Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 12-10-2007 08:58:30

Nevion

Advanced

Zarejestrowany: 17-03-2007
Posty: 47

Budowanie DHV (Skrzydła) wingowie.

Takiego tematu tu jeszcze nie widziałem.

A więc wczoraj z moim wingiem wpadłem na pomysły jak budować jego wartoś w oczach kobiet za pomocą winga. Byliśy na kursie tańca i wykorzystaliśmy jedenz naszych pomysłów:

Podchodze do laski z którą jest kumpeli mówie
JA "Siema szefie co jutro robisz?"
Wing "Pojedziem do jakiegoś klubu, weź auto"
Ja "Ok, super"
Wing "A bierzesz swoja laske?"
Ja "Chyba nie, w niedziele jestem z nią umówiony, ale jak wymyslisz coś ciekawego to w poniedziałek się z nią spotkam" - Laska w śmiech
Akcja wyszła na tyle dobrze że wcześniej jego nowa laska, widziała mnie na parkiecie z jedną z najleszych lasek na parkciecie i również że ja byłem alfa ze swoimi kumplami  (noobiki). To też się liczy, że buduje mu ktoś wartoś kto jest równie prawie alfa umie sie ubrac, ma swój styl, a jest jeszcze pod wingiem (kumplem)

Różne inne skrzydła (DHV dla winga) wymyslone przez nas
- Szefie ale super się rozprawiłeś z tymi gościami.
* Każdy by się tak zachował na momi miejscu.
- Moim zdanie nie, miałem do Ciebie szacunek ale teraz to juuż całkiem!

Na dyskotece jak jesteś z nową laską albo przed chwilą poznaną, dajesz wingowi kase na dwa driny jakie chcesz, wczesniej. Kiedy on podchodzi.
- Czesc Szefie, ale sztywo na parkiecie, rozkrc impreze jak zawsze.
* Zaraz zobacze, a gdzie Twoja dziewczyna?
- Nie wziełem jej dzisiaj, chcesz cos do picia?
* To co zawsze.
Wingi idzie i przynosi dwa driny, dla mnie i dla laski.
- To dla was.
* Dzięki, idz się rozejrzeć czy możę jest ktoś znajomy.
- Jasne.
Wing odchodzi.

Oczywiście wing im jest lepszy ma styl, jest alfa posród innych, to akcja jest udana. Ważna jest również gra aktorska, radze poćwiczyć przed lustrem i ze dwa razy z wingiem

Dopisujcie swoje Skrzydła (Dhv for Wing)

P.S: Jeśli gdzieś ten temat był albo uważacie że jest beznadziejny to przenieście do śmietnika.

Pozdro Nevion


BiErZ od życia to co cHcEsZ, BiErZ od ludzi to co cHcEsZ.

Offline

 

#2 12-10-2007 13:12:57

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: Budowanie DHV (Skrzydła) wingowie.

budujesz swoje att kosztem winga ?

wystarczy byc przyjaznie nastawionym, wing moze wspomniec o sytuacji gdy ty byles liderem grupy, byles z laska, moze pytac czy ta napalona laska dalej do ciebie dzwoni itp itd

ale jakos mi nie pasuje krecenie attraction kosztem tego ze wing wychodzi na frajera...

Nie wymyslajcie grepsow tylko znajdzcie cel (pokazanie ze wing jest liderem, ze ma SP, ogolnie rzecz biorac ze jest zajebisty) i podczas interakcji wplatajcie przed chwila wymyslone teksty. Nie ma sensu spisywac kazdego sposobu bo jest ich milion i nie trzeba duzo szukac.

Dla mnie nie ma winga - jest przyjaciel...

Nie lubie udawac kogos kim nie jestem dlatego wing mi tylko pomaga przy izolacji.

Przeczytajcie o zasadach wingowania.

Offline

 

#3 12-10-2007 13:47:22

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: Budowanie DHV (Skrzydła) wingowie.

takie sztuczne mi sie to wydaje..


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

#4 12-10-2007 17:10:38

Shahon

Advanced

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 01-04-2007
Posty: 51

Re: Budowanie DHV (Skrzydła) wingowie.

dokładnie też tak to widzę, nieco sztuczności da się wyczuć.

Słowo o lingwistyce, bo napisałeś"

- Moim zdanie nie, miałem do Ciebie szacunek ale teraz to juuż całkiem!

przeczytaj to zdanie kilka razy na kilka sposobów i zobaczysz co zostaje w podświadomości:

nie, miałem do Ciebie szacunek = nie miałem do Ciebie szacunku    (bardzo złe oj bardzo)
+ale teraz to już całkiem  (wplatasz to w bagno jeszcze większe)

Całe zdanie brzmi sztucznie, nie wiem jakim tonem to mówisz, po prostu wygląda dziwnie i źle jest skonstruowane.

