Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 15-06-2007 00:02:49

fat_bart

Advanced

Zarejestrowany: 27-01-2007
Posty: 29

usa sarge?

Witam,

Ktoś mial doczynienia z sargem w Stanach? Bo tak sie sklada, ze sie tam wybieram na jakis czas i jako ze jestem ostro ostatnio podjebany przez nieudany LTR to wypadaloby sie tam wskrzesić Jakies wskazówki? Boje sie, ze jedynym materialem beda same fast foody po 200 kg na widok ktorych bede zygał... obym sie mylił i spotkal jakies gorące laski. Czy jezyk moze byc spora bariera? tzn. mysle ze sie wygadam, ale czy bede w stanie az tak improwizowac przy uwodzeniu to juz nie wiem... Zaczne od stewardess na pokladzie samolotu

ps. mam nadzieje, ze czyszczenie forum mnie nie obejmie przez moja 3 miesieczna absencje... i mysle, ze jak wroce to bedzie co opisywac na forum....

pozdrawiam i udanych wakacji życze...a przede wszystkim samych SHB w łóżkach

Offline

 

#2 15-06-2007 00:47:09

jajo9

Początkujący

status ------------
6765611
Call me!
Skąd: Zachodniopomorskie
Zarejestrowany: 21-01-2007
Posty: 16
WWW

Re: usa sarge?

Zawsze można z USA poopisywać sarge. Przecież NET jest wszedzie.


Seduction Poland

Offline

 

#3 15-06-2007 09:28:23

hover

Advanced

Zarejestrowany: 13-12-2006
Posty: 70

Re: usa sarge?

Pamiętam jak byłem w niemczech i podrywałem niemki po angielsku bo niemieckiego w ogóle nie umiem. One umiały gorzej niż ja jeszcze, i wychodziło z tego sporo śmiesznych sytuacji. Wtedy liczy się jeszcze bardziej BL.

Offline

 

#4 15-06-2007 09:36:32

Matheus

Advanced

2314884
Skąd: Katowice, Zurich
Zarejestrowany: 01-02-2007
Posty: 69

Re: usa sarge?

jeżeli chodzi o mnie sugeruję po prostu przeczytać jakiś method w danym języku i starać się zastosować:)

Offline

 

#5 16-06-2007 22:37:03

romeo

Advanced

Zarejestrowany: 19-12-2006
Posty: 64

Re: usa sarge?

Kilka lat temu byłem w NY. Znależć tam HB 8 to prawdziwe szczęście, nie wspominając o lepszych laskach. Ale coś za coś. Jest tam inna kultura i laski są dużo łatwiejsze niż w PL - to opinia kumpla który siedzi w USA. Inny problem to to, że na pewno jest tam więcej gości którzy znają się na "rzeczy" i musisz być przygotowany na tekst typu " ooo kilka dni temu inny typ mi to mówił"


-----------------------------------------------------
"wyczuć taką chwilę w której kocha się życie.."

Offline

 

#6 17-06-2007 01:42:39

Nieznajomy

Początkujący

Zarejestrowany: 21-01-2007
Posty: 11

Re: usa sarge?

Byłem tam i powiem ci że niewygląda to tak rózowo. Tam masz laski albo z sporą nadwagą albo albo taki towar ze hoho i te panny znowu dziela sie na amerykanki i laski innej narodowości. I owiele łatwiej jest tam wyrwać brazylijke shb 10 niz amerykanke shb 10 (oczywiscie mówimy o duzych miastach jak NY) Te ostatnie sie cenią wiedza ze maja niezłe ciałko wiedzą ze wejda do kazdego klubu i wiedzą ze kazdego faceta w tym klubie mogą mieć. Czasami zwykłe podejscie niewystarcza. Trzeba sie nieźle napracowac. Ale powiem ci cudzoziemki tam są hmmmm

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz