Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 04-10-2006 18:20:36

long3r

Advanced

tajne ;)
Skąd: uwodzenie.fr
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 38

35 razy lepszy seks !

Jak zapowiedziałem wklejam całkiem fajny artykuł z Men’s Heatha: 35 razy lepszy seks. Miejscami zabawny, miejscami wnoszący przydatne informacje.

Na początek wprowadź w życie, choć kilka z tych porad i zobacz, jak małe zmiany mogą spowodować trzęsienie ziemi w twojej sypialni.

1. PRACUJ NAD KĄTEM: wszelkie poduszki, wałki i pufy wykorzystane w łóżku pozwalają łatwiej uzyskać 24-stopniowy kąt nachylenia jej miednicy. Dlaczego warto walczyć o te 24 stopnie? Bo ten kąt zapewnia maksymalną intensywność jej orgazmu. Możesz skorzystać z tego, co masz w domu, ale lepiej wejdź na www.liberator.com i zobacz, co tam mają. Może zdecydujesz się na coś. Albo przynajmniej podejrzyj, jak można twórczo wykorzystać zwykłą poduchę.

2. NIE POSUWAJ SIĘ ZA DALEKO: nie chodzi o to (czy też nie przede wszystkim o to), by wejść w nią jak najgłębiej. Masters i Johnson – amerykańscy badacze, guru w sprawach seksu – i wszyscy inni uznani specjaliści podkreślają, że najbardziej wrażliwa jest część pochwy blisko wejścia. Wszystko rozgrywa się więc na odcinku kilku pierwszych centymetrów. Czyli jeśli robisz to umiejętnie, możesz jej uwierzyć, kiedy mówi, że długość nie ma dla niej znaczenia.

3. BĄDŹ MAKSYMALNIE SMAKOWITY: nie żałuj sobie ananasów, cynamonu, mięty i cytryn – twoje nasienie będzie miało lepszy, łagodniejszy smak. I ona to doceni. Czosnek, cebula, curry, szparagi, ostre przyprawy i krwiste befsztyki powodują ostrzejszy smak.

4. SPRÓBUJ BEZ NAMACZANIA: włączona pralka to najlepszy wibrator w mieszkaniu, ale pamiętaj, że to TY! A nie twoja partnerka masz na niej siedzieć. W ten sposób wibracje są przekazywane do jej miednicy za pomocą twojego penisa.

5. PODSTĘPNE I FIKUŚNE: koronkowe kajdanki są wystarczająco delikatne, żeby oszukać jej system alarmowy. Poza tym nie ma w tym przypadku kluczyków, które mogą zginąć, no i ten mały drobiazg będzie całkiem na miejscu w jej szufladzie z bielizną. Do kupienia w większości internetowych seks-shopów.

6. CZASEM ZATRUDNIJ ZMIENNIKA: Tonguejoy Oral Vibrator. To niewielkie urządzenie, nie większe niż pastylka gumy do żucia, każde z was może przymocować do języka. Wibracje pobudzą zakończenia nerwowe, o których nawet nie miałeś pojęcia.

POŻYWKA DLA MIŁOŚCI

7. POSTAW NA SŁODKIE: badania Nowojorskiego Stanowego Instytutu Psychiatrii wykazały, fenyletylamina (niestety, to cudo tak się nazywa) – substancja w masie kakaowej w czekoladzie – powoduje uwolnienie związków chemicznych wywołujących dobre samopoczucie, tak jak ma to miejsce w przypadku udanego życia seksualnego. Zwykła czekolada zawiera dwa razy więcej fenyletylaminy niż biała czy mleczna. Kup najlepiej taką, która zawiera 70% kakao.

8. SEKS NA DOBRY POCZĄTEK DNIA: obudź ją śniadaniem do łóżka: płatki z kawałkami jabłka i migdałami – oba produkty zawierają wystarczająco dużo fenylotylaminy (gość, który ustalił tą nazwę na pewno nie był romantykiem!), aby wprowadzić ją w nastrój odpowiedni do zupełnie innej akcji pod kołdrą. Płatki dają także efekt powolnego uwalniania energii, więc może być bardzo, bardzo spóźniona do pracy…

9. SER ZAMIAST CZEKOLADY: zdaniem Fiony Marshall, autorki książki „Naturalne afrodyzjaki” ser zawiera dziesięć razy więcej fenylotylaminy – tego w ogóle nie da się wymówić! – niż czekolada i we Włoszech uchodzi za afrodyzjak. Jeśli chcesz stworzyć gorętszą atmosferę, rozbierz się, serwując fondue [yyy… a co to jest? ]

