go slownie.
Ja ostatnio co impreza natykam sie na takich i poprostu traktuje ich jak powietrze, chyba ze przegna to jakis drobny przytyk ucinajacy gadke. Co wy radzicie, wchodzic w takim w konfrontacje narazajac sie na przyslowie "nie kloc sie z idiota, bo sprowadzi cie do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem" czy olewka, czy moze cos innego ? Jestem zdecydowanie przeciwny budowaniu swojego social proof na kims slabszym, ale ktos taki sam sie prosi o nauczke wiec czemu nie dwa w jednym ?

Ostatnio edytowany przez tygrysek (24-06-2008 15:34:33)

Offline

 

#2 24-06-2008 19:46:54

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Re: zakaly imprez - nie przejmuj sie nim, on tak zawsze

Wiem co masz na mysli, prawde mowiac to nie jego wina ze jest taki marny, niektorzy potrafia zjednywac sobie ludzi, a inni nie i nie ma za co ich lac po mordzie (chociaz ja tez czasami mam ochote). Z reguly nie zapraszam takich ludzi na imprezki, jezeli np. nie znam ich jeszcze tak dobrze. Ale ja czasami (jak mam humor) robie cos przeciwnego do grupy: oczywiscie, trudno sie smiac do starych zartow, zwykle jednak robie przymusowy usmiech. I probuje ciagnac temat, zeby po prostu nie czul sie glupio (sam kiedys tez czasami tak mialem,  - okropne uczucie - nikomu nie zycze).

Zaakceptuj takiego jaki jest, a jezeli to jest jakis Twoj znajomy, taki ktorego spotykasz na codzien, to staraj sie go nie lekcewazyc, doceni to

Pozdro

P.S. Czasami jak sie wsluchacie w te niby lamerskie zarty, to mozecie zauwazyc, ze smialibyscie sie z nich gdyby ktos bardziej zabawny je opowiedzial Pomyslcie nad tym

Offline

 

#3 24-06-2008 20:49:35

tygrysek

Początkujący

Zarejestrowany: 21-01-2007
Posty: 10

Re: zakaly imprez - nie przejmuj sie nim, on tak zawsze

chyba żartujesz, ja nigdy takich nie zapraszam
najlepsze jest to że nigdy nie jest to jedna i ta sama osoba, ale często na imprezie przynajmniej jeden taki "oryginał" się trafia

I probuje ciagnac temat, zeby po prostu nie czul sie glupio

znam to zdarzało mi się ale tylko wtedy gdy był to ktoś kogo lubię, takie ratowanie dupy, poniekąd też swojej, bo ludzie też Cię postrzegają przez pryzmat tego z kim się zadajesz.

Offline

 

#4 25-06-2008 10:13:41

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Re: zakaly imprez - nie przejmuj sie nim, on tak zawsze

"Z reguly" - chodzilo mi ze ja nie zapraszam, ale i tak ktos tam kogos przyprowadzi

Offline

 

#5 07-07-2008 12:10:24

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: zakaly imprez - nie przejmuj sie nim, on tak zawsze

ostatnio widzialem takiego goscia Przesmieszny byl W czapce $dola$ odwalal niezle, caly czas chcial na siebie zwrocic uwage wszystkich Ostatnim razem jak na niego spojarzalemmial salate w nosie (warzywo, nie pieniadze ;p) Rzeczywiscie zal jest takich ludzi, jego mi bylo wyjatkowo szkoda

Ostatnio edytowany przez Krzysiak (07-07-2008 12:10:57)


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

#6 07-07-2008 15:10:46

Lukish

Friend

Zarejestrowany: 31-01-2008
Posty: 52

Re: zakaly imprez - nie przejmuj sie nim, on tak zawsze

Patrzysz ze swojej perespektywy, może jemu jest z tym dobrze.....pamiętajcie wszystko jest subiektywne, ważna jest suwerenna interpetacja



Lukish

Offline

 

#7 14-08-2008 01:36:00

Mad Mike

Mod

7547413
Skąd: Jaworzno city
Zarejestrowany: 06-11-2007
Posty: 32

Re: zakaly imprez - nie przejmuj sie nim, on tak zawsze

to chyba powiedział Solid (ale nie mam pewności) na POSU:
" próbując obniżyć werbalnie czyjąś wartość, obniżasz tylko swoją wartość"
wg. mnie nie ma sensu "niszczyć" takich kolesi-excuzerów, czyli krótko mówiąć: "nie kloc sie z idiota, bo sprowadzi cie do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem"

ZNAJ SWOJĄ WARTOŚĆ


Wizja i misja..!
Dopiero od chwili, gdy wychodzisz szkolenia, zaczyna się najważniejsze szkolenie, zwane życiem...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ts2 marcin frąckiewicz