Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 10-08-2007 14:39:12

Kicaj

Advanced

Zarejestrowany: 12-01-2007
Posty: 51

co kreci kobiety wg "Naj"

czyli 15 powodów za ktore kobiety beda sie chcialy z nami kochac, zaczerpniete z  kobieta.onet.pl

1. Ma TEN błysk w oku
Pojawia się on w oczach mężczyzny, gdy ten patrzy na nas z podziwem. Po nim wiadomo, że właśnie teraz, w tym momencie, mężczyzna zrobi wszystko, żeby nas zdobyć. Ta świadomość sprawia, że po plecach przechodzą nam ciarki. Bo można się domyślić, a raczej wyobrazić sobie, jaki będzie ciąg dalszy. Najczęściej zresztą jest zupełnie inny. Intensywniejszy, bardziej rozkoszny.

2. Wzbudza w nas uczucia macierzyńskie
Lubimy go przytulać, gładzić po włosach, opiekować się nim i pocieszać. Jako małe dziewczynki przytulałyśmy się przed snem do misia, teraz dorosłyśmy i już nam nie wypada. A mężczyzna to taki duży miś, któremu, na szczęście, możemy usiąść na kolanach. Nawet kiedy zostajemy matkami, traktujemy naszego mężczyznę jak duże dziecko. A jemu to chyba nie przeszkadza. W każdym razie nie bardzo protestuje, kiedy okazujemy mu nasze gorące uczucia.

3. Natura obdarzyła go zgrabną pupą
Umięśniony męski tyłeczek, zwłaszcza odziany w dopasowane (ale nie obcisłe) dżinsy, to jest to! Nasz zachwyt męską pupą ma uzasadnienie naukowe. Badacze twierdzą, że kobieta po kształcie pośladków instynktownie ocenia, czy mężczyzna jest w stanie spłodzić z nią dziecko.

4. Zaraża swoją energią
Nie tylko seksualną, ale i życiową. Dzięki temu w chwilach, kiedy słyszymy: "Nie martw się kochanie, będzie dobrze", nasze akumulatory same się ładują. Wtedy i my gotowe jesteśmy dokonywać cudów. Nie tylko na co dzień, ale i w nocy.

5. Dzięki niemu możemy mieć dzieci
Ponieważ partenogeneza (czyli dzieworództwo znane z filmu "Seksmisja") nam nie grozi, mężczyzna jest warunkiem sine qua non, byśmy mogły przedłużać ludzki ród. Z pewnością w jego towarzystwie "robienie" potomstwa jest bardzo przyjemne, a wychowywanie o wiele łatwiejsze niż w pojedynkę.

6. Potrafi znaleźć punkt G
Konieczność poszukiwań tej wrażliwej strefy wzbudza w nich uśpiony instynkt odkrywcy. Mają wtedy mnóstwo cierpliwości i pomysłów. Na szczęście, w swych poszukiwaniach zbaczają w inne rejony naszego ciała, co jest równie przyjemne, jak samo znalezienie (i oczywiście używanie) punktu G.

7. Jego klatka piersiowa jest dla nas "oparciem"
Nieważne, czy jest owłosiona, czy nie. Ważne jest przede wszystkim to, czy jest szeroka. Jeśli tak, mamy się do czego przytulić. I na czym zasnąć po udanym seksie.

8. Ma COŚ, czego my, kobiety, nie mamy
I to jest cudowne. Dobrze jest mieć świadomość, że jest we wszechświecie coś, co nas dopełnia. Bowiem, wbrew oświadczeniom niektórych filozofów, nie cierpimy na kompleks braku członka. W niektórych z nas wzbudza on zachwyt, inne doceniają jego praktyczną przydatność. A poza tym to świetny barometr męskiego pożądania!

9. Jego zapach świadczy o tym, że dba o siebie
Wbrew pozorom nie kręci nas woń świadcząca o tym, że facet ciężko pracował na budowie. Nie musi być też uperfumowany. Ale kiedy wychodzi spod prysznica, zapach jego karku jest zniewalający.

10. Czaruje nas swoim głębokim głosem
Ale nie wtedy, kiedy go specjalnie modeluje, by nas zdobyć, tylko kiedy po prostu do nas mówi. Najbardziej liczy się przecież naturalność. Głęboki męski głos z aksamitną nutą potrafi nas zahipnotyzować. Ale najbardziej oczywiście oczarowuje nas to, co chce tym głosem przekazać. Kiedy szepcze nam do ucha miłosne obietnice, słuchamy go jak zaklęte.

11. Lubi kobiece ciało
I - na szczęście dla nas - do tej pory nie zorientował się, o co chodzi z tym cellulitem. On po prostu nie zauważa takich drobiazgów. Za to docenia wszystkie nasze krągłości. Bardziej mu się one podobają niż wystające kości modelek chodzących po wybiegu. Pod tym względem możemy być mu wdzięczne, że nie zawsze nadąża za modą.

