Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 19-11-2007 09:58:17

juyer

Advanced

Zarejestrowany: 22-12-2006
Posty: 35

co mozna robic w Katowicach w zimie...

Day2 - zwany kiedys randka - co mozna ciekawego robic w Katowicach
w zimie. Na pewno FunCity z billardem i kregielnia.
Na lyzwach jezdzic nie umiem, a slynne badboyowe zoo nie wiem, czy jest czynne zima,
po za tym jest w Chorzowie.

A wiec dawajacie propozycje na aktywny dzien2 w KAtowicach:
1. Funcity
2. ???

dopisujcie cos :-)


--
"Nie sztuka wyłożyć teorię. Praktyka to inna sprawa."

Offline

 

#2 19-11-2007 14:22:56

Skylook

Advanced

Zarejestrowany: 16-03-2007
Posty: 55

Re: co mozna robic w Katowicach w zimie...

chcesz ją zainteresowac soba czy miejscem w ktore idziecie
sprawisz ze bedzie widziala w ciebie swojego ksiecia i faceta ktorego pragnie z randki na smietniku zrobi disneyland

Offline

 

#3 19-11-2007 15:20:39

Fufu

Friend

7555698
Skąd: Wiedeń / Katowice
Zarejestrowany: 11-01-2007
Posty: 139
WWW

Re: co mozna robic w Katowicach w zimie...

Skylook, zgadzam sie w 100% ale jak sie w glowie ma mysli 'cholera, nie mam gdzie isc i na bank bedzie narzekala na miejsce' to ...no coz, rzadko ma to dobre zakonczenie.

planetarium - tez Chorzow ale znajdz mi jedna laske, ktora nie lubi gwiazd he he

SCC - laski & zakupy - ich zywiol w sumie moj tez... idziesz i robisz przypal, podrywasz manekiny, proponujesz przejazdzke na jednej z wielu karuzeli ... lody w srodku zimy poza tym zobaczysz czy ma taki gust jaki chcesz proponuje gre 'ona ubiera Ciebie, Ty ją'

basen - chociaz w sumie raczej Jaworzno, Tychy lub jeszcze inne pokrewne - ale kto powiedzial, ze jak dojedziecie tam razem autobusem to bedzie nudno?

herbaciarnia - kiedys w katowicach byla, tez nie wiem gdzie jest, bo wole herbate w domu ha ha

Muzeum Śląskie - czasem maja fajne wystawy .. mowie NAPRAWDE fajne (np. teraz „Świat kobiety. Świat mężczyzny” (11 grudzień 2007 - luty 2008)) ...w soboty wstep za friko

kino sobie daruje bo to dla mnie bezsensu ... idziesz film ogladac czy laske soba zaczarowac

lodowisko ... tez nie umiem jezdzic, ale w tym roku na pewno sie wybiore... wlasnie po to aby Cie ona nauczyla :d ...no chyba, ze sama nie umie to darujcie sobie lub niech to bedzie dla was wyzwanie

Katowice nocą - robienie fotek gdy juz jest ciemno w sumie teraz juz jest o 17 ciemno, wiec jest ok... potrzebny tylko aparat i statyw, aby fotki dobrze wychodzily

jak sobie jeszcze przypomne to dopisze <co?>

i pamietaj o tym co napisal Skylook kazde miejsce z Ksieciem jest rajem, a z burakiem to nawet raj bedzie do dupy


strasznie mi z tego powodu wszystko jedno

...zawsze mów kobiecie, że jest inna niż wszystkie, jeśli chcesz otrzymać od niej to, co od wszystkich

Offline

 

#4 20-11-2007 22:17:40

jabol

Początkujący

Zarejestrowany: 08-11-2007
Posty: 2

Re: co mozna robic w Katowicach w zimie...

Mały Spodek i mecze hokeja na lodzie xD

Offline

 

#5 21-11-2007 00:37:36

Mad Mike

Mod

7547413
Skąd: Jaworzno city
Zarejestrowany: 06-11-2007
Posty: 32

Re: co mozna robic w Katowicach w zimie...

zapraszam do mnie do Jaworzna na basen

Ostatnio edytowany przez Mad Mike (21-11-2007 00:38:46)


Wizja i misja..!
Dopiero od chwili, gdy wychodzisz szkolenia, zaczyna się najważniejsze szkolenie, zwane życiem...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://restauracjaheban.online przegrywanie kaset vhs łódz