Smoku napisał tutaj bardzo rzeczowo i jego powinieneś tutaj wziąć do serca bracie!

pozdrow

Offline

 

#5 13-10-2007 08:06:09

Nevion

Advanced

Zarejestrowany: 17-03-2007
Posty: 47

Re: Budowanie DHV (Skrzydła) wingowie.

Cóż, jakoś już tak jest że jak któryś z nas plażuje zajebista laske od shb9 w góre (co mało kiedy się zdaża, bardzo malo jest takich dupeczek) to zawsze ja albo on stara mi podnies wartos. Nie chodzi tu o frajerzenie się, tylko pokazanie że jestes pod kumplem, który akurak plażuje laseczke, i pokazanie ze po za nim jestes alfa.

przeczytaj to zdanie kilka razy na kilka sposobów i zobaczysz co zostaje w podświadomości:
nie, miałem do Ciebie szacunek = nie miałem do Ciebie szacunku    (bardzo złe oj bardzo)
+ale teraz to już całkiem  (wplatasz to w bagno jeszcze większe)

To zdanie napisałem tylko przykładowo, chodziło mi o sens, rozumiesz na pewno.

Pozdro Nevion


BiErZ od życia to co cHcEsZ, BiErZ od ludzi to co cHcEsZ.

Offline

 

#6 13-10-2007 20:40:40

Shahon

Advanced

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 01-04-2007
Posty: 51

Re: Budowanie DHV (Skrzydła) wingowie.

Zasada winga to nie okazywanie że wing albo Ty macie wyższą wartość od samych siebie. Macie mieć wysoką wartość jeśli chodzi o kręgi socjalne.

A nie widzę sensu w tym bo manewrowanie poziomem wartosci między wami dwoma jest głupie! Okazujesz że jesteś pod nim, albo on okazuje ze jest alfa max ale i tak ma niższą wartość od CIebie, złe to.

Ketchup świetnie przedstawił zasadę wingowania "Jeśli mówisz o kimś gorsze rzeczy to pomyśl co to świadczy już nie o wingu ale co to świadczy o Tobie?"

Analogicznie do tego kontekstu, sterowanie zachowawcze jako komunikat że "jestem pod nim" nie podziała jak powinno. Lepsze jest prezentowanie "Jesteśmy na równi, ja jego chwalę on mnie, oboje jesteśmy skromni w stosunku do samych siebie ale nie w stosunku do winga. Mamy obaj wysoką wartość i obaj mamy tą samą wysoką wartość."

Bez wywyższania, chyba że ironicznie.

pozdrow

Offline

 

#7 14-10-2007 08:04:36

Nevion

Advanced

Zarejestrowany: 17-03-2007
Posty: 47

Re: Budowanie DHV (Skrzydła) wingowie.

Analogicznie do tego kontekstu, sterowanie zachowawcze jako komunikat że "jestem pod nim" nie podziała jak powinno. Lepsze jest prezentowanie "Jesteśmy na równi, ja jego chwalę on mnie, oboje jesteśmy skromni w stosunku do samych siebie ale nie w stosunku do winga. Mamy obaj wysoką wartość i obaj mamy tą samą wysoką wartość."

Jednak masz racje. Wczoraj byłem w klubie i przetestowałem to że mamy równą wartość, dobrze zagrane też robi piorunujące wrażenie. I zawsze tekst typu "Ale ty masz intersujących znjomych" - Wczoraj kilka razy

Cóż wciąż eksperymentuje, myślałem, że odkryłem coś nowego, jednak narazie jeszcze nie

Pozdro Nevion


BiErZ od życia to co cHcEsZ, BiErZ od ludzi to co cHcEsZ.

Offline

 

#8 04-12-2007 02:21:52

Kicaj

Advanced

Zarejestrowany: 12-01-2007
Posty: 51

Re: Budowanie DHV (Skrzydła) wingowie.

Generalnie dla mnie, jaki i moich kumpli samo wingowanie, rowniez polega glwonie na pomocy w izolacji i opanowaniu setu. Zdazylo sie jednak raz, iz podczas mojej rozmowy z setem podwojnym, w ciagu moze 3 min. podeszlo 3 kolesi (pewien zlot i masa pua) mowiac jak to zajebiscie sie bawia i jak rozkrecilem im impreze. Ja przyjolem wszystko ze smiechem (chcociaz juz mi sie zaczynalo glupio robic), uscisk, zolwik itd. Efekt ? "Ty tu jakas szycha jestes" do tego wielkie oczka i kino.

Milego =]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mapa fotowoltaiki