Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 14-04-2007 21:44:49

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

[MM Collab] Dawanie gwiazdek

Znalazłem chwilkę i przetłumaczyłem, chyba fajną rutynę. Można nieźle się ubawić, a przynosi przy tym również dużo więcej korzyści - laska staje się bardziej uległa. To jest gra, ale musicie sami stworzyć otoczkę. Ja podam Wam na czym to polega:

Dawanie gwiazdek (Giving the stars)
Kiedy dziewczyna zrobi coś co sprawi Ci przyjemność (radość) albo chcesz by coś zrobiła dla Ciebie, daj jej gwiazdkę albo zaoferuj gwiazdkę za zrobienie czegoś.

Ustaw limit 5 gwiazdek - po jego osiągnięciu powiedz jej, że dostanie specjalną nagrodę (wymyśl coś - kolacja, pocałunek, sex, cokolwiek)

"Hmm, ok, jeśli to zrobisz dam Ci gwiazdkę"
"Oh, zgarnęłaś gwiazdkę! Nieźle, a jak zdobędziesz 5 dostaniesz specjalną nagrodę!"

Jeśli laska sprawi Ci przykrość, grożenie jej usunięciem gwiazdek może też przynieść sporo zabawy
"Oh.. widzę że jedna z gwiazdek jest w niebezpieczeństwie, nie wygląda to dobrze!"

Mniej więcej.
Kineti[C]harm

AleX: Doradzam by tą grę wykonywać w trakcie jednego wieczoru (tzn. limit musi być osiągnięty w ciągu jednego wieczoru). Im dłużej to trwa, tym bardziej ona się nie może doczekać nagrody, ale jeżeli będzie to trwało wieczność, wtedy przestanie wierzyć w "dawanie gwiazdek".

Offline

 

#2 15-04-2007 12:04:19

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: [MM Collab] Dawanie gwiazdek

Fajne tylko trzeba wymyślić jakąś bardzo fajną nagrodę, żeby zabawa była lepsza


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

#3 15-04-2007 12:11:29

zick

Advanced

Zarejestrowany: 02-01-2007
Posty: 91

Re: [MM Collab] Dawanie gwiazdek

He he fajne. Cos w podobie jak tresura pieska . Jeszcze te gwiazdki, ktora kobieta nie lubi ich dostawac,
aby stac sie gwiazdą ?. Gwiazdą w naszych oczach

Offline

 

#4 15-04-2007 14:57:32

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: [MM Collab] Dawanie gwiazdek

Ja tam daje plusy i minusy xD
Kiedys mi dziewczyna powiedziala (jak nazbieralo sie jej troche minusow ) ze 2 minusy daja plus i sama zaczela sie nadstawiac


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#5 17-04-2007 02:11:42

Kicaj

Advanced

Zarejestrowany: 12-01-2007
Posty: 51

Re: [MM Collab] Dawanie gwiazdek

Ja tez daje plusy

3 plusy - wpierdol 

Offline

 

#6 12-05-2007 21:42:41

Wiewiór

Advanced

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 130

Re: [MM Collab] Dawanie gwiazdek

Plusy i minusy, kiedys mi panan powiedziała no to kurcze mam dwa minusy to co teraz, Ja nie lepper 2 minusy plusa nie dają pa, a ona eeej... A co ty muslisz ze misusów u mnie nie masz, a kogo to teraz obchodzi...heh


Mało wiem ,ale ciągle się uczę..!!     -=<KKT>=-

Offline

 

#7 12-05-2007 22:39:00

hover

Advanced

Zarejestrowany: 13-12-2006
Posty: 70

Re: [MM Collab] Dawanie gwiazdek

Hmm, jakoś mi się nie widzi ta zabawa, ale chyba tylko dlatego że nie za bardzo widzę zakończenie. Ktoś wymyśłił jakiś dobry patent. Bo to do KC albo sexu mnie nie przybliży. Tylko moje zdanie, niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu.

Offline

 

#8 04-03-2008 23:12:03

blairchris

Początkujący

Zarejestrowany: 28-01-2007
Posty: 7

Re: [MM Collab] Dawanie gwiazdek

Mam takie pytanie odnosnie dawania tych wyznacznikow dobrego i zlego zachowania.

Myslicie ze to dobry pomysl jak na samym poczatku zapowiem ze gramy do 3 plusow badz 3 minusow i dodam ze jak dostanie odemnie 3 plusa jest wielce prawdopodobne ze sie nia zainteresuje, a gdy dostanie 3 minusa, sama zaprzepasci sobie szanse na mnie?


"Znam alfabet dup, ten alfabet to MORS, czytany wspak daje nasz ulubiony sport "

Offline

 

#9 07-03-2008 22:41:25

brzozik

Advanced

2900350
Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 10-11-2006
Posty: 189
WWW

Re: [MM Collab] Dawanie gwiazdek

nie


Uciekając od księcia, Kopciuszek zostawił drugi but na podłodze, spódniczkę na żyrandolu, bluzkę na komodzie... Ale o tym bajka milczy.

Offline

 

#10 08-03-2008 11:06:19

Lukish

Friend

Zarejestrowany: 31-01-2008
Posty: 52

Re: [MM Collab] Dawanie gwiazdek

Myślę że te gwiazdki mają potencjał, ale nie na początku attraction....tylko w dalszych fazach ;]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Firma Gryzbet Szamba betonowe