Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 19-12-2007 20:23:07

brzozik

Advanced

2900350
Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 10-11-2006
Posty: 189
WWW

Film + Zan Perrion = Boom?!

Czesc.
Sluchajcie, zostal wyprodukowany (chyba juz) film, w ktorym Zan gra samego siebie.
Filmik raczej trudno dostepny, wyglada na niszowy, czyli oznacza to, ze dla nas jak znalazl.
Jesli ktos kreci sie po jakichs super - hiper tajnych stronach z filmami itp. niech poszuka filmu o tytule:

'Let the Game Begin' z 2007 roku.
Reżyser: Amit Gupta

Krótki opis filmu:
Successful entrepreneur Max learns that the woman he married has always really been interested more in his money than in being his wife. After his cousin Ricky gets burned by a gold-digger himself, Ricky introduces Max to the world of the pickup artist, hoping to give Max confidence and the tools to find a woman who likes him for who he is.


Nie wiem jak znaczaca role gra tam Zan i czym moze sie 'pochwalic', ale ogolnie po opisie i kategorii filmu (Comedy/Drama) sadze, że moze byc to ciekawa pozycja.

TRAILER:
http://video.aol.com/video-detail/let-t … /472478833

Pozdro
Brzozik

Ostatnio edytowany przez brzozik (19-12-2007 20:42:03)


Uciekając od księcia, Kopciuszek zostawił drugi but na podłodze, spódniczkę na żyrandolu, bluzkę na komodzie... Ale o tym bajka milczy.

Offline

 

#2 19-12-2007 21:47:51

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Re: Film + Zan Perrion = Boom?!

Zapowiada się ciekawie Muszę mieć ten film, w sumie to dla samego Zana, bo lubię go oglądać i słuchać

Offline

 

#3 20-12-2007 06:54:59

Wogenke

Ekipa SPT

Zarejestrowany: 24-12-2006
Posty: 109

Re: Film + Zan Perrion = Boom?!

Niepowiem, gosc jest ciekawym bytem Pozyjemy.... zobaczymy?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://lukaszsurma.pl/