Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 13-06-2007 14:51:10

Kicaj

Advanced

Zarejestrowany: 12-01-2007
Posty: 51

Nie chce byc kolejna "zaliczona"

Mam taki problem.
Wszystko ladnie, dziewczyna w lozku pozwala na wszystko, robi lodziki, ale... mowi wprost ze seksu nie bedzie. Ze nie bedzie kolejna "zaliczona" (cos sie jej wogule ubzduralo )
Probowalem cos o zaufaniu, ale z niewielkimi efektami.

Offline

 

#2 13-06-2007 14:57:16

DS

Advanced

8688410
Zarejestrowany: 01-02-2007
Posty: 60

Re: Nie chce byc kolejna "zaliczona"

pokaz jej ze Ci zalezy nie tylko na seksie, widac ze ona nie do konca ci ufa

Offline

 

#3 13-06-2007 15:34:21

maleńka

Advanced

Zarejestrowany: 26-01-2007
Posty: 32

Re: Nie chce byc kolejna "zaliczona"

nie do końca ci ufa, albo boi się że jesteś z nią tylko dla seksu i jak już do czegoś dojdzie to skończy się bajka.
Taki argument oznacza że ona nie boi się seksu w ogóle, ale boi się seksu z Tobą.
Widocznie kiedyś coś zrobiłeś nie tak, albo ona przylepiła ci już jakąś łatkę. Kobiety inaczej przeżywają seks niż faceci, dla nas nie ma nic gorszego jak odrzucenie po seksie, więc spraw żeby ona czuła się pewna waszego związku i Ciebie.
Ps. to tak na moje oko:P


"Kobieta - jedyna istota, która równocześnie jest pułapką, przynętą i tym, co tę pułapkę zastawia."
"Mężczyzna zakochuje się tak, jakby spadał ze schodów: to po prostu wypadek."

Offline

 

#4 13-06-2007 16:28:32

kijek

Advanced

1347431
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 236

Re: Nie chce byc kolejna "zaliczona"

Dokładnie - brak zaufania.
Ja miałem niedawno zajebista syfuacje z zaufaniem: jakiś czas temu LTR mi wyjechał, z pytaniem "czy ja jej choć troszke ufam?". Cośtam pościemniałem.
1-2 tygodnie później dzwoni do niej byłychłopak i ona zaczyna rozmowe "cześć kochanie...", a potem dostaje od niego smsa "blablabla...spoj słodko...bla...kocham Cie". Ja zareagowałem ze stoickim spokojem, wręcz ona się zdziwiła, że tak spokojnie to wyszło.
Dostaje shitta: "A może Ci na mnie nie zależy?"
Na co ja (wykorzystując tą wcześniejsza akcje z pytaniem o zaufanie):
"Mówisz, że między Wami nic nie ma, że to on Cię nadal kocha, a Ty do niego nic nie czujesz - ufam Ci, więc czemu miałbym być zazdrosny ? Przecież wyrażnie powiedziałaś, że to ja jestem Twoim chłopakiem. Nie podoba mi się tylko, że mówisz do niego kochanie, ale to co on pisze to mnie nie obchodzi"
Laska prawie spadła z ławki po tej odpowiedzi i od tego czasu dosłownie mam ja w małym paluszku - zero oporów przed niczym, a wcześniej były


No risk, no fun

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz