Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 04-05-2007 22:09:04

Boski

Advanced

6214056
Zarejestrowany: 28-04-2007
Posty: 34

Przygoda ktora zmienila Mnie totalnie :)

Witam.

Jest to mój pierwszy raport, i jest trochę inny niż wszystkie ponieważ dzieje się w pracy, a na dodatek w fabryce w Anglii. Nie konczy się on tez zadny #closem, ale te sytuacje bardzo wplynely na Mnie.

Ogólnie, to wylądowałem w Brytyjskiej wiosce (Stonehouse), po jakimś czasie zdałem sobie sprawe, że otaczają mnie sami starzy ludzie (bez urazy) i nie ma nikogo na kim mogę „ćwiczyć”, a już tym bardziej nie ma się z kim zabawić . Stwierdziłem, że te 3 miesiące jakoś wytrzymam.
Po jakiś dwóch tygodniach znalazłem stalą prace.
Już w pierwszych dniach w fabryce zauważyłem kilka dziewczyn (od HB5 do Hb7), później dowiedziałem się, że to Słowaczki. Wśród Polek nie było nic ciekawego. Już w pierwszym dniu kiedy byłem oprowadzany po fabryce zauważyłem, że mnie obserwują i wymieniają jakieś zdania i się chichoczą. (pomyślałem – dobry znak ). W drogim dniu byłem zajęty pracą i nie zwracałem na nie uwagi, ale już w trzecim zaczolem rozmowę (ale niestety musiałem pytać o to jak obsługiwać maszynę), na przerwie już siedziałem z nimi przy stoliku i idealnie prowadziłem rozmowę ( była dosyć spora bariera językowa, ale się tym nie przejmowałem) i wszystkie się dobrze bawiły. Po dwóch dniach stwierdziłem, że pora zacząć działać. To był piątek i koniec pracy. Podszedłem do targetu i powiedziałem, że będę w jej mieście (Gloucester) w weekend i czy pokaże mi miasto. No i tu popełniłem jakiś błąd, bo ona jakby wystraszyła się i automatycznie powiedziała, że ma inne plany(ale jej BL mówił co innego). Może to było za szybko albo powinienem zaprosić wszystkie (do tej pory nie jestem pewien). Zdałem sobie sprawę, że spaliłem, ale się tym nie przejolem.

Po jakimś czasie poznałem fajną polkę HB8 i spędziliśmy razem kilka przerw. Podczas rozmowy z nią, zdałem sobie sprawę jakim potężnym narzędziem jest przerywanie rozmowy w ciekawym punkcie. Ona sama zaczęła za mną biegać i dopytywać się co miałem na myśli. Stosowałem też kilka rzeczy typu: pytanie o liczbę od 1 do 10 (powiedziała 8 ale wtedy powiedziałem ze jest wyjątkowa i zauważyłem dużego banana na twarzy ). Już po pierwszej rozmowie wiedziałem, że jest narzeczoną mojego menagera, ale te wszystkie techniki wychodziły tak idealnie, że nie mogłem się powstrzymać. Teraz przystopowałem bo mi na pracy zależy, a wszyscy dookoła o tym gadali i menager się na mnie trochę dziwnie patrzył .

Ogólnie po tych akcjach zdałem sobie sprawe, że metody o których tu rozmawiamy są naprawdę skuteczne i że sama gra już daje dużo przyjemności, Wtedy zdałem sobie sprawe, że to jest to co chce to robić w najbliższym czasie. Zaczolem, czytać e-booki, odwiedzać fora, przeczytałem „gre” i to mi dało prawdziwego kopa. (Do tej pory robiłem to ale nie traktowałem tego na serio, tzn. czytałem fora ale nie chciało mi się stosować tych technik).

Trochę się rozpisałem, ale myślę, że warto przedstawić jak zaczolem się interesować PUA, zwłaszcza kiedy jestem nowy na forum.

Witam Wszystkich na forum.

Ostatnio edytowany przez Boski (04-05-2007 22:10:07)


Pozdrawiam Boski

Offline

 

#2 05-05-2007 00:01:29

Mistmare

Advanced

Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 163

Re: Przygoda ktora zmienila Mnie totalnie :)

Zaczynanie od technik jest średnie ale jak najbardziej może dać efekty. Pamiętaj, to nie są sztuczki magiczne. Gdyby jakaś dziewczyna testowała na Tobie takie coś też pewnie byłbyś zainteresowany ale czy koniecznie jej attraction do Ciebie by wzrosło?

Dobrze, działaj nawet z technikami, bylebyś szedł do przodu a ten kop nie był przejściowy.

Offline

 

#3 09-05-2007 14:17:51

hover

Advanced

Zarejestrowany: 13-12-2006
Posty: 70

Re: Przygoda ktora zmienila Mnie totalnie :)

Co do słowaczek, to może poprostu nic tak naprawdę nie zrobiłeś? Nie musiałeś zapraszać jej koleżanek ,więc to nie to. Moim zdaniem po prostu nie zbudowałeś niczego. Byłeś dla niej zupełnie obcy. Podejrzewam że rozmowa nie była w żaden sposób niezwykła, nie zainteresowałeś jej sobą. A co mówił jej BL? jakoś nie umiem sobie wyobrazić tej sytuacji. I w ogóle ten FR jakiś taki, bez jakiegoś celu. Ani chwalić się zbytnio czym nie ma, ani o feedback nie prosisz. Jesyne co fajne to to że się podbudowałeś. Nie strać tego tylko teraz, tylko korzystaj.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://nerko.pl/