Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 29-08-2007 03:38:06

tolperiss

Początkujący

9512358
Skąd: Jaworzno
Zarejestrowany: 07-06-2007
Posty: 17

Gorąca HB9. Najlepszy PU mojego życia:)

Właśnie wróciłem z pubu w mojej małej miejscowości.Myślałem,że tutaj już nie mam czego plażować ( bo większość fajnych sztuk jest albo zajęta albo była już w moich szponach).
Moja dzisiejsza akcja rozpoczęła się już w sumie rano. Byłem na zakupach minąłem się z nią na ulicy HB9 gorąca sztuka, brunetka, niskiego wzrostu, świtne ciałko i zajebisty uśmiech a jest 7 lat starsza odemne ( ja mam 17 ). Wymiana uśmiechów zwykłe cześć-cześć zero gadki. Znam ją od dawna, z jednego magicznego powodu to starsza siostra mojej byłej z która chodziłem ponad pół roku!! Smile Nic nie zapowiadało,że ten wieczór skończy się dla niej tak zajebiście:) Tak więc wracając do sedna.
Zbliża się wieczór ustawiłem się z grupka znajomych na wypad do pubu, jakiś bilard albo rzutki. Wchodzę do pubu naładowany energią ( nie miałem najmniejszego zamiaru wypasać ) ku mojemu zdziwieniu sami moi znajomi. W ciągu 15 minut pub był mój-byłem centrum zainteresowania,centrum było tam gdzie ja, najepsza zabawa była tam gdzie ja ... TO JA BYŁEM NAJLEPSZĄ ZABAWĄ. Splażowałem cały pub:) Mój social sięgnął zenitu- w tym momencie wchodzi ona mój target
ze swoją kumpelą. Zamawiają drinki dosiadają się do mnie na schodkach. Chwila waty nudowej zaczynam grać po całości maksymalne stosuje moje metody uwodzenia ( czyt. magiczna mieszanka c&f wymieszana z negami+kino + komplementy+ dhv gdy odkryję w pełni jak to robię czuje co mam robić to się dzieje samo[jestem w pół naturalsem]opisze to w jakimś arcie. ) Prowadzę od początku, zmieniamy miejsce siedzenia ( jesteśmy cały czas w secie ja-target-jej kumpela, miałem cały czas mnóstwo blokerów którzy przychodzili i odchodzi, wale to !!było mi nawet fajniej bo czułem się lepiej grając między ludźmi wypasając ich wszystkich i czując,że mogę wszystko:) siadamy na sofie ja w środku, target z prawej jej kumpela z mojej lewej. Mocne BL, nie wiem jak to jest ale gdy rozmawiam z targetem czy nawet lalką która mi odpowiada gdy zwróce uwagę na swoje BL to jestem w takiej pozycji,że ciężko było by mi samemu wymodelować taką pozycje- po prostu mam już zajebistą mowę ciała w nawyku. Nie potrafię opisać dokładnie swojej gry, to się dzieje samo. 2h rozmowy, widziałem mase IOI stwierdziłem,że i tak raportu nie zbuduje będąc w secie. Zbliżała się 23 oznajmiłem,ze zmykam już na chatkę i jeśli chcą mogą pójść ze mną.Panny się zebrały, zgarnąłem swoich znajomych-wszyscy zmierzamy do domków. Stanelismy na rozstaju dróg, tak się składa,że nikt nie ma podrodze do domku tam gdzie mój dzisiejszy target:)Zaczeła się zalić,ze nie ma z kim iśc. Długa się nie zastanawiajac powiedziałem,ze jeśli mnie ładnie poprosi to z nią pójde. Poprosiła i to nawet bardzo ładnie:) Krzysiu chodź ze mną... dam Ci dupy ... dobra żartowałem:) dalej grałem po swojemu, zacząłem jechać z rapportem o swoich uczuciach do wszystkiego etc. później pozwoliłem jej się wygadać. Znaleźliśmy się pod jej domem. Stwierdzam,że muszę lecieć ( chciałem domknąć tylko NC ) ona mnie łapie za rękę i prosi abym został, puszczam zegarynke. Chwilka wady nudowej puszczam trójkąt bermudzki i bach mam KC z HB9 7 lat starszą siostra mojej byłej Very Happy YEAH:D myślałem,ze podskocze z podniecenia. Po tym KC wyciągnąłem ją jeszcze na 15 minutowy spacer zająłem się dalej raportem i wyciągnąłem z tego jeszcze kilkanaście francuskich KC z jej inicjatywy:) Domknąłęm z gg bo z tego co mówiła telefon jej skradziono:) Zajebisty wieczór czas spać ;d to się laluni poszczęściło dziś

Zapomniałem dodać:) Najzabawniejsze w tym wszystkim jest to,że gdy byłem w gimnazjum ona była sekretarką i wszyscy z kumplami się na nią napaliliśmy:)

CDN. Nastąpi bo to dopiero początek:)
Proszę o jakieś rady nigdy nie miałem w rękach tak dojrzałem kobiety. Jak z nią postępować:)?