10. AVOCADO: wprawdzie trudno mieć na jego tle falliczne skojarzenia, tak jak w przypadku ogórka, ale zawiera mnóstwo potęgującej wrażenie rozkoszy fenylotylaminy – daję słowo, że to już po raz ostatni! No i miejmy nadzieję, że jedwabiście kremowy miąższ w ustach podsunie jej parę pomysłów…

LEKCJE MIŁOŚCI

11. ZAŻYCZ SOBIE PERŁOWEGO NASZYJNIKA: korale zapewniają efekt zróżnicowanego poziomu nacisku na penisa, powodując, że ręczne pieszczoty są lepiej odczuwalne. Zdaniem Lou Paget – autorki podręcznika ”Wielki orgazm” – ona powinna najpierw delikatnie zwilżyć penisa, owinąć perły wokół i następnie powoli przesuwać nimi w górę i w dół.

12. SILNA RĘKA: wyjaśnij jej, że mężczyzna w czasie masturbacji przykłada dość dużo siły i nic go bardziej nie frustruje niż delikatne zabawy mięciutkimi paluszkami w kulminacyjnym momencie. Dodaj jednak, że najważniejsze dla ciebie są umiar i to, aby wiedziała, że penis się nie zgina. Nigdy. PRZENIGDY!

13. ZAMÓW SOBIE U NIEJ PIOSENKĘ: namów ją, by spróbowała nucić, gdy obdarza cię seksem oralnym. Im niższe tony, tym lepiej – wibracje ust i języka bardzo ci się spodobają.

14. PRZYPOMNIJ JEJ, ŻE MASZ PROSTATĘ: w tym rejonie zlokalizowanych jest mnóstwo połączeń nerwowych i stąd jest on niezwykle ważny. Do prostaty można dostać się wyłącznie przez odbyt. Niech koniecznie zastosuje preparaty nawilżające, choć uciskanie i masaż odcinak między workiem mosznowym i anusem też jest obezwładniające.

15. KUPCIE SOBIE WIBRATOR: to doskonały sposób na grę wstępną. „25% kobiet osiąga orgazm tylko dzięki penetracji, ale liczba ta wzrasta do 93% jeśli partner spędzi ponad 20 minut na zabawach wstępnych” – twierdzi Lou Paget. Spraw, że będzie dochodziła do szczytu częściej i spokojnie czekaj na rewanż.

PRECYZJA POZYCJI

16. MISJONARZ: kiedy jesteś na górze oprzyj jej nogi na swoich ramionach. To skraca kanał pochwowy i powoduje, że twój członek dociera dalej w głąb. Dla ciebie to gwarancja nowych doznań, a ona będzie pod wrażeniem rozmiaru.

17. OD TYŁU: w pozycji ty na górze, a ona twarzą w dół powinna ścisnąć nogi. Ty rozstaw swoje na zewnątrz po bokach. Jej pochwa nieco się skurczy, a wspomagane tarcie to dodatkowa przyjemność.

18. SZARŻA: superstymulację zapewnia pozycja, kiedy ona jest na górze i odchyli się do tyłu, tak, że rękoma oprze się o łóżko. Daje to efekt maksymalnego nacisku twojego penisa na przednią ścianę pochwy. Poproś ją, aby jedną dłoń wsunęła pod swój pośladek i w trakcie stosunku zajęła się twoją moszną.

19. POŚLIZG: ona klęczy na krawędzi łóżka, tak, że jej biust dotyka materaca, ty stoisz za nią. Taka pozycja daje pochyły kąt nachylenia pleców, wydłuża kanał pochwy, a zarazem daje efekt jej zacieśnienia. Za te widoki warto oddać pół królestwa – koneserzy twierdzą, że nawet całe – a i ona nie pogardzi delikatną stymulacją sutków przez pocieranie o materac. Oboje wygrywacie.

20. DŹWIGNIA: przybierzcie pozycję klasycznych łyżeczek. Leżąc na prawym boku, wejdź w nią, a ona niech przerzuci lewą nogę przez twoje lewe biodro (ze zgiętym kolanem) i następnie wsuń jej prawą nogę między twoje. To pozwoli jej uchwycić twoją nogę w kolanie, dając rodzaj dźwigni, którą może popchnąć za każdym razem, gdy chce zmienić tempo akcji. Dodatkowa stymulacja jąder jej udami i większa głębokość penetracji to coś, czego warto spróbować.

