Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 13-09-2007 22:22:41

Reprobus

Advanced

status ®ep®obus
1234 2992
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 14-01-2007
Posty: 59
WWW

Shark w 12 odpowiedziach [wywiad]

Wywiad z SHARK`iem


1 - Wchodzisz do klubu , baru , kawiarni , centrum handlowego itp. i widzisz tą która ci się podoba . Co robisz dalej ?

W klubie robie okrążenie w celu znalezienia najlepszej laski. Gdy jest najładniejsza lub wystarczająco ładna podchodzę dla mnie zasada 3 sekund nie ma znaczenia - chociaż z reguły podchodzę natychmiast .
Pamiętaj , jestem w klubie po to aby zdobyć najlepszą laskę a nie po to aby pokazywać zabawną i towarzyską osobowość. Nie biegam dookoła rozmawiając z UG-ami po to aby zaintrygować HB , nie robię sobie żadnych "dziewczyn pomocniczych " i tym podobne ... ponieważ mój czas jest zbyt cenny aby go tracić ! I moje podejście nie jest tak właściwie bezpośrednie , wydaje się bezpośrednie dla tych z Was , którzy mają w głowie zły system odniesienia . Musisz zmienić ten system i stanie się to dla Ciebie oczywiste że dziewczyna musi wiedzieć dlaczego z nią rozmawiasz . Jeśli wejdziesz i zaczniesz się pytać o jakieś głupoty to postrzeliwujesz się w nogę , nie w głowę lecz w nogę.



2 - O czym rozmawiasz ?

70 % to normalne rzeczy o których rozmawiam z każdym . 30 % to opowiadania , które wymyślam na poczekaniu , zawsze z jedną i tą samą zasadą : aby jej pokazać że mi na niej zależy ! To bardzo ważne , że pokazujesz jej że jest dla ciebie wyjątkowa ! No i właściwie jest wyjątkowa , bo co innego miałbym do roboty ... ?



3 - Jak budujesz swą atrakcyjność u niej ?

Nikt wcześniej nie podszedł do niej tak jak ja , nikt przede mną nie słodził jej do ucha tak jak ja : możemy to nazwać atrakcją . Od momentu otwarcia widać jak się na mnie patrzą . Tak samo jak ja bym się patrzył na piękną nagą kobietę . Nie mogą uwierzyć oczom . Jeśli potrafisz to uzyskać to świetnie , jeśli nie - nie bój się : możesz ją mieć w momencie gdy ułożysz to sobie w głowie .



4 - Chcesz ją pocałować...co robisz w tym celu ?

W tym celu rozmawiam z nią przez godzinę lub dwie , nie lubię pijanych imprezowych lasek ponieważ jestem hipochondrykiem i moje zdrowie jest dla mnie najważniejsze - więc nie podchodzę gdy widzę że jest pod wpływem jakichś prochów. Podobają mi się tylko najładniejsze porządne laski. Średnio mają 20 lat 1,2,3 lub 4 intymne związki za sobą . To niedorzeczność myśleć , że te panny najlepsze z najlepszych miały dziesięciu kochanków lub więcej .
Nie robie nic szczególnego , po prostu całuję ją bez żadnych dziwnych testów lub gierek . Jeśli ona się odsunie to naprawdę nie ma znaczenia bo pocałuję ją później a ona jest zadowolona że jej nie spławiłem i nie uciekłem by " więcej ćwiczyć " jak by to inni goście prawdopodobnie zrobili . NIE testuj jej by sprawdzić czy jest gotowa ... ponieważ jeśli to zrobisz to staniesz się TY tym który się na to nie przygotował !



5 - Jak budujesz z nią związek i zaufanie ?

Poprzez mówienie jej tego co ona pragnie usłyszeć ! A one mogą mi naprawdę zaufać , bo zwykle daję im więcej , niż na to zasługują i zawsze używam prezerwatyw nawet jeśli one nie chcą ! Widzisz ... najpierw moje życzenia a potem jej



6 - Jak sprawiasz , że ona podąża za tobą ?

Prowadzę cały czas , w oparciu o jej poprzednie wrażenia ona podąży lub nie . Zawsze powinna podążać za Twoim prowadzeniem , przecież ją wybrałeś ! Jest doskonale tego świadoma od początku znajomości !



7 - Co robisz by pokonać jej głupie sprzeciwy ?

ZŁE PYTANIE : musisz myśleć " co zrobiłem nie tak , że napotkałem te sprzeciwy , aby w przyszłości znowu nie wdepnąć w to samo gówno ". Tak właśnie ja myślę , to jedna z części mojego nastawienia !



8 - Jeśli ona jest ze znajomymi , jak sobie radzisz z izolowaniem jej ?

Biorę ją za rękę i prowadzę 2 metry dalej lub zabieram na drinka przy barze , aczkolwiek takie posunięcie wymaga sporych umiejętności . Jeśli nie możesz zrobić wszystkiego dobrze tuż przed tym to nie bierz się za to jeszcze .


Rzadko laska jest sama , one zawsze są ze znajomymi . ALE TO JEST NATURALNE DLA NICH ŻE POZWOLĄ JEJ DO CIEBIE IŚĆ ! NIE WIEM DLACZEGO WIELE GOŚCI MA TĄ DZIWNĄ IDEĘ , ŻE JEJ ZNAJOMI BĘDĄ PRZESZKADZAĆ . JEŚLI TO BY BYŁA PRAWDA TO ŻADNA DZIEWCZYNA NIE POZNAŁABY NOWEGO FACETA W BARZE . MUSISZ WYMAZAĆ TĄ IDEĘ Z GŁOWY. Jeśli masz kłopoty z jej znajomymi to znaczy że nie masz żadnych umiejętności i jej koleżanki koledzy widzą jej wyraz twarzy wołający : pomocy !



9 - W jaki sposób ją prowadzisz tak , że ona podąża za Tobą ?

Podąża ona wtedy , jeśli Ci ufa . Zbyt długo czekała na idealnego faceta i jest przygotowana aby za nim podążać już po poznaniu go. Czasem po prostu powie swoim znajomym że zostaje a oni mogą już sobie pójść .



10 - Jak ją konwertujesz na zaliczenie … fuck – lay ?

Co to znaczy ? Nie rozumiem tego pytania ...



11 - Jak radzisz sobie z przeszkodami … jej koleżankami ?

Nigdy nie przeszkadzają , gdy widzą blask w jej oczach ! Nawet jeśli by próbowały , to ona Ci pomoże : czasem wymyśli historie , że zna Cię ze szkoły lub jesteś jej kolegą aby powstrzymać ich .



12 - Jak radzisz sobie z konkurentami … AMOG s

Nigdy nie będą mnie blokować , gdy widzą blask w jej oczach ! Jeśli spróbują to zawsze można użyć materiałów AMOG Badboya . Przejrzyj ten materiał jest zabawny i totalnie ich pozamiata !

SHARK


http://i190.photobucket.com/albums/z280/SPOCZKOblog/PUA/baner2.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs w polsce studio kopiowania kaset mokotów