I jeszcze rada dla wszystkich:)Pieprzcie rutyny bądźcie sobą i grajcie na fristajlu, to daje totalnego kopa i wielką ilość radości:)!!!!

pozdrawiam Krzyś

Ostatnio edytowany przez tolperiss (29-08-2007 04:02:43)

Offline

 

#2 29-08-2007 09:47:18

Zeus

Początkujący

Skąd: BDG
Zarejestrowany: 17-08-2007
Posty: 15

Re: Gorąca HB9. Najlepszy PU mojego życia:)

dlaczego piszesz ten sam FR na roznych forach?

kopiuj/wklej

Offline

 

#3 29-08-2007 11:05:02

tolperiss

Początkujący

9512358
Skąd: Jaworzno
Zarejestrowany: 07-06-2007
Posty: 17

Re: Gorąca HB9. Najlepszy PU mojego życia:)

bo kiniex1 to mój inny nick z innego  forum - to poprostu ja po co pisać ten sam FR kilka razy, napisałem raz i zgadza się kopiuj/wklej





CD historii z moją HB
Telefonuje do niej okolo 16:)

Ja- Hej Malutka
HB-kto mówi?
j- z tej strony Twoj ksiaze-Krzyś, jak Ci mija dzionek? kotki wydane?
(HB miala 2 kotki do wydania, proponowała wcześniej abym przyjął,niestety ale k*** mam złe wspomnienia z kotami czyt. przyjąłem kota rok temu od jej siotry )
hb-wlasnie sie skaleczylam

blablabla 2-3 min. waty nudowej

j- mam ochote na spacer z Toba, bede na Ciebie czekal o 19 pod MIEJSCE X, ubierz sie tylko ciepło i przygotuj na sesje zdjęciową
Hb-jestes pewny?( z ironia)
j-nieee... musze sie zapytac mamy
hb-dobra, ale na sesie sie nie zgadzam
j-do zobaczenia
hb- do zobaczenia

Wszystko było by ok, gdyby nie fakt,ze moja siostra wyjechala do Bułgarii i wziela ze soba aparat. Wylansowałem się na spotkanie, wcześniej ustawiłem sie ze znajomym wziąć od niego aparat i troszke pogadać. 18.30 dostaje od niej sms.

"Możemy się spotkać o 19.30?"
Wziałem telefon do ręki i dzwonie do mojej lady:)

j-Hej Mala, ze mna sie tak nie postepuje
hb- wiem,wiem kolezanka mnie poprosila abym weszla na gg i z nia jeszcze porozmawiala, spotkajmy sie o 19.30 prosze
j- 19.15 to maks mojego dobrego serca, jeśli się spóźnisz choćby minute to wymysle Ci jakas kare
hb- kare? ale za co, przeciez to moja kolezanka
j- to nie wazne,do zobaczenia o 19.15
hb-pa


Spotkanie przebiegało na pełnym lajcie dużo kino, C&F, pare negów ale bez przesady.Zabawiłem się z nią w zbieranie gwiazdek, ona uchwyciła temat i ja zbierałem sobie u niej słoneczka. Leciałem z rapportem.Produkowałem się, ona była troszke niema.Na większość moich pytań odnośnie życiowych celów, co ją wyróżnia spośród tłumów etc nie potrafila odpowiedzieć, skwitowałem ją za to,ze jest poprostu nudna. Zrobiłem PPZ ( 1-4 i 1-10), odp. 2 i 9, pochwaliłem ją ,ze jest wyjątkowa ożywiło ja to troszkę.Przedstawiłem jej swoje zasady odnośnie życia, kobiet etc. Swój światopogląd, wymieniliśmy opinie, wszedłem na temat uczuć. Temat ją zaciekawił, połkneła haczyk rozwinęłą się zajebiście ciekawa rozmowa. Około 21 zaczeło się robić strasznie zimno ( pizgało mi bo byłem tylko w koszuli z dł. rekawem).Stwierdziłem,że tyle raportu wystarczy rozluźniłem gadke,stwierdziłem ,ze czas wracać. Próbowałem na 5 róznych sposób zachęcić ją do zrobienia sobie wspolnych fotek, nie poskutkowało (byłem needy;/zapewne pomyślała,że przez tą różnice wieku, chce te zdjęcia dla kumpli) trudno- walic to, miała być pierwszą sztuką w moim albumie no ale trudno:)Odprowadziłem ją pod dom. Spędziliśmy tak pół godziny, liżąć i macając się nawzajem. Yeah:) ona jest napalona musze eskalować ,wziąć ją do siebie i przelecieć(nie chce mi się sprzątać w pokoju k***). kolejny raz zobaczyłem ten wzrok dla którego warto uwodzić:) wzrok tego króliczka który mówi weź mnie:)


Właśnie z nią smsuje:) Aha, perełka to moj pies tzn. suczka:)


ja
"Ja Cie zabije! wymarzlem jak cholera a teraz pozostaje mi tylko przytulic perelke..Jestes niegrzeczna:)"

HB
"to tylko Twoja wina.Gdybys sie cieplej ubral..."
nie odpisywałem przez pare minut

"Wyobraz sobie,ze zamiast perelki obok Ciebie jestem ja..."

ja
"Gdybym:)następnym razem, Ty mnie odprowadzisz;p Ty zamiast perelki..zdecydowanie miła perspektywa:) Aczkolwiek,trzeba to sprawdzić w praktyce bo wyobraźnia pozostaje tylko wyobraźnią:)A kontakt fizyczny,szczególnie dotyk jest największym skarbem świata."

hb
"chyba jednak bedziesz to musial to sobie wyobrazic"

ja
"hehe:) nie mam na tyle bogatej wyobrazni"

hb
"no to pozostaje Ci perelka"

przed chwilka:)

ja
"Perelka jest niezastąpiona:)Co porabia panna I. ?"

hb
"co porabiam?leze sobie w lozeczku.a Ty lobuzie czemu jeszcze nie spisz?"


ja
"Lobuz Krzyś nie ma zamiaru spac:)oglada film.a Ty w takim razie spij slodko,(nie)grzeczna dziewczynko:)"

Ostatnio edytowany przez tolperiss (31-08-2007 00:45:25)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.seductionpoland.pun.pl