21. KARUZELA: wykorzystaj krzesło obrotowe [hehe mam takie zajebiste w pokoju] jako stymulator. Wirowanie zakłóca mechanizm równowagi w uchu środkowym, a zaburzenia orientacji dają efekt unoszenia się w powietrzu. Niech ona usiądzie na tobie okrakiem, a ty powoli obracaj krzesłem, przyspieszając, kiedy będziecie blisko finału. Wcześniejsze zapytanie, czy nie cierpi na chorobę lokomocyjną na pewno nie zaszkodzi.

22. DRESZCZYK EMOCJI: seks przy świadkach to dodatkowe wrażenia i większa przyjemność. Dla zwiększenia rozkosznego dreszczyku emocji – ale bez ryzyka narażenia się na konsekwencje prawne – możesz kochać się w oknie sypialni. Jeśli ona jest w połowie ubrana, sąsiedzi nie domyślą się, o co naprawdę chodzi; a ty możesz prowadzić rejestr tych, którzy uchylają zasłonki.

ZWIERZĘCE POŻĄDANIE

23. UCZ SIĘ OD NACZELNYCH: goryle może nie mają czym się specjalnie chwalić, jeżeli chodzi o rozmiary przyrodzenia, ale nadrabiają to godzinami wzajemnego iskania. U włochatych małp prowadzi to do uwolnienia w mózgu substancji odpowiedzialnych za odczuwanie rozkoszy. Ta sama reakcja występuje u ludzi. Baw się jej włosami lub każ się podrapać po plecach dla zwiększenia wrażeń.

24. UCZ SIĘ OD PŁETWONOGICH: foki gryzą się wzajemnie w czasie uprawiania seksu. Wprawdzie nie chcemy sugerować odgryzania po kawałku ciała twojej kobiety, ale foki naprawdę wiedzą, co robią. Delikatne pogryzanie powoduje nagromadzenie się krwi pod powierzchnią skóry, powodując, że jest bardziej wrażliwa na dotyk. Reakcje na każdy pocałunek albo pieszczotę będą bardziej wyraziste, sprawiając, że oboje szybciej osiągniecie orgazm.

25. UCZ SIĘ OD FUTERKOWYCH: podobnie jak foki, samce norki też lubią podskubywanie, ale nasi nadgorliwi szablozębni przyjaciele czasami popełniają niewybaczalne – i nieodwracalne – faux-pas: przebijają się do mózgu samicy. Nauczka? Zawsze, kiedy eksperymentujecie z gryzieniem lub innymi technikami, które mogą sprawić ból, używajcie kodu dla sygnału stop. Wybierzcie słowo, którego nigdy nie użylibyście w czasie seksu np. Jaworzno-Szczakowa, Platforma Obywatelska, Unia Wolności, flegamina, lectovaginal etc.

26. UCZ SIĘ OD OWADÓW: w przypadku samców owadów wodnych niewiarygodny pokaz seksualnych igraszek trwa bez przerwy przez 36 godzin. Abyś miał szansę na złoty medal w sypialnych igraszkach, koniecznie zadbaj o wydolność fizyczną. Staraj się zwiększyć swoją wydolność, trenując przynajmniej trzy razy w tygodniu po 30 minut. Co jakiś czas zmieniaj ćwiczenia – np. przeplataj wiosłowanie, bieganie, jazdę na rowerze.

SPRAWDZONE SPOSOBY

27. Moja dziewczyna ma numer, który bez wahania nazwę popisowym: czasami, kiedy jest na górze, zamiast poruszać się w górę i w dół – co może mnie doprowadzić zbyt szybko do finału – wykonuje biodrami mniej więcej taki ruch, jakby rysowała ósemkę. Dla mnie to superwrażenie, a ona dochodzi naprawdę szybko. Potem moja kolej.

28. Wypracowaliśmy z moją partnerką taki patent, że ona zawiązuje rajstopy wokół nasady mojego penisa jeszcze zanim mam erekcję i ssie mnie do czasu, aż jestem gotowy. Potem nadal liże i ssie, ale gdy poczuje, że jestem bliski wytrysku zaciska rajstopy trochę mocniej i poluzowuje, kiedy ten moment mija. Podnieca ją to, że ma kontrolę nad sytuacją. Kiedy w końcu szczytuję, wrażenia są znacznie bardziej intensywne.

