Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 05-07-2007 12:27:55

Rusty

Advanced

4141157
Call me!
Skąd: Chorzow Miasto Crew
Zarejestrowany: 25-04-2007
Posty: 53
WWW

Motyw róży

opisze po krotce o co chodzi. a wiec tak: moja laska wczoraj wrocila z wakacji. miala wrocic pod koniec tygodnia ale powiedziala mi ze teskni zbyt mocno za mna, zeby tak dlugo tam siedziec (a byla na mazurach wiec wiecie:p) i powiedziala ze wraca wczoraj. a mam taka zasada niepisana z nia, ze nie kupuje jej kwiatow tak po prostu, tylko jak sobie zasłuży:) poszedlem do kwiaciarni i kupilem rozowa róza:P daje jej ja i ona sie pyta za co, bo nie kupuje jej kwiatow. no to jej mowie ze zasluzyla na jedna roza bo wrocila wczesniej. jakby wrocila jeszcze wczesniej to dostala by 2. ona taka rozanielona sie rzuca na mnie, mowi ze mnie kocha i ze to pierwszy kwiatek ktory dostala ode mnie (a jestemy razem 4 miechy:D) i ze w ogole jest super:) i sie pyta a kiedy dostanie tuzin roz. a ja tak mysle co jej powiedziec tak zeby tego nie spierdolic, i nagle david x mi przyszedl z ratunkiem:P mowie jej: dostaniesz tuzin roz gdy bede zakladal pierscionek na twoj palec:) myslalem ze sie rozplynie:) polecam


"...Pozwól nocy kochana, życiu nosa utrzeć..."

Offline

 

#2 05-07-2007 22:00:25

Misiaczekon

Advanced

Zarejestrowany: 02-01-2007
Posty: 37

Re: Motyw róży

No dobre dobre:) DZiewczyna musiała być w szoku:D

Offline

 

#3 05-07-2007 23:13:52

Mistmare

Advanced

Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 163

Re: Motyw róży

No bo ja wiem. A co jeśli zrodziłeś w jej główce myśl o ślubie która będzie się rozwijała? Przesadzam ale jest taka możliwość:D

Offline

 

#4 06-07-2007 03:53:24

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: Motyw róży

Coz ... ja ide troche inna droga.
Daje WYLACZNIE biale roze I powoli robi sie z tego moj znak rozpoznawalny
Nawet jak jestem obecnie w Irlandii to Chudy zaniosl jedna biala roze do jednego z moich TG ... efekt zajebisty


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#5 06-07-2007 20:17:18

Rusty

Advanced

4141157
Call me!
Skąd: Chorzow Miasto Crew
Zarejestrowany: 25-04-2007
Posty: 53
WWW

Re: Motyw róży

biale roze tez sa niezle:) sa symbolem niewinnosci wiec wiecie PUA under cover


"...Pozwól nocy kochana, życiu nosa utrzeć..."

Offline

 

#6 06-07-2007 22:30:12

Jason

Ekipa SPT

Zarejestrowany: 23-02-2007
Posty: 64

Re: Motyw róży

Ja tez zawsze dawalem biale roze....
Efekt o tyle dobry ze panna zawsze wie od razu ze to ode mnie-bez czytania karteczki...

Offline

 

#7 07-07-2007 00:21:57

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: Motyw róży

ja prawie pol roku z laska jestem i jedyny kwiatek jaki jej dalem to cos bialego nie wiem ja sie nazywa ale zerwany na ogrodkach dzialkowych wlozylem jej go miedzy cycki usmiechnalem sie i patrzac na cycki powiedzialem ze jej do twarzy smiesznie bylo

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz studio kopiowania kaset mokotów