Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 13-06-2007 17:25:16

piryt

Początkujący

Zarejestrowany: 10-01-2007
Posty: 8

Shit testy

Witam.
Watek zakładam, aby poszezyc wiedze na temat testow robionych przez dziewczyny. Ostatnio zawalilem kilka ciekawych akcji i podejrzewam, ze to wlasnie przez nieumiejetne rozpoznanie testu. Skoro go nie rozpoznalem, to logiczne jest, ze nie moglem skutecznie sie obronic.

W tym miejscu prosze o wypisywanie z jakimi testami sie spotkalisci i jak sobie z nimi radziliście...
Chetnie tez sie dowiem jak rozpoznac, czy to jest test, czy nie.

Pozdro.

Offline

 

#2 13-06-2007 18:12:17

DS

Advanced

8688410
Zarejestrowany: 01-02-2007
Posty: 60

Re: Shit testy

jesli bedziesz mial solidna inner game i bedziesz caly czas konsekwentny to automatycznie bedziesz przechodzil prawie wszytskie shit testy

Offline

 

#3 13-06-2007 20:49:09

hover

Advanced

Zarejestrowany: 13-12-2006
Posty: 70

Re: Shit testy

Popieram DS i jeszcze powiem że może nie zawaliłeś żadnego testu tym co powiedziałeś a tym że twój BL mówił co innego niż Ty. Zaprzeczał Tobie. Dlatego musisz poprawić inner game, tak żeby zachowanie alpha było dla Ciebie przyjemnością (no możee bardziej normalnością) niż tylko sposobem na zdawanie testów.

Poza tym uważam że "zdawanie" testów jest trochę nie tym czego chcemy. Bo nie chodzi o to żeby uwieść laskę na to czego tak naprawdę nie mamy (to tylko moje zdanie, niektórzy mogą myśleć inaczej) tylko żeby ewoluować i polepszać siebie i swoją grę. Dlatego czas poświęcony na poznawanie testów przeznaczyłbym na inner game. Zresztą testów jest tak dużo że nie dasz rady spamietać.

Offline

 

#4 13-06-2007 21:26:44

Mistmare

Advanced

Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 163

Re: Shit testy

hover nie ma czegoś takiego jak czas przeznaczony na rozpoznawanie testów:D

Spójność, konsekwencja, pewność siebie i testy przestają istnieć. Serio, one po prostu znikają.

Offline

 

#5 13-06-2007 23:38:45

piryt

Początkujący

Zarejestrowany: 10-01-2007
Posty: 8

Re: Shit testy

A z tymi testami to nie jest tak, że najpierw trzeba nauczyć świadomy umysł je omijać, aby potem robić to na poziomie podświadomym?

Pozatym po przeczytaniu jakiejs ciekawej akcji cos zostanie mi w pamieci i moze w odpowiednim momencie mi sie przypomni. Często tak mam, że nastepuje chwila zawiechy, aż nagle przypominam sobie cos fajnego co gdzies slyszalem, czy czytałem...

Offline

 

#6 14-06-2007 01:08:50

Mistmare

Advanced

Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 163

Re: Shit testy

No ok, to też jest jakiś sposób nauki. Ale w testach nie chodzi o to żeby strzelić odpowiednią ripostą, ale o to aby być spójnym ze sobą.

Jeśli gość jest niespójny, brakuje mu pewności siebie, to choćby znał większość shittestów, gówno z tego będzie miał, i tak będzie je chrzanił. Za to jeśli gość jest pewny siebie, ma dobry stan (to ważne), to zbijanie shittestów będzie dla niego niesamowicie lekkie i przyjemne.

Chcesz kuć testy na pamięć? Łatwiej jest być konkretnym facetem.

Offline

 

#7 14-06-2007 11:39:44

hover

Advanced

Zarejestrowany: 13-12-2006
Posty: 70

Re: Shit testy

Sorry Mistmare ale nie złapałem o co chodzi z tym że nie ma tego czasu itd. Wyjaśnisz?

Offline

 

#8 14-06-2007 11:52:24

kijek

Advanced

1347431
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 236

Re: Shit testy

Mistmare mówi o postawie jaką masz na codzień.
Laska Cie testuje, gdy jesteś niezdecydowany, gdy pokażesz odrobine słabości. Ona to zobaczy i wykorzysta - leci w tym momencie test. Laska jakby szuka dziury w Twoim inner game i chce obalić Twój zajebisty obraz
A gdy jesteś facetem pewnym siebie, stanowczym to ona nie będzie Cie testować, bo wewnętrznie nie będzie odczuwała takiej potrzeby. Wie, że to mija się z celem


No risk, no fun

Offline

 

#9 14-06-2007 14:48:25

Rusty

Advanced

4141157
Call me!
Skąd: Chorzow Miasto Crew
Zarejestrowany: 25-04-2007
Posty: 53
WWW

Re: Shit testy

idz na spontanie to testy mozesz miec w dupie, zagniesz laska szczeroscia albo orginalnoscia

Ostatnio edytowany przez Rusty (14-06-2007 14:48:35)


"...Pozwól nocy kochana, życiu nosa utrzeć..."

Offline

 

#10 16-06-2007 07:51:59

piryt

Początkujący

Zarejestrowany: 10-01-2007
Posty: 8

Re: Shit testy

Skoro tak twierdzicie...

Nikt niechce sie pochwalic jakims zabawnym Shit testem?

Jednej dziewczyny spytałem się dlaczego na każdą próbe poprzekomażania sie, podroczenia się z nią reaguje agresją. Wśród innych odpowiedzi dostałem:

"a poza tym skad wiesz czy ta cala moja agresja i obrazanie sie to nie jest kolejna mistyfikacja albo proba sprawdzenia cie?"

Jak na to odpowiedziec?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ts2 marcin frąckiewicz https://nerko.pl/