29. Moja żona właśnie urodziła dziecko, więc nasze życie seksualne nieco się skomplikowało. Ale ona opracowała ostatnio nową technikę: wkłada dłoń między nas i dwoma palcami obejmuje penisa u nasady. Dodatkowe tarcie powoduje, że dochodzę bez problemu, a u niej nacisk na łechtaczkę też powoduje orgazm.

30. Rok temu spotkałem dziewczynę, która zawsze trzymała butelkę wódki w zamrażalniku. Ale nie po to, żeby zawsze móc zrobić drinka. Otóż w przeciwieństwie do wody, wódka nie zamarza i kiedy się kochaliśmy ona od czasu do czasu popijała i potem lizała mi sutki i szyję, lekko dmuchając w tym kierunku zaraz potem. Co tu dużo gadać. To było wprost nadzwyczajne!

31. Penetracja nie jest niezbędna dla osiągnięcia orgazmu. Moja była dziewczyna miała zwyczaj siadania na mnie, kiedy już miałem erekcję i kiedy ona też była podniecona. Wtedy, wilgotna, ślizgała się po moim penisie dociśniętym do brzucha, ale nie pozwalała wejść do środka. Kiedy zamykałem oczy miałem wrażenie jakby to były jej usta.

32. Kiedy kocham się z moją dziewczyną ona leży na boku, z kolanem zgiętym i jedną stopą płasko na łóżku. Dotykam ją językiem raczej z boków niż wzdłuż. Tak łatwiej dostać się do łechtaczki.

33. Seks w kąpieli jest znacznie lepszy niż w łóżku. W końcu w łazience jest ciepło i wilgotno, tak jak powinno być. Nalewamy do wanny kilkanaście centymetrów gorącej wody i polewamy się pienistym żelem do kąpieli: brzuchy, nogi, piersi. Potem ona układa się na mnie i jej wzgórek łonowy służy za szczoteczkę… Osiągamy higieniczny orgazm.

34. Uwielbiam, kiedy dziewczyna stoi za mną i doprowadza mnie do erekcji rękoma. Fakt, że jej nie widzę dodaje pikanterii i dodatkowo uwalnia ją od wszelkich zahamowań. Później zamieniamy się miejscami: ona przed lustrem, ja za nią, jedną ręką masuję delikatnie łechtaczkę, a drugą piersi. Co za widok!!!

35. Dobry seks oralny wymaga nie tylko akcji języka i ust. Niektóre dziewczyny myślą, że wystarczy uformować buźkę w „o” i po prostu poruszać głową – w górę i w dół, w górę i w dół… Aż do skutku. Seks oralny smakuje o wiele lepiej, kiedy ona oprócz tego pieści penisa palcami [powiedzcie jej o tym wprost]. Najsilniejszy orgazm mam wtedy, gdy dziewczyna przyciąga mnie za pośladki.

Enjoy!

Longer.


-------------------

Prawdziwymi zwycięzcami sa ci, którzy walczą i nigdy nie zaprzestają... !

Offline

 

#2 05-10-2006 00:30:53

b1aly

VIP

9558393
Skąd: SOSNOWIEC
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 87

Re: 35 razy lepszy seks !

fajne porady!


...PuT BeAuTiFulL WoMeN UnDeR YoUr SpElL...

Offline

 

#3 05-10-2006 15:34:45

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Re: 35 razy lepszy seks !

Bardzo ciekawy artykulik. Może nawet się przyda

Pozdro

Offline

 

#4 06-10-2006 19:00:41

long3r

Advanced

tajne ;)
Skąd: uwodzenie.fr
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 38

Re: 35 razy lepszy seks !

Mnie to rozjebał ten tekst:

Dodaj jednak, że najważniejsze dla ciebie są umiar i to, aby wiedziała, że penis się nie zgina. Nigdy. PRZENIGDY!

Przenigdy! Buahahahahahaha

Longer


-------------------

Prawdziwymi zwycięzcami sa ci, którzy walczą i nigdy nie zaprzestają... !

Offline

 

#5 26-04-2007 20:20:33

Rusty

Advanced

4141157
Call me!
Skąd: Chorzow Miasto Crew
Zarejestrowany: 25-04-2007
Posty: 53
WWW

Re: 35 razy lepszy seks !

no naprawde niezke porady. o tym serze jako afrodyzjaku nie slyszalem. trzeba sprawdzic:)


"...Pozwól nocy kochana, życiu nosa utrzeć..."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://http://dwo.org.pl przegrywanie kaset vhs łódz