Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 18-07-2007 23:50:35

Usunięty

Początkujący

Zarejestrowany: 05-02-2007
Posty: 52

The "Dont's of Seduction" [PL]

The "Dont's of Seduction" [PL]


Podczas podróży po całej planecie, ucząc kolesi jak byś lepszym z kobietami zacząłem zauważać większość powszechnych błędów, jakie faceci popełniają. Większość mężczyzn nie jest nawet świadoma tych błędów. Po pewnym czasie, stają się ich normalnym wzorem zachowań. Jest ich wiele, ale dam wam małą próbkę ich...


1. Ciągłe stanie i czekanie, że coś się musi stać


Zaufaj mi, nic się nie stanie jeżeli tylko stoisz, może z wyjątkiem, że wypijesz za dużo, wydasz dużo pieniędzy i następnego dnia obudzisz się z kacem. Jak większość frajerów, którzy nigdy nie zagadali do dziewczyny.

Nadzieja nie jest metodą. Musisz byś aktywny. Musisz być tym jednym, który sprawia, że rzeczy się dzieją. Kobiety oczekują, że zrobisz pierwszy ruch. Więc na początek, podnieś swój leniwy tyłek i zagadaj do nich. Naprawdę nie stanie się nic złego


2. Chodzenie w kółko z butelką w rękach


Kiedy to widzę, chce mi się rzygać. To jest typowe dla AFC. To jest złe na wielu poziomach.

Po pierwsze, zauważ jak każdy inny przegrany <looser>, który nie jest dobry z kobietami, używa butelki jako maszyny obronnej, aby mieć co robić z rękami.

Po drugie, jeżeli chcesz poznać dziewczynę i eskalować kino, potrzebujesz dwóch wolnych rąk.

Po trzecie, jeżeli trzymasz zimny drink w rękach przez chwilę, twoje palce stają się zimne. Kiedy zaczynasz jej dotykać, zauważy to. To jest bardzo nieprzyjemne uczucie, kiedy ktoś dotyka cię zimnymi rękami. Niektóre dziewczyny nawet zadrżą gdy ich dotkniesz zimnymi rękoma.

Kilka tygodni temu, miałem ucznia, którego uczyłem jak otwierać dziewczyny w barze. Aby zobaczyć czego go uczyłem odwiedź http://lnk.badboylifestyle.com/lt?id=hg … j-ccdcadee

Każdy set, który próbował otworzyć, porzucał go tylko, jak położył im ręce na ramionach. Zajęło mi trochę czasu, zanim zdałem sobie sprawę, że jego ręce są zimne, dzięki koktajlowi którego nosił w kółko.


3. Zbyt szybkie mówienie


Faceci denerwują się i mówią za szybko. Jeżeli mówisz za szybko, znalazłem prosty sposób, aby to naprawić. Po prostu zwolnij o połowę prędkość twoich fizycznych ruchów, które wykonujesz w danej chwili. Jeżeli zaczniesz chodzić wolniej, zaczniesz mówić wolniej i na odwrót. Pamiętaj, mózg ma tylko jedną prędkość. Każdy element ma wpływ na inny.


4. Zmiana uwodzenia w wywiad


Zadawanie zbyt wielu pytań w pierwszych kilku minutach jest błędem. Ona pomyśli, że jesteś w pracy i przeprowadzasz wywiad, że nie jesteś tu po to, aby sie dobrze bawić. To jest zabójca <killer> uwodzenia. Unikaj tego i bądź tego świadom cały czas. Kolesie którzy mnie znają, wiedzą jak się wkurwiam jeżeli oni zadadzą trzy pytania pod rząd...

Znowu, nie ma żadnego łatwego sposobu. Po każdym pytaniu opowiedz historię i następnie wpleć pytanie w historię (zasadniczo schowanie) tak więc ona poczuje, że potrzebuje powiedzieć historię bez "udzielania wywiadu".

To jest tylko kilka rzeczy, nad którymi pracujemy na naszych warsztatach, aby zmienić twoje stare zwyczaje, stworzyć nowe efektywniejsze i zrobić z ciebie nowego mężczyznę, kiedy będziesz z kobietami. Sprawdź program, który jest poniżej, aby zobaczyć, kiedy zawitamy do twego miasta.


Najlepszego,

Badboy

Nowy newsletter Badboy`a jeszcze ciepły.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs,hi8,minidv,betacam,magnetof studio kopiowania kaset mokotów