Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 18-05-2007 20:18:06

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Dealing with LMR [PL]

Dealing with LMR

Autor:
RazorJack
Tłumaczenie: Punkt G.


Znalazłem jeden sposób zajmowania się OBU rodzajami LMR. Nie robie mrożących zdań lub 3 reguły Riker's itp. Odkryłem to ze laski naprawdę tylko chcą VERBALNEGO zapewnienia. To jest wszystko.

Tu jest kilka przykładów:

Raz w klubie nocnym zostałem zaczepiony przez imprezową laskę i zaczęliśmy rozmawiać. KINOwaliśmy się przez około 20 min.

HB: Lepiej uważajmy o to dokąd to idzie.
RJ(usunąłem kino i ochłodziłem(?)[freeze out]): Ale to jest ok., nie musimy uprawiać sexu.
HB(zszokowana): Ale co jeśli ja chce jednak uprawiać sex ?!!
RJ(podgrzałem(?)[fire up], kino znów): Dobrze to musi być także zaplanowane! Chodźmy tu!

Chwyciłem jej rękę, wyszedłem z klubu, wsiadłem do taksówki i wróciliśmy do mnie, by uprawiać sex.

W ostatnim tygodniu zostaje zaczepiony przez laskę, która jest przyjaciółką laski, którą uwiodłem kilka miesięcy temu. Ta laska nie jest typem imprezowiczki, ponieważ jest zupełnie trzeźwa i mówi mi jak była zazdrosna kiedy uwodziłem jej przyjaciółkę kiedy byłem całkowicie w jej typie!

W każdym razie ona szukała porozumienia ze mną. Opuściliśmy klub, poszliśmy na kawę, robiliśmy KINO i zrobiliśmy przedstawienie.

RJ: Hej, myślisz ze możesz mi dać przejażdżkę do domu później.
HB: Pewnie.
RJ: Ponieważ mieszkam poza miastem i jest późno, dlatego spędzisz noc w moim domu i rano pojedziesz do siebie.
HB: Ale dopiero co się spotkaliśmy.
RJ(usuwam kino): Aha, to jest ok. Nie musimy uprawiać seksu.
HB(zszokowana):  Dobrze, jeśli nie chcesz uprawiać seksu ze mną, wtedy pojadę do twojego domu!

Więc jedziemy do mnie do domu. Zapamiętaj, że nadal nie wymieniliśmy numerów jeszcze. Próbuje eskalować, ona staje się zrogowaciała ale nie przestaje odrzucać jej własnych pragnień. W końcu jest późno i ona mówi, że naprawdę musi pójść do domu. Mówię jej, „ok. żaden problem”.

Moje nastawienie w całości było takie że nie miało znaczenia czy będziemy uprawiać sex czy nie. Byłem zadowolony z tego, że spotkałem się z nią. Ona idzie do drzwi i czeka na moją propozycje wymienienia się numerami ale ja nigdy tego nie robie.

Mówię jej tylko, że było świetnie spotkać ją i że powinna ostrożnie prowadzić ponieważ jest ciemno na zewnątrz. Ona wychodzi kiedy ja zamykam drzwi. 10 min później jest pukanie do moich drzwi. Domyślasz się kto to był? : )

HB: Mój samochód się zepsuł. Będzie OK. jeśli zostanę tu na noc i rano zadzwonię po holownik?
RJ: Tak pewnie, żaden problem.

Wtedy ona rozbiera się do pasa i wskakuje do łóżka ze mną. Wtedy uprawialiśmy sex przez następne 4 godziny!

Bylibyście zaskoczeni jeśli powiedziałbym wam że następnego dnia jej samochód CUDOWANIE odpalił?

Obojętność mojego brotha(?)! Stwórz pozory ze kolejny sex nie ma dla Ciebie znaczenia. Pracuj 2 sposobami:

1) Dla imprezowych lasek, to jest jak uderzenie w ich ego! „On nie uważa mnie za zbyt atrakcyjną, by 
uprawiać ze mną sex lub może myśli ze nie jestem dobra w łóżku? Pokaże Mu!”

2) Dla normalnych lasek, które chcą coś więcej niż tylko seksu, one muszą zrozumieć to że mogą Cię stracić, jeśli nie zrobią tego co one tak NAPRAWDE chciały zrobić. Cały powód dla którego one nie chcą uprawiać seksu jest taki by NIE stracić Cię po pierwszej randce. Kiedy ty pokazujesz im to co dokładnie się zdarzy jeśli one nie dostosują się do tego, wtedy one to robią!

RazorJack

Tekst źródłowy:

Kod:

http://www.bristollair.com/outer-game/techniques/specifics/dealing-with-lmr.html

Ostatnio edytowany przez Punkt G. (18-05-2007 20:21:23)


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#2 18-05-2007 23:32:31

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: Dealing with LMR [PL]

hmm bardzo ciekawe


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa przegrywanie kaset vhs w polsce