12. Możemy podziwiać jego umięśniony brzuch
Wolimy taką wypracowaną "tareczkę" zamiast piwnego brzucha! Mmmmmiło jest dotykać czegoś tak przyjemnego. I niech już męczy się na siłowni do siódmych potów, bylebyśmy mogły od czasu do czasu po czymś takim przesunąć... choćby wzrokiem.

13. Potrafi umiejętnie drapać po plecach
Sam to bardzo lubi, więc doskonale wie, jak doprowadzić nas do wrzenia. Wie dokładnie, od czego zacząć i na czym skończyć. I jeśli się go ładnie poprosi, zrobi to po mistrzowsku.

14. Nosi za nas siatki, pomaga nam w domu
Dzięki temu nie jesteśmy takie zmęczone i potrafimy docenić jego starania w sypialni. I same jesteśmy w stanie wyrazić na różne sposoby, jak bardzo nam się podoba.

15. Po prostu jest
Przeglądamy się jak w lustrze w jego oczach, wspieramy na jego mocnym ramieniu. Doceniamy, że tak się o nas stara i - w nieporadny niekiedy sposób - daje nam do zrozumienia, że nas kocha. Kochamy go i staramy się jak najmniej go zmieniać, chociaż nie zawsze zachwyca nas to, co robi. Bo liczą się przede wszystkim jego zalety!

Offline

 

#2 10-08-2007 18:22:57

sokół

Advanced

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 30-09-2006
Posty: 30

Re: co kreci kobiety wg "Naj"

Najbardziej podoba mi się punkt numer 14 Da się odczuć "lekkie" programowanie społeczne


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mistrz teorii ?? nie.... uczeń praktyki

Mystery - dla niektórych tajemnica, dla mnie to styl życia

Offline

 

#3 10-08-2007 23:13:10

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: co kreci kobiety wg "Naj"

10 - aluzja do NLS hehehe ... i dobrze


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#4 11-08-2007 14:29:49

Shahon

Advanced

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 01-04-2007
Posty: 51

Re: co kreci kobiety wg "Naj"

Bardzo fajne Kicaj, podoba mi sie. Wreszcie sie przekonalem ze w tych ich gazetkach mozna przeczytac opinie kobiety, kotra jest zadowolona ze swojego mezczyzny.

pozdrow

Offline

 

#5 11-08-2007 23:02:20

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: co kreci kobiety wg "Naj"

Kupa smiechu, ciekawi mnie komu i w czym to ma służyć z tytułu tego, że pojawia się w NAJ.. Z tymi siatkami to juz przegiecie dla gospoś...


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

#6 12-08-2007 16:28:19

Kicaj

Advanced

Zarejestrowany: 12-01-2007
Posty: 51

Re: co kreci kobiety wg "Naj"

Niejestem pewien czy dobrze Cie zrozumialem, ale mnie zainteresowal ten artykul. Pomysl ze bardzo wiele kobiet utozsamia swoje poglady z trescia tego artykulu.

Offline

 

#7 12-08-2007 19:58:44

zick

Advanced

Zarejestrowany: 02-01-2007
Posty: 91

Re: co kreci kobiety wg "Naj"

Tak, punkt 14 jest najlepszy . Swoja droga, fajnie poczytac, mozna sobie humor poprawic.

Offline

 

#8 12-08-2007 21:02:28

Shahon

Advanced

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 01-04-2007
Posty: 51

Re: co kreci kobiety wg "Naj"

Hey Lukish czyzbys mial zamkniety umysl? i podobnie kolega wyzej...

Masz racje, te gazety ZAZWYCZAJ wciskaja mnostwo shitu... przyjzyj sie jednak obiektywnie do niektorych punktow, zgodze sie w 100% z niektorymi. Porownujac to nawet do innych pseudo-porad to jest calkiem rzeczowe.

9. Jego zapach świadczy o tym, że dba o siebie

a co Ty myslisz ze to mile dla kogos jak ktos smierdzi dwudniowym potem? Ok Luk wiem ze dla Ciebie to logiczny wniosek:-) chodzi o to ze zwykle faceci naprawde nie zdaja sobie sprawy z tak czystego faktu, to jest przykre..

ten punkt dla przykladu jest rzeczowy, nie wiem z czego sie tutaj smiac,

punkt 14 dla mnie jest logicznie zabawny i podejrzewam ze dla was rozniez stad te czyste "generalizacje" do calosci.

pozdrow

Offline

 

#9 12-08-2007 23:34:05

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: co kreci kobiety wg "Naj"

Co do waszych postów to powiem tyle ze gowno mnie obchodzi czy te kobiety beda sie z tym identyfikowac czy nie bo to wlasnie jest swietne w byciu PUA, ze to Ty wyznaczasz zasady i takie bzdety moga Cie nie obchodzic bo mimo potrafisz swoim zachowaniem sprawić, że spełniając może 3 punkty z tej listy staniesz się ich ideałem


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

#10 13-08-2007 15:18:56

Shahon

Advanced

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 01-04-2007
Posty: 51

Re: co kreci kobiety wg "Naj"

a i w sumie racja

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotels Beaumaris